نوشتن ورزشی در پومونا رهبری فرد کلر به داجرز (و سری جهانی)

فرد کلر خوشحال شد به یک اشاره از پروژسترون در روزنامه صبح او نقش برآب کردن یک ایمیل به من."آن پومونا پیشرفت-بو

توسط AKHBAREBARTAAAR در 29 تیر 1399

فرد کلر خوشحال شد به یک اشاره از پروژسترون در روزنامه صبح او نقش برآب کردن یک ایمیل به من.

"آن پومونا پیشرفت-بولتن است که بازی مهمی در زندگی من و حرفه ای است که در نهایت منجر به 30 سال با داجرز" کلر آغاز شد.

کلر نام بيشترین در طفره زن تاریخ به عنوان تبلیغات مردی که شد معاون اجرایی رئیس جمهور و ramrodded این تیم به آخرین سری جهانی عنوان شده است. اما او هنوز هم سایه در روزنامه های محلی که در آن او خود را شروع کردم. من نام خود را خاموش و در دره داخلی بولتن روزانه پروژسترون جانشین به عنوان sportswriter که از آن ساخته شده است.

و در اینجا بود که کلر در صندوق پستی من در پاسخ به ستون مورد دیرین روزنامه مشترکین که تا به حال به نظر می رسد در میان مکان های دیگر در Pasadena Star-News یکی از مقالات که بازدید جلوی خانه خود را.

چه شد ضرب و شتم خود را در Prog? "همه چیز" کلر 84 گفت: من با گوشی چند روز بعد. "شما می تواند در پوشش یک مدرسه بالا بازی روز جمعه یک بازی کالج در یک شنبه و بسته به زمان از سال, گاهی اوقات رفتن به سالن بزرگ روز جمعه برای پوشش قوچ. این یک فرصت فوق العاده است."

او همچنین برای پوشش 1959 سری جهانی که در آن داجرز ضرب و شتم White Sox.

کلر بازی بسکتبال و بیس بال در تورانس بالا اما متوجه نبود او با استعداد به اندازه کافی برای رفتن حرفه ای. بنابراین او تصمیم گرفت به دنبال روزنامه نگاری در El Camino کالج, Mt. سن آنتونیو دانشگاه ایالتی سن خوزه. پس از فارغ التحصیلی در سال 1957 او با ارسال نامه بهره 30 روزنامه در جنوب کالیفرنیا و سپس آنها را پرداخت بازدیدکننده داشته است با شروع پرسه.

"من رفتم به پیشرفت-بولتن چون پدر و مادر من زندگی می کردند در پومونا. سردبیر یک مرد فوق العاده به نام تد جانسون" کلر به یاد می آورد. "او گفت:" مرد جوان ممکن است ما یک باز cityside در دو هفته.' من گفت: "آقای جانسون, من واقعا نمی توانید صبر کنید دو هفته من نیاز به یک کار.'"

خود را ملاقات بعدی در فولرتون. سردبیر بود و در ناهار و نمی بازگشت برای دو ساعت. بیش از حد طولانی است. کلر hustled به آمریکا, اخبار روزانه, که در آن سردبیر مل غنی استخدام او را در نقطه ای به عنوان یک sportswriter.

اولین روز بود که تحریک کننده جاودانه در صفحه اول عکس از کلر و دیگر کارمند بعدی به یک دماسنج در بالای اخبار روزانه ساختمان.

پس از 18 ماه از جمله شش ماه در ارتش ایالات متحده ذخایر کلر تا به حال فرصتی برای تغییر به پروژسترون یک کاغذ بزرگتر و او افتاده در آن است. که این دم آخر سال 1958. او در آنجا ماند در پومونا برای تقریبا یک دهه است.

"پیشرفت-بولتن فوق العاده بود مقاله با افراد با تجربه" گفت: کلر که به یاد می آورد بسیاری از کارکنان خود را در 40s و 50s. ورزشی بود که دو مرد کارکنان خود و ویرایشگر ژن ارل بعد از اضافه کردن جری مایل است.

وقتی ارل چپ برای L. A. Times, Claire نامگذاری شد ورزش ویرایشگر.

"خاطرات ویژه" کلر گفت. "چگونه اختصاص داده شده به مردم بودند و چقدر سخت کار می کرد به عنوان یک ورزش کارکنان. آن را از 9 به 5. این پوشش ها هر شب یا هر شب و تعطیلات آخر هفته کار. ما تا به حال یک روح بزرگ و ما تا به حال بزرگ آزادی. این فقط یک زمان خاص و یک فرصت عالی و بسیار متفاوت از روزنامه دنیای امروز است."

پروژسترون دو بار برنده بهترین ورزش بخش در جنوب کالیفرنیا از کالیفرنیا روزنامه انجمن ناشران تحت کلر رهبری است.

او لذت می بردند رقابت دوستانه با جیم برایانت در انتاریو گزارش روزانه فرصتی برای ارتباط برقرار کردن با پروژسترون پرینتر و linotype اپراتورهای قدردانی از خوانندگان و مربیان است.

