Wu Wei: هنر اقدام موثر از طریق انفعال

وو وی یکی از ستون مرکزی از مدرسه تائوئیسم است که بر هماهنگی. زمانی که به معنای واقعی کلمه ترجمه “وو وی” به معنی “عدم اقدام” اما مفهوم Wu Wei است نه به طور کامل تفسیر از طریق این ترجمه است. برای این کار باید اذعان کرد که برخی از مفاهیم زندگی اغلب اشتباها به عنوان یک نتیجه از محدودیت های زبان. نگه داشتن این در چشم انداز بیایید سعی کنید به درک آنچه Wu Wei واقعا به معنی.

رفتن با جریان

ترجمه تحت اللفظی Wu Wei بیانگر این ایده است که باید یکی را تنبل و یا منفعل رویکرد به زندگی است. دقیق تر تفسیر کلمه خواهد بود “عدم تمايل” و یا “هیچ اجباری عمل است.”

در اصل آن است که در مورد نگه داشتن در تراز با انرژی طبیعی جهان است. مدرن مشاوره به “رفتن با جریان” به راحتی می تواند مشتق شده از فلسفه است. شما همچنین باید این ضرب المثل قدیمی آمریکایی از “آسان از آن” که در راه قطاری جان کلام فلسفه است.

استفاده از ماندن در این تعهد دولت وجود دارد که شما بدون زحمت و به طور خودکار تنظیم برای پاسخ کاملا برای هر وضعیت است که شما ممکن است روبرو می شوند در زندگی روزمره خود را. فلسفه منتشر اهمیت نمی خواهید در برابر طبیعت.

عمل با توجه به طبیعت

آب معمولا استفاده می شود مرجع در هنگام توضیح این مفهوم است. اگر شما مشاهده, چگونه, آب, رفتار با توجه به محیط اطراف خود خواهید دید که آن را مقاومت در برابر نیست و یا مبارزه علیه موانع را در مسیر خود و در عین حال برخوردار از قدرت برای غلبه بر این موانع را هموار و به طور مداوم.

(Image via pixabay / CC0 1.0)

آب می کند مقاومت در برابر نیست و یا مبارزه علیه موانع را در مسیر خود و در عین حال برخوردار از قدرت برای غلبه بر آنها. (تصویر: از طریق pixabay / CC0 1.0)

آلن واتس انگلیسی نویسنده ای که محبوبیت فلسفه های شرقی برای مخاطبان غربی و استفاده از قیاس قایقرانی به توضیح Wu Wei. قایقرانی قایق است و نه ناکارآمد و خسته کننده راه برای حرکت آب است. آن نیاز به مقدار زیادی از تلاش از آن است که در رفتن در برابر زمان. قایقرانی از سوی دیگر می رود با جریان طبیعی و بادها به حرکت به جلو. این دقیقا همان چیزی است Wu Wei همه چیز در مورد. این حالتی از ذهن که در آن شما قدردانی از نیروهای طبیعی در اطراف شما و عمل مطابق با آنها.

تصویر دیگری از Wu Wei داده شده است از طریق عمل برش چوب. هنگامی که شما سعی می کنید برای برش در برابر دانه های آن می تواند تبدیل به بسیار دشوار است. هنگامی که شما برش با دانه آن بسیار ساده تر است.

شما می تواند منجر به فکر می کنم که در آن مفهوم Wu Wei نمی شود در درون پارامترهای یک کار عادی جامعه است. شده اند وجود دارد منابع تاریخی که به تصویر کشیدن عمل Wu Wei هر دو در داخل و خارج از هنجارهای اجتماعی.

تمرین Wu Wei

در چین باستان کلاسیک, متن, Tao Te Ching, حکیم Laozi اشاره به مفهوم “روشنفکر رهبر” که یکپارچه مظهر اصل Wu Wei و اعمال آن را به حکومت پادشاهی خود را در راه فراهم می کند که هر یک از افراد خود را با فرصت کامل و زندگی مرفه. است که بدون مدیریت خود را هر امر است.

(Image: Screenshot / YouTube)

سیج Laozi اشاره به مفهوم “روشنفکر رهبر” که یکپارچه مظهر اصل Wu Wei و اعمال آن را به حکومت پادشاهی خود را. (تصویر: Screenshot / YouTube)

در طرف دیگر سکه وجود دارد مقدار زیادی از منابع به پزشکان تائوئیسم که مسیر دیگر جایی که آنها خارج از عادی اجتماعی زندگی و پرسه زدن در حومه شهر به عنوان hermits. آنها تجربه طبیعی تغذیه معنوی از محیط خود التماس برای غذا از روستاییان و تفکر برای مدت زمان طولانی در غارها.

برای قرار دادن آن در یک کلام Wu Wei است که دستیابی به یک “دولت بودن” را از طریق خود کشت. شما واقعا یکی از با جریان جهان و به دنبال مختل کردن آن از طریق اقدامات عمدی است که اغلب بر اساس یک پیوست به خود.

و یا به عنوان Yoda قرار داده و آن را: “شما می دانید خوب از بد زمانی که شما در صلح و منفعل است.”

دنبال کنید با ما در توییتر و یا به اشتراک هفتگی ما ایمیل

چگونه یک 9 ساله دختر را فتح متکبر استاد هنرهای رزمی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

آموزش سئو