در عرض 24 ساعت از پیدا کردن که او و بقیه خدمه در KROQ 106.7 FM “Kevin در صبح با Allie & Jensen” نشان می دهد تا به حال به طور غیر منتظره بدست تبر بازگشت در اواسط ماه مارس رادیو شخصیت جنسن Karp به سرعت در بر داشت فرصت های جدید است.

در آن زمان Coachella Valley موسیقی و جشنواره هنر و دلیجان جشنواره موسیقی هر دو که هر دو برنامه ریزی شده برای ماه آوریل در Indio رسمی تا مهرماه به تعویق افتاد. همه مهم ورزشی از جمله MLB, NHL و NBA اعلام کرد که تعلیق فصل خود را به عنوان coronavirus جهانی همه گیر شروع به گسترش در سراسر ایالات متحده

بنابراین زمانی که Karp ارائه شد با میزبانی یک پادکست به نام “هیچ-ورزشی گزارش” همه چیز شروع به سقوط را به محل.

“این یک رویا قادر به عقب بر گردیم به پادکست هنر و مردم پشت سر من چیزی که خیلی به موقع و چیزی است که من می توانید مغز من نسبت به او گفت:” در طول یک مصاحبه تلفنی اخیر. Karp قبلا میزبانی یک پادکست به نام “در این” در Earwolf.

تا کنون او را از انجام مصاحبه با Bellator MMA fighter Cris Cyborg داجرز’ shortstop گاوین لوکس, بوکس, بزرگ, Sugar Ray Leonard, لس آنجلس, شارژر,’ گارد Trai Turner, مینه سوتا, Lynx WNBA بازیکن Napheesha ذغال سنگ و بیشتر. Karp گفت: او آمده تا با برخی از راه های منحصر به فرد به بحث در مورد ورزش حتی زمانی که هیچ ورزشی اتفاق می افتد.

“این جالب خواهد بود تا ببینید که چگونه از آن همه نقش زیرا ممکن است ورزش در سال 2020 آن را فقط نمی توان در مقابل هر,” او گفت:. “این عجیب ترین زمان برای ورزش, من فکر می کنم مسلما تا کنون. بنابراین سوال من درخواست مانند “چه تصویری بازی ها شما بازی ؟’ و ‘چگونه شما هنوز هم آموزش؟’ برخی از این بچه ها شده بازی بسکتبال رقابتی به عنوان شماره یک بازیکن در ورزش خود را برای گروه سنی از آنها مانند 7. من به صحبت Collin خادم که یک سوپراستار در کلیولند کاوالیرز و او اعتراف کرد او نمی رفته دو هفته با بازی بسکتبال پس از او 5.”

در بالا از قادر بودن به این باز و صادقانه گفتگو با ورزشکاران و ورزش مفسران Karp است همچنین اهدای بخشی از درآمد حاصل از این سری به تغذیه امریکا و همچنین داشتن هر یک از مهمانان خود را انتخاب کنید برای ترویج و هدایت درآمد حاصل را به یک موسسه خیریه از انتخاب خود.

“در گذشته … با کاترینا یا 9/11 شما می دانستند که در آن برای اهدای پول,” او گفت:. “در حال حاضر آن را همه. این کسب و کارهای کوچک و مدرسه کودکان که نیاز به تغذیه. وجود دارد بسیاری از رسانه های که نیاز به کمک در حال حاضر, بنابراین من خوشحال برای کمک به تغذیه امریکا است. اما به درخواست ورزشکاران خود که در آن آنها می خواهم درآمد حاصل از رفتن به طوری که رسانه های تحت پوشش هستند که احساس می کند واقعا خوب بیش از حد.”

با اقامت در خانه سفارشات هنوز هم در محل Karp سوابق نشان می دهد از L. A. منطقه به خانه جایی که او زندگی می کند بازیگر Danielle Fishel از “Boy Meets World” شهرت و 10-ماه-پیر پسر آدلر. همان روز او اجازه رفتن از KROQ او و Fishel تصمیم گرفت که برای تفریح آنها می میزبان یک Instagram بازی نشان می دهد به نام “Scorantine!: اجتماعی دور, بازی نشان می دهد” که در حال حاضر زنده رود در 7 بعد از ظهر هر چهارشنبه از طریق Fishel را Instagram account @daniellefishel.

“قبل از قرنطینه من تا به حال یک رویا است که ما به دور از اقلام از خانه ما در یک بازی نشان می دهد و به من گفت: Danielle و ما نمی تواند متوقف خنده,” او گفت:.

