پنجره BofA ساختمان paneful نوسازی مشکلات همچنان در پاسادنا

نه چندان تاریخی سابق بانک مرکزی امریکا ساختمان نمی توانید گرفتن یک استراحت; نزدیک به پنجره و یکپارچه تراورتن-چ

توسط AKHBAREBARTAAAR در 28 تیر 1399

نه چندان تاریخی سابق بانک مرکزی امریکا ساختمان نمی توانید گرفتن یک استراحت; نزدیک به پنجره و یکپارچه تراورتن-چادری مکعب در 101 S. مارنگو Ave. درست نیست هر کسی نشست انتظارات.

اولین معماران گفت: به اندازه کافی وجود ندارد ویندوز; در حال حاضر پاسادنا طراحی کمیسیون می گوید یک پیشنهاد طراحی مجدد می دهد و آن را بیش از حد بسیاری از.

اگر این داستان آشنا برای تلفن های موبایل است که به دلیل آن است.

طراحی و کمیسیون در حال حاضر نگاه در این ساختمان دو بار در سال 2019 در ماه های ژانویه و آوریل با توجه به یک گزارش کارکنان. که تحت یک مالک متفاوت با طراحی های مختلف تیم مبارزه با آشنا چالش: چگونه می توان در اضافه کردن ویندوز به معروف پنجره ساختمان اداری ؟

"چگونه می تواند به ما چیزی repurpose اما هنوز هم بگویید اصلی آن داستان ؟" معمار علامت ریوس خواسته از طرح در کمیسیون در روز سه شنبه.

بانک مرکزی امریکا راه اندازی این ساختمان در دهه 1970 به عنوان یک مرکز پردازش آن BankAmericard — اولین کارت اعتباری است که اجازه به کاربران برای حمل یک تعادل و سلف به ویزا شبکه. این طرح قرار بود به احساس ثبات و امنیت معماران گفته اند.

بانک مرکزی امریکا مرکز عملیات در 101 ، مارنگو خیابان در پاسادنا. (عکس)

ریوس بنیانگذار شرکت معماری RCH Studios. او در استخدام توسعه دهنده Atlas سرمایه گروه پس از آن خرید ساختمان برای 72 میلیون دلار در بهار سال 2019 از وودریدگ سرمایه همکاران با توجه به مقدار واقعی املاک و مستغلات انتشار. مانند اطلس سرمایه در حال حاضر وودریدگ هنگامی که به دنبال طراحی مجدد ساختمان و در نهایت اجاره فضای تجاری مستاجران.

در آن زمان این شرکت به دنبال به برش پنجره به داخل ساختمان — چیزی طراحی کمیسیون نبود مخالف اما اعضای دوست ندارد و این طرح با توجه به یک گزارش کارکنان.

در ژانویه 2019, کمیسیون خواست "جسورانه یاد الهام گرفته از طراحی جدید" در این گزارش از نشست روز سه شنبه خلاصه شده است. "تیم طراحی باید فشار طراحی بیشتر بدون محدودیت و در حال حاضر جدید و منسجم ایده برای ساخت."

آوریل 2019, دیدن تکراری ویندوز پانچ به ساختمان کمیسیون ساخته شده چند پیشنهاد از جمله کمتر اما بزرگتر ویندوز و خروج از ساختمان را در گوشه و دست نخورده است.

در این سال جدید با صاحبان و معماران جدید — که, ارائه, به, بیشتر اعضای جدید از طراحی کمیسیون آمد به تازگی پیشنهاد طراحی مجدد گنجانیده شده است که برخی از اوایل بازخورد.

"ما نمی خواهیم به این و قرار دادن یک شیشه بر روی صورت این مانند آن را در هر ساختمان" ریوس گفت. "اگر ما فراموش کردیم که در آن شما از دست دادن هر حس خود را محل و موقعیت آن است."

آنچه مهم ریوس گفت: حفظ ساختمان یکپارچه انبوه. که چه چیزی باعث این ساختمان خاص است.

به جای غرق شدن پنجره ها به داخل ساختمان مانند قبل از طرح ریوس پیشنهاد enormous پنج داستان مستطیل, ویندوز, بین چهار و هشت در هر طرف تراز وسط قرار دارد به موازات یکدیگر و بیرون زده چند پا در خارج از ساختمان "واقعا به این معنا که توده همچنان پشت این پنجره ها."

