چرا نیویورک پس Menaced توسط COVID-19 طوفان ؟ (قسمت 2)

اخیرا کاخ سفید همراه با وزارت امور خارجه و وزارت دفاع اعلام کرد که آنها ملحق شده اند نیروهای خود را برای مقابله و مبارزه علیه CCP را اطلاعات غلط است. “ما تصمیم گرفت به نوبه خود چشم و چشم پوشی از اطلاعات نادرست به ویژه از حزب کمونیست چین (CCP) مقامات” وزارت امور خارجه, سخنگوی مورگان Ortagus گفت: در مارس 31 ویدئو کنفرانس در DC شورای آتلانتیک در واشنگتن ،

در نیویورک CCP را خریداری کرده است تا رسانه ها نفوذ و قدرت می پردازد و برای حزب منادی درج به طور مستقیم به نیویورک در رسانه های جریان اصلی. CCP و سازگار رسانه های بلند میفروخت این حزب خبر جعلی و تبلیغات در سراسر ایالات متحده است. غول نیویورک رسانه ها بودند که پس مشهور جهان — چراغ صداقت — بسیار مورد احترام هر دو دوستان و دشمنان آمریکا است. متاسفانه به نظر می رسد تبدیل شده اند تحت تاثیر و وابسته به آن جیب عمیق CCP. این است که غم و از جمله از دست دادن بزرگ برای بشریت است.

در ایالات متحده بسیاری از چپ و تاریک دولت نزدیک هستند و رفقا و اغلب دم لابه بندگان CCP. چند رسانه ها باید تسلیم تحقیر فیلم پورنو CCP برای منافع کسب و کار. تاریخ به ما می گوید که با تکیه بر CCP برای کسب و کار و اقتصاد نادرست است. این بار مالی گزارش شده در ژوئن 9, 2016 که هزینه CCP را “توسعه” با نام مستعار تبلیغات جنگ است به عنوان بالا به عنوان$10 میلیارد دلار در سال است.

رابط برای پکن

چین روزانهرسمی رسانه CCP است پرداخت به صورت مکمل فارسی درج در The Wall Street Journal, The New York Times, واشنگتن پست, و ایالات متحده آمریکا امروز. این پرداخت درج نظر می رسد در رسانه های جریان اصلی تحت مشکوک بنر به نام “چین Watch.” این را درج نوشته شده بود و کنترل به طور کامل توسط هیئت تحریریه چین روزانه.

(Image: Screenshot / YouTube)

تبلیغات از چین, روزانه, رسمی, رسانه CCP است به نظر می رسد در پرداخت درج به روزنامه نیویورک تایمز و دیگر شناخته شده رسانه های آمریکایی. (تصویر: Screenshot / YouTube)

در حال حاضر این روش supplementals و درج شده است استفاده می شود در حدود 30 شناخته شده روزنامه ها و نشریات در سراسر جهان است. این تبلیغات درج target سطوح مختلف اجرایی رهبری سیاستگذاران نظر رهبران کسب و کار رهبران و شخصیت های با نفوذ در جامعه بین المللی است.

مصرف منهتن

پس از 1 اوت 2011, Xinhua News Agency, بررسی تبلیغات فضای ساختمان 2 در میدان تایمز منهتن. غول HD صفحه نمایش است که در ترین نخست و محل مطلوب مرکزی نیویورک. آن دارای مساحت 2,560 فوت مربع و پخش انواع self-چاپلوسی فیلم تولید شده توسط CCP روز و شب. آن است که قابل اعتماد برآورد شده است که این آگهی ولگردی و قانونی شکنی هزینه ممکن بین US$300,000 و ما 400.000 دلار در هر ماه.

نفوذ و دستکاری

سازمان بهداشت جهانی (WHO) دست زدن به CCP coronavirus شیوع مطرح شده بسیار نگرانی های جدی در مورد صداقت و بی طرفی. مردم می پرسند: آیا این “CCP سازمان بهداشت”? که به نظر می رسد از دست داده اند همه ظاهر چشم انداز و تعادل است. CCP دارای شدت و سنن و به طور گسترده ای مورد سرزنش باعث گسترش سریع طاعون در سراسر جهان است. با این وجود آنچه به نظر می رسد بسیار عجیب و غریب است که شده است که آید تپه ستایش و چاپلوسی در مصر و مستبد چینی رژیم است. این است تکان دهنده و آشکار توهین به نگرانی مردم از این سیاره است. این است که طرد تایوان و به نظر می رسد به عنوان یک ابزار سیاسی از CCP. کل دنیای مستند و هر کس در جهان است که در حال حاضر تحت بازداشت خانگی به دلیل CCP coronavirus.

