یک زن ساخته شده است که یک جفت از مطالب نژادپرستانه با هدف آمریکایی های آسیایی تبار در تورانس پارک در ماه ژوئن دستگیر شد جمعه جولای 3 بر یک حکم شارژ با باطری در ارتباط با یک حادثه جداگانه.

این اتهام را ناشی از یک رویارویی اکتبر در Del Amo مد بازار مرکز در تورانس شهر است که تقریبا یک سوم ،

لنا هرناندز 56 شناسایی به عنوان یک بازنشسته مددکار اجتماعی گفته شفاهی حمله یک نگهبان در بازار و سپس از لحاظ فیزیکی مورد حمله یک زن تماشاچی که سعی در دخالت کند.

هرناندز یک ساحل طولانی ساکن دستگیر شد به اتهام تخطی از قانون در مورد 1 بعد از ظهر توسط تورنس پلیس با توجه به L. A. زندان شهرستان سوابق. او ارسال شده به قید وثیقه و منتشر شد حدود 4:10 بعد از ظهر

او برنامه ریزی شده است به سر به تورانس دادگاه عالی در 8:30 صبح روز شنبه با توجه به زندان سوابق.

هرناندز موضوع دو فیلم ویروسی در ماه ژوئن نشان داد که او در جریان مطالب نژادپرستانه علیه آمریکایی های آسیایی تبار در ویلسون پارک در Crenshaw بلوار.

در مورد اول در ژوئن 10 هرناندز بود که در تصویری شفاهی accosting یک زن جوان ورزش در پارک.

“بازگشت به آنچه (expletive) کشور آسیایی به شما تعلق در” زن فریاد زد. “این است که جای خود را. این است که خانه خود را. ما نمی خواهیم شما در اینجا.”

در ژوئن 11, آسیایی, مرد پست شده یک ویدیو را آنلاین نشان دادن او و پسرش در حال مواجه و تمسخر توسط همان زن در همان روز.

“شما نیاز به رفتن به خانه” زن می گوید ،

فیلم باعث شد صدها نفر از مردم به جمع آوری در 12 ژوئن در Wilson پارک در اعتراض به رفتار نژادپرستانه و مسئولان شهرستان برگزار شد یک کنفرانس خبری برای شناسایی و از آنها بخواهید برای کمک به او را بیابید.

“امید ما این است که اعضای جامعه ما هرگز مجبور به تحمل چنین درمان” تورانس اداره پلیس رئیس حوا برگ گفت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

آموزش سئو