بازی نشان می دهد به خوبی پیش رفته و به آنها داده ام از اقلام مانند یک Crock-Pot و $66 کمی استفاده می شود کارت هدیه به قرمز رابین به کسانی که whoanswer سوالات چیزهای بی اهمیت به درستی. آنها نیز تا به حال مهمانان مشهور پیوستن به آنها را از پشت پنجره ها از خانه خود را از جمله بازیگران Will Friedle و جری اوکانل. در طول یک جلسه خواننده و ترانه سرا John Mayer عملا پیوست در به دور یک مجله قدیمی از خود را در صفحه اصلی و خواننده و ترانه سرا الک بنیامین در ظهور برای عملکرد سریع.

پس Fishel و Karp هر دو بازیگران کودک آنها نیز یک بازی به نام Headshot, رولت, که در آن شرکت کنندگان خواهد شد یا پیروزی یک امضا دوران کودکی headshot از Karp یا Fishel.

“در واقع من یک شکست خورده بازیگر کودک بود و او یکی از بسیار موفق” او گفت: با خنده. “یک جایزه بزرگ از یک Danielle Fishel در توپانگا-سن headshot که امضا شده و دیگر من است, غم, پوشیدن ژان ژاکت با یک حرفه ای است که نمی تواند در هر نقطه. پنج در یک ردیف که من … که نوع شرم آور است. در نهایت کسی رو یکی از.”

Karp گفت: او را به لذت بردن از خود را پروژه های جدید در حالی که اشاره کرد که او قطعا هیچ غریبه ای به شکست و یا دوم مشاغل. پس از او یک لا بومی در ’90s او از طرفداران بزرگ باشگاه مهندسان Boyz در قدرت 106. در 19 عنوان یک مشتاق رپر رفتن moniker داغ کارل او هیجان زده می شود بخشی از ایستگاه رپ جنگ که در آن او مبارزه سه نفر هر روز به مدت 45 روز. در حالی که حضور USC او یک تماس از interscope Records’ Jimmy Iovine که هشدار به رپ مهارت های او ارائه شده Karp $1 میلیون دلار قرارداد.

“من ضبط آهنگ ها با Black Eyed Peas Kanye غرب, Mya, DJ سریع و Redman,” او گفت:. “این یک زمان دیوانه, اما آن را فقط آمد هرگز با هم مانند بسیاری از صنعت موسیقی داستان است.”

او بعد از افتتاح پاپ, فرهنگ, هنر, گالری, گالری 1988 در لس آنجلس و با استفاده از کمدی خود را لغو احکام صادره ی به زمین در نوشتن اتاق از جوایز را نشان می دهد مانند ESPYs در ESPN و “The Late Late Show with James Corden,” که در آن او توسعه یافته بخش “رها کردن میکروفن” که بعدها خود را نشان می دهد در TBS و بعد TNT. او همچنین نویسنده یک کتاب با عنوان “Kanye West به من مدیون $300: و دیگر داستان های واقعی از یک رپر که تقریبا از آن ساخته شده است.” و نه غرب هنوز به سرفه کردن پول نقد است.

“من تا به حال بسیاری از مشاغل” او گفت:. “من انجام بسیاری از کار در تلویزیون و در حال حاضر من در حال توسعه چیز با همسر; ما یک شرکت تولید شده است. رادیو چیزی است که من در مورد پرشور و من دوست دارم انجام, اما آن را نه تنها خروجی برای خلاقیت است.”

همانطور که برای زمان طولانی در حال اجرا “کوین و باقلا نمایش” جنسن گفت: اگر او لحظه ای کوتاه بود از او آغاز شد و در ماه اوت سال 2018, آن را هنوز هم یک تجربه باور نکردنی است.

“مثل این بود که در یک پوشش band چون من تا به حال یک پادکست برای 10 سال قبل و سپس آنها مرا به گروه واقعی” او گفت:. هر دو Kevin رایدر و ژن “باقلا” باکستر شد طرفداران Karp قبلی پادکست.

“گفتم خدا من با این بچه ها,'” او ادامه داد. “من یک لا و من هرگز به دور نقل مکان کرد و من یک رادیو nerd بنابراین بین جی توماس علامت & Brian, Kevin & باقلا و Baka Boyz من همیشه کوه در می رم در بین ایستگاه های گوش دادن به صحبت کردن. من یک فن فوق العاده از بحث های رادیویی و قادر به پرش به یک بازار مانند لس آنجلس … این یک رویا به حقیقت می پیوندند برای من است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

آموزش سئو