چرا مرگ جورج فلوید است و طنین انداز در سراسر NBA

سپاه از طرفداران شده اند در انتظار برای ماه برای دیدن بازیکنان NBA جمع آوری دوباره در همان ساختمان — اما نه مثل این.

صحنه در شهرستان مینیاپولیس سالن شد تیره و تار و غم انگیز به عنوان Stephen Jackson — flanked توسط کارل-آنتونی شهرهای گری ترنت جونیور و جاش Okogie در میان دیگران صحبت عاشقانه و دردناکی در مورد جورج فلوید مرد او به نام “من دوقلو” خود را برای بستن فیزیکی شباهت.

فلوید مرگ است که در حال حاضر معروف در سراسر کشور پس از یک ویدئو منتشر شد نشان دستگیری او: در حالی که مینیاپولیس افسر پلیس درک چوین دوخته و او را به زمین با زانو خود را در سراسر فلوید را گردن فلوید شکایت کرده است که او نمی تواند نفس بکشد قبل از اینکه ظاهر می شود در نهایت به تصویب. تماشاگران درخواست چوین برای جلوگیری از سبد شد تا حد زیادی نادیده گرفته شده است. فلوید بود و بعد مرده در یک بیمارستان محلی است.

“بسیاری از اوقات هنگامی که پلیس انجام همه چیز آنها می دانند که اشتباه است اولین چیزی که آنها سعی می کنید برای انجام این است که پوشش آن و مطرح کردن خود را در پس زمینه آن را به نظر می رسد مانند (expletive) که آنها شایسته” گفت: Jackson, 14 سال NBA دامپزشک که یک بار برای کلیپرز. “هنگامی که قتل تا کنون شایسته است ؟ اما اگر آن را یک مرد سیاه و سفید آن تایید شده است.”

حرکت از خشم فلوید مرگ, اما, موجب عواقب: چهار افسران درگیر در دستگیری از کار اخراج شدند; به عنوان جمعه چوین شده بود دستگیر و به اتهام قتل درجه سوم. تظاهرات موجب سراسر کشور با حداقل هفت نفر به ضرب گلوله در لوییویل و نابودی یک پلیس حوزه در مینیاپولیس. مقامات دولتی گرفتار شده اند بین تلاش برای همدردی با سرخوردگی از شهروندان خسته از مرگ و میر مردم سیاه در دست پلیس در حالی که همچنین امیدوار به حفظ حس نظم به عنوان شورش تشدید کرده اند.

در حالی که ستاره NBA اند آوازی در مورد این موضوع خاص شاید بسیاری فراموش نشدنی قدمت آن به مرگ Trayvon مارتین در سال 2012 NBA است که به ویژه به این مورد. علاوه بر اینکه جکسون, دوست, دوست فلوید درگذشت در مینیاپولیس, NBA بازار است. در حالی که در یکی دیگر از سال های پلی آف NBA ممکن است نگه داشتن برخی از اشغال از صحبت کردن در مورد مسائل اجتماعی با لیگ وقفه در خارج از دادگاه منافع هستند به خصوص piqued است و نا امیدی است که بیان می شود در طول NBA در مورد فلوید مرگ و دیگر موارد مشابه در چند ماه گذشته است.

مقیاس این پاسخ به گسترش در سراسر کل سازمان: در یک داخلی یادداشت گزارش شده توسط Atlanta Journal-Constitution, the Atlanta Hawks اعلام کرد آنها را در یک تنوع متخصص برای انجام یک کارگاه آموزشی برای کارکنان شرکت و دعوت کسی ناراحت مشخصات بالا و میر به صحبت کردن. اما بسیاری از واکنش افراد به عنوان شهروندان نگران نگران آنچه آنها را به عنوان یک بیماری مزمن و بی عدالتی است.

“این یک چیز غم انگیز برای دیدن جوان اقلیت های قتل در دوربین توسط افرادی که قرار است برای محافظت از ما” گارد لیکرز کوین کوک گفت کالیفرنیای جنوبی اخبار ، “شما نمی دانید چه اتفاقی می افتد. ما نیاز به دعا برای کشور ما دعا برای جورج فلوید و خانواده اش و ما باید برای نگه داشتن یک صدای عقل است.”

وجود ذاتی تنش برای ورزشکاران بین این بازی و لیگ کمک کرده است که آنها را به معروف تبدیل شده و این واقعیت است که بسیاری از مردم هنوز هم چهره پروفایل و خشونت بیش از حد برای رنگ پوست خود را. بر روی “دریافت” در ESPN, بازیکن سابق Jalen رز به صحبت کرد مجاورت: “من آرزو می کنم امریکا دوست داشتم مردم تا آنجا که آنها را دوست دارم سیاه و فرهنگ است.

“ما در اینجا تنها طراحی شده برای سرگرم کردن” رز اضافه شده است. “ما در واقع زندگی و تنفس انسان است که بسیاری از, هوش, کار, اخلاق, نظم و انضباط و استعداد است.”

در سال های اخیر شاهد NBA بزرگترین ستاره را به تلاش برای گسترش دامنه نفوذ خود را شاید هیچ کس بیشتر را دارد از لیکرز’ LeBron James. خود شرکت رسانه ای بی وقفه حمل شعار: “بیش از یک ورزشکار.” او معروف است skirmished با محافظه کار نشان می دهد میزبان Laura Ingraham که یک بار او را توصیه به “خفه شو و دریبل” (جیمز بعد از آن حمایت از یک مستند با همین نام در مورد تاریخچه فعالیت های اجتماعی در ورزش).

در چند روز گذشته جیمز توییتی است نا امیدی در مورد مرگ فلوید ارسال شده یک عکس از خود را با پوشیدن یک “من نمی توانم نفس بکشم” تی شرت از زمانی که اریک گارنر درگذشت در سال 2014 شده و تمرین ویدئوها از خود و گوش دادن به هیپ-هاپ گروه دشمن “مبارزه قدرت است.”

اما جیمز به دور از تنها NBA luminary به وزن و نه همه سیاه و سفید هستند: طلایی دولت Steve Kerr توییتی در اوایل هفته که به اعتقاد او فلوید تصویری نشان داد یک مورد قتل است. در مصاحبه با یاهو ورزشی, Kerr تاکید است که نیازهای جامعه سفید طرفداران برای کمک به تصویب تغییر واقعی.

“من فکر می کنم بسیاری از افراد در دایره من می تواند صحبت در مورد این مسائل ما را به وحشت انداخته. و پس از آن ما حرکت می کند. حرکت به روز بعد” کر گفت. “طبیعت انسان است که به زندگی می کنند زندگی خود را, مراقبت از خود, مراقبت از خانواده خود را. هنگامی که شما چیزی هولناک, شما می خواهم به انجام کاری درباره آن. اما زمانی که شما در آن زندگی می کنند زمانی که آن را در حیاط خلوت خود را نه فرزندان خود را, آن را آسان تر برای همه چیز را به اسلاید. حتی وقتی مردم خشمگین هستند.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>