برای رانندگی در این نقطه ریوس گفت: آنها همچنین می خواهم به حک کردن یک باریک عمودی پنجره به لابی که در آن پله برقی قرار دارد به دیوار احساس مانند آن را 2 یا 3 فوت ضخامت دارد.

اوه, و آنها در حال رفتن به حذف مرکز ساختمان بیش از حد. فقط هسته آن را مانند یک سیب ترک یک حیاط در جای خود با توجه به طرح جدید. دفتر کارگران را ویندوز در داخل ساختمان و همچنین خارج است.

تمام ویندوز خواهد بود قابل علاج و درمان, ریوس گفت که اجازه دهید کارمندان ایجاد یک شخصی "بادی دودکش اثر" فقط با یک پنجره باز کنید. ویندوز می تواند مربوط به ساختمان هوشمند, گرمایش, تهویه و تهویه مطبوع, بنابراین به عنوان به نه اتلاف انرژی است.

اما وجود دارد برخی از مشکلات.

ثبت نام برای Localist ما روزانه ایمیل خبرنامه با داستان ها مربوط به جایی که شما زندگی می کنند. مشترک شدن در اینجا.

در حالی که ساختمان واجد شرایط نیست به عنوان یک نقطه عطفی تاریخی که در 2015 گزارش آن را کاملا مثل هر ساختمان دیگر یا. پاسادنا میراث فرهنگی یک سازمان غیر انتفاعی است که لابی برای حفظ نمونه از محلی تاریخ معماری می خواهد ساختمان به چادری در اصلی آن تراورتن.

اما این یک گزینه ریوس گفت. آن را به سادگی می شکند بر کشیدن آن را خاموش.

و مانع بزرگتر: طرح کمیسیون بود تا حد زیادی underwhelmed با طراحی جدید.

"چه شما در حال تلاش برای انجام این کار است که مانند ذن نیستی نما و معرفی, نفوذ به آن" کمیسر ایستاده رائو گفت: با اشاره به این واقعیت است که می توانید مستقیما از طریق ساختمان — از بیرونی ویندوز از طریق حیاط و از طرف دیگر بیرونی ویندوز.

"در حقیقت, آن کار نمی کند" رائو گفت که فکر باریک پنجره حک شده بر روی پله برقی بیشتر بود سرعت خود را. "اگر چیزی شبیه به آن واژگان تکرار شده است, ممکن است موفق تر در حفظ یکپارچه شخصیت از ساختمان است."

کمیسر فیلیپ چائو موافقت کرد و اضافه کرد: "شما فقط به ما نشان داد یک رویکرد و ما بسیار علاقه مند به گزینه های دیگر. ... ما مثل همه نیت خود را, اما ما می خواهیم یک ساختمان همه ما می تواند افتخار خواهد بود و یک ساختمان نمادین در آینده است."

دو کمیسیون نیست به تنهایی بسیاری از همکاران توافق, اما نه همه آنها.

بر خلاف بسیاری در کمیسیون آلن Loomis اینجا بود که آخرین بار زمانی که دیگر تیم طراحی مشغول به کار بود در این ساختمان است. او گفت که او نا امید شد چرا که این مسائل مشابه به آنهایی که آنها در مورد آن.

تنها چیزی که به او مکث بین بردن اصلی تراورتن; وی از توسعه دهندگان به آمده تا با یک راه برای حفظ آن, اما فکر نمی کنم آنها نیاز به ارزیابی مجدد دیگر ممکن است پنجره گزینه های.

"من فکر می کنم ما باید به خودمان یادآوری کنیم که ما در آنها دیده می شود و حرکت رو به جلو با این تیم" Loomis گفت.

اما او نمی تواند به یک اجماع از همکاران خود در این جلسه شد و ادامه داد: به عنوان کمیسیون خواسته ریوس به بازگشت در چند ماه با گزینه های بیشتر.

این همان پیام های قدیمی تیم شنیده می شود در آوریل 2019: دوباره با طرح های بیشتر.

شما می توانید ببینید کامل ارائه و با بیشتر مدل های پیشنهادی طراحی مجدد اینجا.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن