با یک دوربین JaVale McGee به ارمغان آورده است میلیون ها نفر از بینندگان داخل NBA حباب

دریاچه BUENA VISTA, Fla. >> در هر شب Devin Dismang چک آنلاین پوشه برای دیدن ساعت از فیلم های او باید به

توسط AKHBAREBARTAAAR در 6 مرداد 1399

دریاچه BUENA VISTA, Fla. >> در هر شب Devin Dismang چک آنلاین پوشه برای دیدن ساعت از فیلم های او باید به طریق شانه — ارسال شده توسط JaVale McGee.

به ناچار این است که عمل خرد کردن یا اسیاب. برای چند ساعت بعد او به تماشای بسیاری از مواد خام: JaVale بیدار شدن از خواب JaVale خوردن JaVale گرفتن زمان در آموزش جدول JaVale کار کردن JaVale سرگردان در اطراف کورونادو چشمه رفت و آمد مکرر. اما لحظات حتی به او که قطع فرایند خسته کننده.

مک گی فرستاده او را یک کلیپ از ناهار یک هفته و نیم پیش فیلمبرداری خودش: "گاهی اوقات آن را هر چه می گه اما امروز مک و پنیر hittin' — i'm not gonna lie to you."

به عنوان او می کند هر زمان که او می آید در سراسر این JaVale-isms, Dismang در زمان استراحت کوتاه به فریاد زدن با خنده در کامپیوتر خود.

"حتی هنگامی که او را, او را در" Dismang گفت: در مصاحبه اخیر است. "منطق خود را از راه او صحبت می کند راه او حامل خود را — آن را واقعا خنده دار و بسیاری از مردم نمی تواند به دیدن آن است."

تا به حال است که: McGee یکی از بازیکنان به دست آوردن رسانه های اجتماعی کشش در NBA راه اندازی مجدد در دیزنی پردیس تشکر می کنم به گزارش تصویری ("vlogs") است که تلاش برای جذب عجیب و غریب بودن از زندگی در داخل حباب است. دو هفته گذشته از ویدئوها را به طور متوسط حدود 1.5 میلیون انداز به دست آوردن فرقه بهره بینش یکی از لیگ ترین شخصیت های غیر معمول.

هر قسمت در یوتیوب طول می کشد حدود 15 دقیقه که در حال راه اندازی در یک روز-در-این-زندگی با فرمت. بخش حاضر شامل scrimmages, مصاحبه, بمب, بررسی, بسیار مورد بحث حباب ناهار خوری (McGee است وگان) و هر تعداد از JaVale-isms. این شهر همچنین دارای تکه از سوپراستار هم تیمی های LeBron James و آنتونی دیویس با برجسته تر در دوربین نقش از هم تیمی مانند دنی سبز کوین طبخ و جرد دادلی — همه از آنها گرفته شده برای این پروژه هست.

فرانک وگل شوخی در یک کنفرانس مطبوعاتی اخیر است که او نمی خواهد می خواهید دوربین را روشن او — اما حتی او با کمال میل حاضر به نظر می رسد در vlog قبل از داد و بیداد, شوخی که او را به تجارت بین بازیکنان تیم به پشته شانس.

"همه شده است نشان عشق بزرگ" مک گی گفت. "من احساس می کنم مثل من احترام تیرانداز ، من می تواند به جوانه زدن مردم پرنیان اگر آنها در خلق و خوی می تواند ضبط شود."

آن شور و شوق پروژه McGee و Dismang که ملاقات کرد زمانی که هر دو کار می کرد برای رزمندگان طلایی امور خارجه. پس از Dismang چپ این تیم سال گذشته او و McGee وصل. Dismang برخی از کوتاه رسانه های اجتماعی ویرایشهای از McGee را قبل از وقفه با تکه تحت تاثیر بازی های ویدئویی و فیلم — یک تن است که قطعا موافق با مک گی مشتاق پرنیان.

یک تولید کننده موسیقی تحت نام مورد "پیر" مک گی به مدت طولانی می خواستم به شیب به فیلم به نحوی. Dismang کمک کرده است تا او را متوجه برخی از این اهداف است. مک گی پاره اطراف اورلاندو یک دوربین سونی در ران. Dismang قرار داده است در این ساعت از خانه اش در شیکاگو در تلاش برای تراشیدن این اعزام به قابل هضم روایات. یک قسمت کار نمی کند بدون دیگری McGee گفت.

