تورانس — یک زن که در رفت و یک جفت از مطالب نژادپرستانه با هدف آمریکایی های آسیایی تبار در تورانس پارک — که هر دو دستگیر شدند در تصویری و به سرعت رفت ویروسی آنلاین — تماس گرفته شد اما مقامات دستگیر نشده است.

لنا هرناندز داشت توسط تورنس کارآگاه اداره پلیس و اعضای تخصصی مداخله در بحران تیم در یک پارک در سن پدرو در روز چهارشنبه با توجه به Sgt. Alexander Martinez.

محققان صحبت با 56 ساله ساحل طولانی اقامت در مورد هر دو بخش آزاد و یک سوم حادثه ای که رخ داده است در ماه اکتبر 2019 در Del Amo بازار که در آن هرناندز متهم شد و از هل دادن و قابل توجه یک زن مارتینز گفت.

“بر اساس این واقعیت تمام حوادث در حال تخطی از قانون جرم و رخ نمی دهد در حضور یک افسر هرناندز بازداشت نشده بود در زمان مصاحبه” مارتینز گفت.

جزئیات مصاحبه خواهد بود ارسال به شهرستان تورانس دادستانی, او گفت:.

در مورد اول هرناندز بود که در تصویری شفاهی accosting یک زن جوان ورزش در پارک.

“بازگشت به آنچه (expletive) کشور آسیایی به شما تعلق در” زن فریاد زد. “… این است که خود را محل. این است که خانه خود را. ما نمی خواهیم شما در اینجا.”

آسیایی, مرد پست شده یک ویدیو آنلاین پنج شنبه گذشته نشان او و پسرش در حال مواجه و تمسخر توسط همان زن در همان روز.

“شما نیاز به رفتن به خانه” زن می گوید ،

هر دو حوادث رخ داده در 10 ژوئن در Wilson پارک در Crenshaw بلوار.

در صبح روز جمعه صدها نفر از مردم با حضور در پارک برای یک گروه تمرین و جامعه تظاهرات در مخالفت با این زن ،

تورانس شهردار پاتریک Furey روز جمعه نیز محکوم کرد و گفت آنچه که او را دیدم در فیلم ها.

“شهر تورانس نیست به هیچ وجه چشم پوشی زبان و یا فعالیت های که انجام شد ما در فضای عمومی Wilson, پارک توسط این مظنون” Furey گفت. “در واقع این تهوع به مطلقا هر کسی در جامعه ما است. ما یک جامعه متنوع — بیش از 80 زبان در شهر تورانس جایی بین 30 و 40 درصد از جمعیت ما هستند آسیایی و یا آسیایی و جزایر اقیانوس آرام.

“بیش از 200 ژاپنی کسب و کار خود را در دفتر مرکزی شرکت در شهر ما. … ما واقعا متنوع هستند که جمعیت و کسب و کار جامعه. آنچه که خشم ما در مورد این.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

آموزش سئو