چرا این پیتزا زنجیره ای است که ریختن سفید پنجه به آن پای

این نوشیدنی الکلی است که گرفتن آن پنجه به فروغ پیتزا, اما شما وجود دارد بهتر قبل از آخرین تماس به دلیل این است که اتفاق می افتد در یک روز تنها.

یکی ژوئن 18 چند محلی فروغ پیتزا رستوران در خدمت سفید پنجه پیتزا.

بله این پیتزا ساخته شده با پنجه های محبوب سخت seltzer نوشیدنی که مزه نوشابه با طعم آب بسته به اندازه الکل به عنوان یک آبجو.

در روز پنج شنبه تنها به جای استفاده از آب فیلتر شده را به خمیر آن را پاسادنا-بر اساس پیتزا زنجیره ای خواهد بود با استفاده از انبه طعم دار سفید پنجه را سفید پنجه پیتزا.

“مثل ما, پیتزا, سفید پنجه گردد با ساده و پاک کردن مواد تشکیل دهنده و نام تجاری هتاک نگرش است. در حالی که sipping در انبه سفید پنجه من فکر کردم ” چرا که نه خمیر با این کار به جای آب تصفیه شده?'” براد کنت اجرایی آشپز برای فروغ پیتزا در بیانیه ای گفت.

حدود یک چهارم از 12 اونس می توانید از سفید پنجه را به هر یک پیتزا و فر سوزاندن الکل بنابراین شما نمی گرفتن وزوز و شما لازم نیست که 21 ساله و مسن تر به یک پای.

محلی فروغ پیتزا رستوران های شرکت کننده در این ویژه شامل نقاط در الحمرا, Arcadia, Azusa, Burbank, یوربا لیندا, فولرتون, گلندیل, هالیوود, La Verne, نارنجی, چشم انداز شهر ارواین پاسادنا جنوبی پاسادنا مونروویا هزار اوکس کالیفرنیا و گلندورا.

برای دیدن یک لیست کامل از مکان های بازدید hq.blazepizza.com/promos/whiteclawcrust.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

آموزش سئو