(Image: United States Mission Geneva via flickr CC BY-ND 2.0)

CCP دارای شدت و سنن و ویروسی شیوع, هنوز که آید تپه ستایش و چاپلوسی در رژیم چین. (تصویر: ایالات متحده ماموریت ژنو از طریق فلیکر CC BY-ND 2.0)

دیگر سازمان ملل متحد سازمان به نظر می رسد به طور جدی نفوذ توسط CCP به عنوان به خوبی. در 14 دسامبر 2019, فاکس نیوز گزارش داد که سوئیس حقوق بشر سازمان ملل در دفتر همچنان به ارائه CCP با لیست و اطلاعات مربوط به فعالان حقوق بشر بحرانی CCP. این تنها یکی از راه های دولت چین برای کنترل و تضعیف حقوق بشر در دستور کار سازمان ملل متحد است.

بودجه و مؤثر در دانشگاه ها

صدای امریکا (VOA) گزارش شده در مارس 5, 2019, که با توجه به اطلاعات ارائه شده توسط ایالات متحده وزارت آموزش و پرورش, حداقل نه دانشگاه های آمریکا دریافت کرده اند US$10.5 میلیون دلار بودجه از Huawei بیش از شش سال گذشته. دانشگاه کرنل در نیویورک دریافت بزرگترین مقدار پول بیشتر از ما 5.3 میلیون دلار. دانشگاه کرنل در پاسخ گفت که این امر بررسی پروژه های موجود با دقت و توقف پذیرش بودجه جدید.

بسیاری از دانشگاهیان در حال بیدار شدن از خواب به این واقعیت است که حزب کمونیست چین است که مصرف بیش از دانشگاه های آمریکا و نظام آموزشی از طریق موسسات کنفوسیوس.

در فوریه 2, 2020, New York Daily News منتشر شد نقد و بررسی: “چین را نگه دارید و در دانشگاه نیویورک: SUNY [دانشگاه] باید بررسی اگر نه تعطیل کردن این موسسات کنفوسیوس.”

تاد Pittinsky نویسنده این مقاله و استاد در مدرسه کسب و کار دانشگاه استونی بروک می گوید: “آنچه که واقعا در اینجا اشتباه است که ما در حال برون سپاری آموزش و پرورش آمریکا به یک خارجی تبلیغ عملیات” (New York Daily News). کنفوسیوس موسسات آموزش CCP نسخه از تاریخ چین است. همکاری قرارداد کشیده شده با دانشگاه تمام دستور “احترام به قوانین چین است.” خطرات بالقوه این به ارمغان می آورد بدیهی هستند.

(Image: Screenshot / YouTube)

کنفوسیوس موسسات آموزش CCP نسخه از تاریخ چین و همکاری قرارداد کشیده شده با دانشگاه تمام دستور ‘احترام به قوانین چین است.’ (تصویر: Screenshot / YouTube)

Pittinsky اشاره می کند که دانشگاه شیکاگو دانشگاه ایلینویز در Urbana-Champaign, پن امور خارجه و دیگران را متوقف کرده اند و کار با موسسات کنفوسیوس اما SUNY نه بسته موسسات کنفوسیوس از آن میزبان “و نه آن را توضیح داد به مالیات دهندگان که چرا چنین نفوذ به آمریکا آزادی علمی قابل قبول است — و یا حتی یک معامله خوب” (New York Daily News).

زندگی با ارزش است. در اینجا ما متواضعانه و صمیمانه کشف علل نیویورک شیوع و تلاش برای کمک به مردم از تمام جنبه های زندگی دیدن آنچه که اتفاق می افتد.

اپل بزرگ این شهرستان است که هرگز نمی خوابد, صفحه اصلی, به, ساختمان امپایر استیت, آمریکا, باز, Madison Square Garden, برادوی… نیویورکی می دانم که چگونه به نوبه خود فاجعه به یک فرصت است. نیویورکی می دانم که چگونه به آمده از طریق و شروع دوباره. مردم در سراسر جهان در مستند و تحت بازداشت خانگی است. CCP است gloating بیش از ما. آنها gloating بیش از مرگ و میر بسیاری از چینی مردم است. جهان نمی تواند تحمل CCP معضل دیگر هیچ. CCP خود درست ننگین ویروس ها و تنها ماندن دور از این کمونیست شیطان می تواند یکی جلوگیری از تخریب آن به ارمغان می آورد.

پس از این در مقیاس بزرگ طاعون است بیش عصر جهانی تعقیب CCP نیز آغاز خواهد شد.

ترجمه یی مینگ و edited توسط مایکل Segarty

دنبال کنید با ما در توییتر و یا به اشتراک هفتگی ما ایمیل

چگونه زنان متفاوت سرمایه گذاری نسبت به مردان

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>