توسط داگ فینبرگ

نیویورک (AP) — WNBA روز دوشنبه اعلام کرد قصد دارد برای بازی کاهش می یابد در فصل 22-برنامه بازی است که آغاز و در اواخر ماه جولای بدون طرفداران در حضور و غیاب به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

لیگ هنوز نهایی با همکاری IMG آکادمی در فلوریدا به بازی همه بازی ها در تاسیسات در برادنتون و یا دیگر مکان های اطراف. بازیکنان و مقامات تیم برای لیگ 12 تیم خواهد بود مستقر در IMG و نگه داشتن اردوگاه های آموزشی وجود دارد.

“وجود دارد مقدار زیادی به انجام در حال حاضر و این نکته از فصل در حال حاضر که ما انتخاب کرده ایم IMG آکادمی” به عنوان محل بازی WNBA کمیسر کتی Engelbert گفت: در یک مصاحبه تلفنی. “امید من این است که در جولای 24 تاریخ خواهد شد ، ما سناریو و برنامه ای برای بلند کردن و تغییر نوک فصل است. آن لغزش می تواند به یک زن و شوهر از روز بعد. ما می خواهیم به تعداد مناسب از روز برای اردوگاه های آموزشی.”

Engelbert, که گفت که او تا به حال یک سایت در IMG امید به تیم در فلوریدا توسط هفته اول جولای شروع به اردوگاه های آموزشی. فصل تا به حال شده است به طور نامحدود به تعویق افتاد و در ماه آوریل به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

به WNBA خواهد با استفاده از آن به طور منظم حذفی فرمت, با بالا هشت تیم ساخت postseason و دو دور اول مجرد بودن-از بین بردن. دو دانه را byes تا نیمه نهایی. برگشتی آغاز خواهد شد در اواسط ماه سپتامبر و در نهایت در اوایل ماه اکتبر.

تیم خواهد هر یک از دیگر بازی دو بار در مختصر 22-برنامه بازی که در لیگ گفت: منتشر خواهد شد بعد. IMG تسهیلات چهار دادگاه اما WNBA است که هنوز کاوش در گزینه های بازی در سایت های دیگر در منطقه جنوب تمپا/سن پترزبورگ که ممکن است بهتر است برای پخش.

بازیکنان خواهد خود را دریافت تمامی حقوق برای سال با وجود بازی یک برنامه است که تنها در حدود دو سوم طول 36-یک بازی است که قرار بود برای شروع ممکن است 15.

“این یک پیام مهم صاحبان گفت: برای پرداخت به بازیکنان 100%,” Engelbert گفت. “وجود دارد مردم در مصرف ریاضتی در این کشور و مردم furloughed. آن را واقعا مهم سیگنال از صاحبان و لیگ.”

به WNBA تا به حال بسیاری از حرکت که از یک تاریخی توافق دسته جمعی که تصویب شد در مدت کوتاهی قبل از همه گیر رسید.

“ما می دانیم این است که نمی تواند کامل آن را برای رفتن به ایده آل” WNBPA مدیر اجرایی تری جکسون گفت. “بیایید ببینید که چه ما می توانیم در این لحظه. که واقعا مناسب برای آنچه که کشور ما نیاز دارد در حال حاضر.”

لیگ است که هنوز کار با متخصصان پزشکی و کارشناسان بهداشت عمومی و مقامات دولتی در جامع مجموعه ای از دستورالعمل ها را به اطمینان حاصل شود که سلامت و پروتکل های ایمنی در محل هستند.

“ما باید پروتکل در آمدن و رفتن و کسی که می آید و می رود” Engelbert گفت. “پروتکل قرنطینه انزوا هنگامی که شما در محوطه دانشگاه. هنگامی که شما وجود دارد و 14 روز و 21 روز. آن روزهای مهم خواهد بود.”

کمیسر گفت: بازیکنان که در نظر گرفته شده بالا خطر ابتلا به کروناویروس جدید می تواند انتخاب کردن از بازی در این فصل و هنوز هم خود را کسب کامل حقوق.

بازیکنان با کودکان قادر خواهد بود را به یک پرستار با آنها.

“لس آنجلس اسپارکس حمایت از WNBA بازگشت به بازی برنامه ریزی برای سال 2020 در فصل IMG آکادمی. همانطور که ما حرکت رو به جلو ما ادامه خواهد داد به اولویت سلامت و ایمنی ما بازیکنان و کارکنان و کار با لیگ برای اطمینان از مناسب پروتکل های پزشکی و حمایت در محل هستند. ما مشتاقانه منتظر ادامه ماموریت ما ارتقاء ورزش زنان و با استفاده از پلت فرم ما در طول فصل و فراتر از آن برای کمک به اثر تغییر” نوشت: لا جرقه در بیانیه ای پس از اعلام.

جکسون گفت: بازیکنان با اعتماد به نفس هستند که لیگ را مناسب و دستورالعمل های ایمنی در محل. او گفت: اتحادیه کمیته اجرایی به حال زوم تماس با لیگ پزشکان و قدم بعدی این خواهد بود یک بازیکن تماس با پزشکان بعد از این هفته.

“این بازیکن قادر خواهد بود به یک جلسه آموزشی در تماس بگیرید و سوال بپرسید که آنها واقعا هستند متمرکز بر” جکسون گفت.

لیگ نیز روز دوشنبه اعلام کرد که آن را با بازیکنان در تعهد خود را به عدالت اجتماعی اصلاحات است. به WNBA گفت: به تازگی آن را به کمک های مالی از فروش آن “بزرگتر از توپ” توانمندی کالا به مساوی عدالت ابتکار.

“به WNBA مخالف نژاد پرستی در همه اشکال آن و جورج فلوید و Breonna تیلور آخرین نام در یک لیست از دیگران بی شماری که موضوع را به پلیس خشونت که ناشی از این سیستمیک ظلم و ستم از زندگی در امریکا است و ما مسئولیت جمعی برای استفاده از سیستم عامل های ما به تصویب تغییر” Engelbert گفت.

بیش از 70 ٪ از لیگ است ،

WNBAPA جمهور Nneka Ogwumike گفت: یک بخشی از بحث با لیگ در مورد بازی در این سال درگیر اجازه می دهد بازیکن برای تقویت جمعی خود را صدای.

“ما همیشه در خط مقدم طرح با حمایت قوی از #BlackLivesMatter #SayHerName تجاوز+ جامعه کنترل اسلحه, رای گیری, حقوق, #MeToo بهداشت روان و لیست در می رود” Ogwumike گفت. “این است که نه تنها لازم است از دیدگاه های انسان دوستانه اما ممکن است یکی از بزرگترین فرصت هایی که این لیگ است و تا کنون داشته باشد.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

آموزش سئو