با حجم کار در لا بيمارستان منطقه ثبات نیروی دریایی کشتی بیمارستانی رحمت ممکن است مقیاس ماموریت

توسط لولیتا C. BALDOR

واشنگتن — به USNS Mercy hospital کشتی لنگر انداخت در لس آنجلس ممکن است قادر به مقیاس آن عملیات پزشکی کمی بیش از هفته آینده به عنوان coronavirus حجم کار در بیمارستان منطقه تثبیت با توجه به کاپیتان کشتی نظامی و اسناد و مدارک.

رحمت نیز ارسال در حدود 40 کادر پزشکی به منطقه ای در آسایشگاه در روز دوشنبه نیروی دریایی سروان. جان Rotruck کشتی فرمانده گفت: روز شنبه در مصاحبه با آسوشیتد پرس. او گفت: بيماران سالمند خواهد بود به ارمغان آورد به کشتی با وجود زودتر پیشنهادات است که می تواند اتفاق می افتد.

Rotruck گفت: طرح مورد بحث را کاهش می دهد تعدادی از دسترس تخت بیمارستان در کشتی نیروی دریایی از 1000 به 250.

اسناد و مدارک بررسی شده توسط AP گفت: این طرح می تواند آزاد کردن کارکنان پزشکی است که می تواند پس از آن رفتن به ماموریت های دیگر است.

دو هفته پیش کالیفرنیا مقامات برنامه ریزی برای یک پتانسیل له از coronavirus موارد که در اواسط ماه مه است که می تواند نیاز به اضافه کردن به 66,000 اضافی تخت بیمارستان. رحمت بخشی از سطح شیب دار تا تلاش, اما پس از بستری شدن در بیمارستان را وارد و کافی اتاق در دسترس هستند.

کشتی در سمت چپ سن دیگو در مارس 23 و وارد در لس آنجلس چهار روز بعد به ارائه امداد با در نظر گرفتن بیمارانی که نمی شد با این ویروس آلوده.

بسیاری از بدترین شیوع بیماری در حال حاضر اتفاق می افتد در پرستاری امکانات و برخی از آنها با داشتن مسائل مربوط به نیروی انسانی به عنوان کارگران آلوده هستند و یا در خانه بمانند.

Rotruck گفته شده است وجود دارد هیچ تصمیم نهایی اما 250 تخت خواهد بود مناسب اندازه به حفظ. او گفت که “احتمالا در محله 100 یا بیشتر مردم” می تواند در دسترس ساخته شده برای ماموریت های دیگر به عنوان یک نتیجه از کاهش در تخت. او گفت: هیچ تصمیم گیری ساخته شده اند که در آن کارکنان پزشکی ممکن است.

“من تعجب نیست اگر آن اتفاق می افتد,” او گفت:, و اضافه کرد که 51 نفر درمان شده اند در این کشتی پس از آن وارد و 17 بودند در هیئت مدیره به عنوان چهارشنبه. کشتی دیده می شود به طور متوسط از 20 به 21 نفر در روز.

کاهش رحمت ظرفیت او گفت که نمی خواهد صدمه دیده است توانایی خود را برای از بین بردن بیمارستان های محلی. “از دیدگاه شرکای ما در اینجا در L. A. آنها نمی بینم هر گونه تفاوت در آنچه که ما قادر به انجام برای, محلی, منطقه,” او گفت:.

این تغییرات به عنوان رحمت با این نسخهها کار برای غلبه بر کوچک شیوع ویروس. هفت خدمه باید تست مثبت و در حدود 112 گرفته شد کشتی و قرنطینه چرا که آنها تا به حال تماس با کسی که تست مثبت است.

شده اند وجود دارد هیچ مورد جدید از این ویروس در میان خدمه کشتی از شنبه Rotruck گفت:, و اضافه کرد که چندین نفر از کارکنان در حال حاضر قادر به بازگشت به وظیفه. او گفت: مقامات مشخص نیست چگونه به آن را حذف کردم در هیئت مدیره کشتی اما اشاره کرد که بسیاری از کارکنان آمد از سراسر منطقه شده است می تواند حامل ویروس اما نه نشان دادن علائم زمانی که آنها وارد شدند.

Rotruck گفت: کشتی باقی خواهد ماند در L. A. زمانی که مورد نیاز وجود دارد هیچ برنامه ای در حال حاضر به ترک.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

آموزش سئو