او تصور او می خواهم به ماندن در پومونا حتی رد یک اورتور از بار. اما در ماه نوامبر سال 1967 ریچاردسون خانواده به فروش می رسد پروژسترون به آرکانزاس بر اساس Donrey Media Group. به زودی کلیر خواسته شد به از دست دادن یک ورزش سیم خدمات و یا غیر روحانی کردن یک عکاس است. او متزلزل شد.

"من می دانستم که آن زمان به" کلر به یاد می آورد تصمیم گیری او نیاز به حرکت رو به جلو و نه به عقب. او در سمت چپ ویرایش در پشت برای تبدیل شدن به کالیفرنیا فرشتگان ضرب و شتم نویسنده برای بزرگتر لانگ بیچ مستقل Press-Telegram در ماه مه سال 1968. در سال 1969 او نقل مکان کرد و به کاغذ داجرز ضرب و شتم.

کلر به زودی آموخته تیم تبلیغات دستیار بود در مورد اخراج می شود. با همسر و خانواده جوان در خانه و دیدن یک فرصت برای به دست آوردن سخت کار کردن از راه سفر او در نامه ای به معاون رئیس جمهور از روابط عمومی آرتور "Red" پترسون و این کار را کردم.

ترک روزنامه های سخت ؟

"این بود که" کلر اعتراف کرد. "به عنوان سرنوشت آن را داشته باشد در روز اول من با داجرز در ماه جولای سال 1969 من یک تماس از لس آنجلس تایمز گفته بود وجود دارد یک کار وجود دارد برای من. من گفت: "نمی تواند شما را به نام من دیروز ؟ من قصد ندارم برای رفتن به پیتر اومالی و به او بگویید من ترک در اولین روز کار!'"

زمانی که پترسون چپ در سال 1975 برای تبدیل شدن به رئیس جمهور از فرشتگان کلر به عنوان سر از تبلیغات پس از آن بالا بود به مدیر کل در سال 1987. او ساخته شده است این تیم که برنده 1988 جهان سریال آخرین آن قهرمانی به تاریخ. پس از فاکس خریداری این تیم کلر سرنگون شد در سال 1998 است.

میراث کلر تبلیغ تصرف در عبارات "Dodger Blue" و "فکر می کنم آبی" هر دو هنوز در استفاده از امروز. آنها تلاش برای ایجاد "احساس و روح و روان" در اطراف این تیم شبیه به ورزش کالج, او توضیح داد.

"من می دانستم که ما آن را به حال ساخته شده," کلر گفت: "زمانی که اتحادیه روغن بیرون آمد با یک سپر دشنه. آن را نشان نمی دهد داجرز آن را نشان نمی دهد یک بازی بیس بال. این اتحادیه روغن آرم و در آن گفت: "فکر می کنم آبی' و همه در لس آنجلس می دانستم که آنچه در آن به معنای. من فکر کردم عجب ما ساخته شده یک علامت اینجا.'"

در سال های اخیر کلر ساخته شده است یک علامت در شهر امید.

سرطان پوست در سال 2016 آغاز شده است که در لب خود و گسترش به فک خود را طرح میتوانست زندگی خود را که منجر به عمل جراحی پرتو شیمی درمانی سلول های بنیادی و بازسازی. الهام بخش برای تبدیل شدن به یک مدافع برای مرکز پزشکی او مطرح شده برخی از 500.000 دلار از طریق افراد مشهور, مسابقات گلف و تولید کتاب "فوق العاده نوبت" با تمام درآمد حاصل از رفتن به شهر امید.

آخرین سرطان, اسکن, جولای 11, روشن بود. او را چسبیده به خانه در طول coronavirus با همسرش شریل.

آنها ستاره-اخبار L. A. تایمز و وال استریت ژورنال تحویل روزانه به علاوه بارون و نیویورک تایمز در روزهای یکشنبه. آنها باید نیاز به یک چرخ دستی را به همه آنها را در داخل.

"من یک روزنامه مرد" کلر گفت.

"من فقط به عنوان شاد به عنوان ورزشی سردبیر پیشرفت-بولتن بود که من به عنوان معاون اجرایی رئیس جمهور از داجرز چرا که آن را یک تلاش گروهی است. شما باید روزانه یک نتیجه" کلر گفت. "هر روز شما وجود دارد را در نظر گرفته شود. با پروژسترون و یا با داجرز من همیشه فکر می کردم " ما می توانید این کار را بهتر فردا. من می دانم که چگونه ما می توانیم بهتر انجام دهید.'"

اگر او می داند که چگونه من می توانید انجام دهید بهتر از من انتظار می رود یکی دیگر از ایمیل.

دیوید آلن که خونریزی جوهر سیاه می نویسد: پنج شنبه, چهار شنبه و جمعه. ایمیل dallen@scng.com تلفن 909-483-9339 بازدید insidesocal.com/davidallen مانند davidallencolumnist در Facebook دنبال کنید @davidallen909 در توییتر.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب