کار از خانه از طریق ادامه Jan. 1 با استثنا

یوجین Whitlock رئیس فرهنگ و مردم افسر و بن Hermalin معاون شهردار برای دانشکده ارسال پیغام زیر به اعضای هیات علمی و کارکنان در روز دوشنبه:

در ماه های آینده اگر چه بحران بهداشت عمومی ادامه خواهد داد به تکامل پردیس آغاز خواهد شد به تدریج افزایش در پردیس عملیات مطابق با سفارشات صادر شده توسط مقامات بهداشت عمومی و در هماهنگی نزدیک با آنها. ما در حال نوشتن امروز برای به اشتراک گذاشتن اطلاعات و جهت در مورد چگونه ما را ادامه دهید.

کسانی که از خانه کار می کنند باید همچنان به انجام این کار
بین در حال حاضر و 1 ژانویه تا سال 2021 ما انتظار داریم آن دسته از کارکنان که کار می تواند به طور موثر و کارآمد انجام شود از راه دور به ادامه کار از خانه. ما پیش بینی است که بسیاری از کارکنان که در حال کار از راه دور در حال حاضر ادامه خواهد داد به کار از راه دور از طریق پایان سال تقویم هر چند که دوره می تواند کوتاه تر اگر همه گیر شرایط بهبود و دیگر اگر همه گیر شدن شرایط.

قدردانی می کنیم که برخی از کارکنان را به بازگشت به خود پردیس دفاتر در آینده نزدیک, اما آن را نمی ممکن است به جای همه درخواست داده تصمیم به نگه داشتن تراکم جمعیت از ساختمان های دانشگاه پایین تر از حد نرمال در طول پاییز مدت. نگه داشتن چگالی پایین کمک می کند تا به کاهش نرخ بالقوه COVID-19 انتقال درون جامعه دانشگاه. به همین دلیل بسیاری از کارکنان به احتمال زیاد خواهد شد به کارگردانی به کار در خارج از دانشگاه و حتی اگر مقامات بهداشت عمومی بلند کردن و یا روشن کردن محدودیت های مربوط در محل کار. عزم خود را مناسب محل کار باید همکاری خود را با استاد راهنما (مدیر بخش صندلی و غیره.).

برخی از اضافی کارکنان و اعضای هیات علمی را گذار از کار در خانه کار در پردیس
کار وجود دارد که فقط می تواند انجام شده در دانشگاه (در سایت) یا این که موثر تر و یا به طور موثر انجام شده در سایت. به عنوان مجاز بهداشت عمومی دستورالعمل برخی از این کار را ادامه داده بود انجام شده در دانشگاه و حتی در حالی که این پناهگاه در محل سفارش شده است در اثر. برخی از این کار شده است با توجه به بهداشت عمومی محدودیت. به عنوان بهداشت عمومی محدودیت سهولت بیشتر در محل کار سر گرفته خواهد شد و ما خواهد بود با درخواست آن دسته از کارمندانی که شده اند در سایت, اما که کار تنها می تواند انجام شود کارآمد و یا به طور موثر بر روی سایت برای بازگشت به دانشگاه به کار می کنند. لطفا مطمئن باشید که ما در حال اجرای ایمنی و بهداشت اقداماتی را که باید در محل قبل از ما می توانید بپرسید و اجازه می دهد تا کارکنان برای بازگشت به محل کار. آن اقدامات عبارتند از کارمند خود غربالگری برای COVID-19 علائم و قرار گرفتن در معرض افزایش تمیز کردن ساختمان, آموزش کارکنان جدید در مورد بهداشت و ایمنی و ارائه مورد نیاز پوشش صورت.

ما انتظار داریم مدیران بخش صندلی و دیگران با نظارت مسئولیت (“سرپرستان”) به انجام بهترین خود را به منظور محدود کردن تعداد افرادی که نیاز به آمدن به دانشگاه. ما همچنین انتظار می رود آنها را به کار با کارکنان برای کمک به آنها را مدیریت شرایط دشوار است. سرپرستان باید حاضر به قبول برخی از از دست دادن عملکرد و بهره وری به منظور حفظ ماهر و با تجربه کارکنان که به طور موقت محدودیت با توجه به COVID-19. سرپرستان تنها مجاز به نیاز به بازگشت به محل کار از آن دسته از کارمندان که برای آنها در سایت لازم است.

زمان بازگشت به کار در پردیس
آغاز امروز و در ادامه یک روش مرحله به مرحله طی هفته ها و ماه های برخی از کارکنان خواسته می شود برای بازگشت به دانشگاه به کار می کنند. ما خواهد شد ارائه جزئیات بیشتر در مورد این روند در روزهای آینده.

اگر شما قادر به انجام و یا نمی خواهید به بازگشت به کار در پردیس
ما متوجه است که بسیاری از کارکنان در صورت به چالش کشیدن وابسته-مسائل مربوط به مراقبت از یک فرد و یا به اشتراک گذاشتن یک خانواده با یک کسی که در یک گروه به خصوص در معرض خطر شدید COVID-19 عفونت نگرانی در مورد نیاز به تکیه بر حمل و نقل عمومی و یا دیگر نگرانی در مورد بازگشت به دانشگاه به کار می کنند.

اگر شما باور دارید که شما شده اند به اشتباه تعیین شده به عنوان کسی مشغول به کار در دانشگاه لازم است ما می پرسند که شما لطفا بحث در مورد وضعیت خود را با استاد راهنما. اگر شما قادر به حل و فصل وضعیت شما باید به مشورت با کارکنان و روابط کار یا تحصیلی پرسنل دفتر به عنوان مناسب.

آن است که ما صمیمانه امیدواریم که که ما قادر خواهد بود برای دیدار با نیازهای کارکنان و اعضای هیات علمی در طول این فوق العاده به چالش کشیدن بار. ما در حال کار سخت برای حفظ تعادل آن بسیار واقعی نیاز با فشار دادن نیاز به ادامه کار دانشگاه ما و باقی می ماند درست به ماموریت ما است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net