یک خانواده متعلق به پارک در ایندیانا با شهرت دیرینه برای پاکیزگی و سه نفر از رتبه های چوبی زیر لیوانی تبدیل به اولین پارک تفریحی در ایالات متحده آمریکا به مجموعه پست-coronavirus باز تاریخ است.

تعطیلات جهان برنامه ای برای باز کردن برای سال 2020 فصل در 14 ژوئن مطابق با رژیم صهیونیستی است. اریک Holcolm را در مسیر بازگشت ایندیانا طرح با توجه به Leah کخ نسل چهارم و صاحب پارک.

“تابستان در چنگ ماست اگر ما فقط می توانید صبور باشید در حالی که کمی دیگر” کخ نوشت: در یک پیام ارسال شده به تعطیلات جهان سایت. “حالا که ما یک تاریخ هدف برای کار به سمت ما در حال حرکت تمام سرعت پیش رو است.”

همچنین نگاه کنید: زمانی که آمریکایی ها احساس امنیت بازگشت به پارک?

Holcolm را در مسیر بازگشت ایندیانا برنامه اجازه می دهد تا پارک های تفریحی در دولت برای بازگشایی در 50 درصد ظرفیت در ژوئن 14 در مرحله 4 این طرح اگر کلید سلامت اصول مثبت باقی می ماند. پارک رزرو مورد نیاز خواهد بود به منظور محدود کردن تعدادی از بازدید کنندگان در تعطیلات جهان در هر زمان. محدودیت در ایندیانا پارک های تفریحی می تواند برداشته شود توسط 4 جولای زمانی که مرحله 5 شروع می شود به عنوان طولانی به عنوان اجتماعی فاصله دستورالعمل در محل باقی می ماند.

این COVID-19 pandemic مجبور تعطیلات جهان به تاخیر برنامه ریزی شده در مارس 2 باز تاریخ 2020 فصل است.

“در طول بیست و چند سال خدمت تعطیلات و جهان Splashin’ صفری به عنوان پارک جمهور پدرم — را کخ جونیور — هرگز از دست رفته یک روز افتتاحیه. به خصوص زمانی که یک جاذبه جدید در خط” لی کخ نوشت: در تعطیلات جهان سایت. “ما همه چیز را در قدرت ما به حمایت خود همان استاندارد — اگر شرایط این سال نگه داشته ما را از اصل برنامه ریزی شده روز افتتاحیه.”

این تابستان, تعطیلات, جهان Splashin’ سافاری پارک آبی برنامه ای برای باز کردن جدید یوزپلنگ تعقیب صورتحساب به عنوان اولین بار در جهان راه اندازی آب ذخیره شده است.

همچنین نگاه کنید به: سی ورلد و Legoland رول پست-COVID-19 طرح برای بازگشایی پارک سن دیگو

برای دو دهه تعطیلات جهان دریافت کرده است سالانه بلیط طلایی جایزه از تفریح امروز گروه تجارت به عنوان تمیزترین پارک در صنعت.

“ما در حال رفتن به انجام بهترین های ما برای حفظ این پارک به عنوان پاک و به عنوان امن به عنوان امکان پذیر است” کخ نوشت. “ما کوچک-اما-تیم قدرتمند است که در حال حاضر با هیجان مشغول به کار سخت برای دریافت آماده است.”

تعطیلات جهان قصد دارد به موسسه یک سری از سلامت و پروتکل های ایمنی در پست COVID-19 عصر است که شامل محدود کردن حضور مکرر تمیز کردن و افزایش دست مطابق با اصول بهداشتی ایستگاه در سراسر پارک. ایمنی اضافی روش اعلام خواهد شد در چند هفته.

همچنین نگاه کنید به: شش پرچم رول طرح پست-COVID-19 ‘طبیعی’

خانواده متعلق به پارک در بابا نوئل ایندیانا به خود می بالد در آن مجموعه ای از سابقه و رکورد و برنده جایزه پارک آبی که شامل با قیمت پذیرش. پشت سر هم پارک ارائه پارکینگ رایگان, نوشابه, کرم ضد آفتاب و Wi-Fi برای هر بازدید کننده.

در سال 1946 پارک بنیانگذار لوئیس کخ باز بابا نوئل زمین به پرداخت ادای احترام به این شهر اسم جن. خود اعلام کرد “اولین تم پارک” ویژه یک قطار اسباب بازی, فروشگاه, چند kiddie سواری و البته بازديد روزانه توسط بابا نوئل.

در سال 1984 بابا نوئل زمین شد تعطیلات جهان با علاوه بر این از مضمون اراضی اختصاص داده شده به هالووین چهارم جولای و در نهایت شکرگزاری.

همچنین نگاه کنید به: Disney World متجاوز پنهان در رها جزیره دزدان دریایی در طول COVID-19 قرنطینه

تعطیلات جهان شناخته شده است در میان سواری برای علاقه مندان به آن در سطح جهانی مجموعه ای از چوبی زیر لیوانی غلتکی. سه نفر از پارک سوار در حال رتبه بندی در نزدیکی بالای تفریحی امروز سالانه لیست از بهترین های چوبی زیر لیوانی: سفر (2), کلاغ سیاه (21) و افسانه (26).

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

آموزش سئو