"من احساس می کنم ما هم باید همان طرز فکر خلاق," او گفت. "Devin این طرز فکر از یک ویرایشگر و فیلمساز. و من باید این طرز فکر تنها شدن محتوا. بنابراین من احساس می کنم مانند مغز ما با هم قرار داده واقعا خوبی را پشت سر هم."

آن را تقریبا اتفاق نمی افتد. McGee گفت: او بسته بندی الکترونیک که با استفاده از او برای بازی خود را در جریان حرکت یا کشش ناگهانی وقتی که او خواسته Dismang اگر او را باید دوربین است که عمدتا نشسته در قفسه. Dismang او را متقاعد به یک شات بدهید.

بنابراین یکی از گزارش "10 کیسه" McGee آورده بود دوربین داخل. او شروع به ضبط همه چیز و واقعا او را متوقف کرده است. پس از عمل های اخیر مک گی انجام یک کنفرانس مطبوعاتی بیش از زوم با دوربین nestled در دامان خود اقدام به اول-شخص منظر تجربه.

"این فوق العاده است چرا که برای سالها من گفت JaVale, ;شما نیاز به انجام این کار'" Dismang گفت. "شما یک مرد خنده دار. مردم احترام شما برای حرفه ای خود را. به خصوص در حال حاضر که شما در حباب وجود دارد هیچ راهی برای من یک ورزشکار داستان با خیال راحت. بنابراین ساخت ورزشکاران خود سازندگان محتوا است گام منطقی بعدی."

هر ویرایش نهایی می شود مهر تایید از McGee. او باعث می شود یادداشت به Dismang (که اضافه شده Quinn طبخ و تروی دانیلز به عنوان مشتریان به تازگی) برای گرافیک اضافه شده و یا تغییر عناصر ، McGee گفت: بسیاری از این فیلم در محصول نهایی هستند و اتفاقاتی که ممکن است او را فراموش کرده اند چرا که او فیلم های بسیاری از جلد برای شروع با.

این دو نیز دقیق در مورد به طور بالقوه حساس فیلم را به دیگر بازیکنان در این تیم به عنوان مثال اگر کسی گرفتار است با استفاده از یک محصول است که یک رقیب خود را پرداخت ضامن; و یا به عنوان McGee آن قرار می دهد: "آنها به من رسید پس از, مانند, 'Yo, مطمئن شوید که شما لازم نیست به من نشان می دهد خوردن مرغ در این ویدئو به خاطر من وگان نوع مسائل است."

یک داستان در مورد تصویری در حباب ناقص است و بدون اذعان فیلادلفیا rookie ماتیس Thybulle که نرم و صاف کردن ویرایشهای خشک و حس شوخ طبعی او را ساخته اند یک رسانه های اجتماعی عزیزم. McGee نمایش بالاتر است اما او اصرار دارد هیچ رقابت — او را به عنوان علاقه مند به دنبال همراه به عنوان هر کس دیگری. Dismang به نام Thybulle خوراک "جذاب است."

اما تنها McGee را ارائه می دهد لحظات صمیمی در یک تیم با جیمز و دیویس در لیگ بزرگترین بازار. اخیر تصویری شامل فیلم از یک halfcourt تیراندازی مسابقه که McGee فیلم برداری GoPro. در حال حاضر در جهان منحصر به فرد از لیکرز در حال جاسازی شده در حباب احساس می کند مانند چیزی حتی کمتر در دسترس — مگر اینکه شما در حال مشاهده همراه است.

"فقط وجود دارد بسیاری از چیزهایی که ما انجام می دهیم که در حال عادی برای ما که افراد دیگر فکر می کنم شگفت آور ترین چیز در جهان, و من شروع به درک چیزهایی مانند این که" مک گی گفت. "من فقط تلاش برای بدست آوردن همه چیز است که رفتن به پایین در اینجا در حباب."tinyurlis.gdclck.ruulvis.net
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن