زخمی آفریقایی-آمریکایی و آسیایی-آمریکایی جوامع باید متحد

در اواسط ماه مارس زمانی که زخم شکسته روال هنوز هم, تازه, یک, دوست, راه اندازی یک صندلی تاشو در حیاط جلویی برای نوشیدنی های اجتماعی دور آبجو. جهان تا به حال فقط وارونه بنابراین ما به آرامی نوشید و صحبت در مورد همه عناوین: اجرا بر روی کاغذ توالت لخت مواد غذایی در قفسه های فروشگاه ما به تازگی خانه نشین زندگی می کند.

اقامت در خانه سفارشات جدید بود و به این ترتیب امواج اضطراب و عدم اطمینان است که سقوط به سطح بنابراین من به شوخی در مورد چیزی که فاش کردن یک راز احساس: به بالا چقدر آن را sucks در حال حاضر ما باید برای مقابله با نژادپرستی ،

هوا بین ما وزن سنگین با فکر. ما هر دو آسیایی آمریکایی فرزندان مهاجران.

“این است که واقعا اتفاق می افتد؟”

برای پاسخ به این سوال صادقانه به معنی تصدیق messiness از این وضعیت که شامل مقید کردن خشم و اشک ریختن بر روی خیابان های ما. ما جهان را وارونه به دلیل ویروس; در حال حاضر آن را در آتش به دلیل نژادپرستی نظاممند. یکی قفل شده است و مردم دیگر تحت فشار قرار دادند و مردم را به خیابان آمدند تا خواستار عدالت است.

این ویروس جدید است اما نفرت علیه اقلیت نیست.

در حال حاضر ما می دانیم که بیشتر آمریکایی های آفریقایی تبار در حال تحمل فشار از coronavirus — بیشتر در حال مرگ هستند از هر گروه نژادی. یک جامعه ویران شده توسط مرگ نیز حمله نامتناسب نرخ افزایش بیکاری و خط مقدم کار که منجر به نرخ های بالاتر از عفونت — و پس از چرخش چرخ از درد است.

بنابراین زمانی که یک آسیایی آمریکایی می پرسد دیگر اگر نژاد پرستی که واقعا اتفاق می افتد, آن را نشان می دهد نفرت در محیطی. این مارها از طریق نسل است همان خفگی سیل از نفرت و اختلاف در مواجهه با آمریکایی های سیاه و سفید.

اما این زمان به مقایسه زخم. آن زمان برای زخمی جوامع به گرد هم می آیند. برای ماه ها و حتی قبل از مقامات موظف خاموش شدن به سرعت ویروس را گسترش عناوین داد زدم در مورد افزایش خشونت ها در برابر گناه, آسیایی, آمریکایی.

دانه دانه تلفن همراه و نظارت ویدئوها شروع به ظاهر در اخبار و رسانه های اجتماعی تغذیه مانند بازی فکری برای فیلم های ترسناک. در ماه فوریه در شهر نیویورک بود حمله در یک ایستگاه مترو برای پوشیدن ماسک. در مرکزی فرزنو آسیایی-آمریکایی خانواده تا به حال به اسکراب نژادی تهمت — غلط املائی و همه از آن SUV.

در اواسط قرنطینه پاسادنا 36 ساله به اتهام پرتاب نوشیدنی و نژادی تهمت ها در یک گروه از آمریکایی های آسیایی تبار در نزدیکی تقاطع کلرادو بلوار و Los Robles خیابان. بنابراین پاسخ این است که بله, آسیایی, آمریکایی ها رو به افزایش نژادپرستی تنها به دلیل COVID-19 گفته شده است که در چین نشات گرفته.

برای آسیایی آمریکایی ها مثل من این احساس می کند مانند نمک روی زخم. در بالای اضطراب از عفونت و عدم اطمینان از آنچه که در آینده ممکن است نگه دارید وجود دارد خبري در مورد جایگاه ما در جامعه است. خواهد ما را هدف قرار داده اند ؟ آن را احساس می کند مانند یک گودال در معده ناراحت کننده اما به طرز عجیبی آشنا در همان زمان.

در کمتر خصمانه بار, اسیایی آمریکایی ها اغلب بازیگران به عنوان مدل اقلیت. ما زحمتکش مهاجران که برای رسیدن به رویای آمریکایی. اما اگر ما بیش از حد موفق که در تاریخ گذشته قوانین تصویب به حذف ما. در یک زمان از coronavirus آمریکایی های آسیایی تبار هستند scapegoated به عنوان حامل بیماری بیمار صفر آورده است که جلو این از دست دادن آزادی.

ما مردم چین نیاز به چوب با هم به یاد دارم مادرم گفت: در L. A. شورش از سال 1992.

در زمان هنگامی که آن را تبدیل به مهم و حیاتی برای ایستادن همراه با دیگر گروه های اقلیت, ما تمایل به قطعه. زخمی جوامع قربانیان نفرت به اشتراک گذاشتن یک موضوع مشترک از درد است. چون ما همه وینسنت چانه. ما همه Ahmaud Arbery. ما همه جورج فلوید.

فیلم آموزش Lin Grigsby یک نویسنده مستقل در پاسادنا. [email protected]

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de