به همین دلیل است هنگ کنگ تا برکت در طول همه گیر?

نیویورک و هنگ کنگ هر دو در سطح جهانی مراکز مالی. از نظر جمعیت نیویورک 8.5 میلیون نفر و هنگ کنگ 7.5 میلیون. تعداد گردشگران و بازدید کنندگان است که تقریبا همین کار را برای هر دو شهرستانها. به تازگی یک نظرسنجی آنلاین در مقایسه با همه گیر شرایط در هنگ کنگ و نیویورک. در مقیاس دو مگا شهرستانها شباهت های بسیاری دارند اما تعداد موارد هدف قرار دادن هر شهر عجیبی است نه متناسب با خطرات آشکار.

نیویورک استقبال 1.1 میلیون بازدید کننده از چین هر سال در حالی که هنگ کنگ از 51 میلیون بازدید کننده از چین است. این بدان معنی است که در طول سال در هنگ کنگ دریافت 46 برابر بیشتر بازدید کنندگان چینی از نیویورک است. هنگ کنگ تنها 550 مایل دور از ووهان در حالی که نیویورک 7,220 مایل دور از ووهان.

از عملی و هدف نقطه نظر با توجه به نزدیکی و تعداد زیادی از بازدید کنندگان از سرزمین اصلی چین و هنگ کنگ باید در یک خطر بسیار بیشتر از تلفات از CCP ویروس (ووهان ذات الریه) از نیویورک است. به طور معجزه آسایی این چشم انداز برای دلار هنگ کنگ ندارد تا از نظر تعداد موارد تایید شده و نه برای تعداد مرگ و میر. تعداد موارد تایید شده در نیویورک در زمان بررسی شد 110,465 در مقایسه با 1,016 در هنگ کنگ وجود دارد 7,905 مرگ و میر در نیویورک و 4 و میر در هنگ کنگ است. که بدان معنی است که میزان مرگ و میر از این بیماری در نیویورک شد و یک شخص 7.16 درصد اما تنها 0.39 درصد در هنگ کنگ است.

تا کنون هیچ درمانی برای COVID-19 شیوع و نه است وجود دارد یک واکسن برای محافظت در برابر آن است. میزان مرگ و میر به طور گسترده ای متفاوت بین دو شهر. مغلوب ساختن پیشی جستن دولت اقدامات ضد اپیدمی شناخته شده به عنوان اجتماعی فاصله و “مسطح منحنی.” مسطح منحنی اشاره به کاهش تعداد موارد جدید به طوری که سیستم بهداشت و درمان است نه ضعف در هر زمان و سقوط نمی کند.

(Image: Screenshot / YouTube)

مسطح منحنی اشاره به کاهش تعداد موارد جدید به طوری که سیستم بهداشت و درمان است نه ضعف در هر زمان و سقوط نمی کند. (تصویر: Screenshot / YouTube)

چهار عامل کاهش شیوع در هنگ کنگ

شهروندان خلاصه تا چهار دلیل هنگ کنگ حتی اگر آن را در یک مقدار بالاتر از منطقه خطر تنها حدود 1 درصد از موارد عفونت در مقایسه با زمانی که به نیویورک است.

برای اولین بار شهروندان اعتماد ندارند هنگ کنگ دولت از حزب کمونیست چین (CCP) تقویت شده است و در حال گسترش کنترل خود را از هنگ کنگ رهبران. دوم مردم اعتماد ندارند چینی رژیم کمونیستی در سرزمین اصلی است. سوم Hongkongers اعتماد نیست و سازمان بهداشت جهانی (WHO) از آن به نظر می رسد مصمم به عمل در راه است که appeases CCP. چهارم, هنگ کنگ, پزشکی و سلامت کارگران در ادامه اعتصاب در آغاز ماه فوریه به تقاضای کامل مرز بسته شدن.

شدید شیوع بیماری در ایتالیا و ایران

ایتالیا به عنوان یکی از قدرتمند G7 گروه از کشورها نیروهای با حزب کمونیست چین (CCP) در مارس 2019 به تقویت آن جامع همکاری استراتژیک. این اتفاق با وجود مخالفت متحدان غربی آن. ایتالیا اولین کشور در اروپا به ثبت نام کمربند و جاده ابتکار (BRI). شیوع این بیماری در ایران بسیار شدید است و همچنین. بسیاری از مقامات عالی رتبه آلوده شده اند و درگذشت از طاعون.

چگونه نیویورک تبدیل شدن به ‘ووهان’ آمریکا ؟

در ایالات متحده وجود داشته است 203,377 موارد تایید شده در نیویورک به تنهایی حدود 33.4 درصد از موارد تایید شده در کشور آن را “ووهان” از ایالات متحده است. به عنوان بزرگترین کلان شهر نیویورک است جهانی hub برای سرمایه گذاری, کسب و کار, فرهنگ و رسانه و میزبان سازمان ملل متحد ستاد. با توجه موقعیت استراتژیک آن و نفوذ حزب کمونیست چین نفوذ عمیق به درون واژگون سازی هر جنبه ای از نیویورک زندگی است.

(Image via pixabay / CC0 1.0)

با توجه موقعیت استراتژیک آن و نفوذ حزب کمونیست چین نفوذ عمیق به درون واژگون سازی هر جنبه ای از نیویورک زندگی است. (تصویر: از طریق pixabay / CC0 1.0)

وال استریت و بازارهای مالی ایالات متحده عرضه نقدی انتقال برای CCP است که نگه داشتن این perfidious هیولا زنده است. اعتبار سازمان ملل متحد ربوده شده است توسط CCP — سازمان بهداشت جهانی و دیگر سازمان ها نیز تحت CCP را کنترل کنید. نیویورک سیاستمداران و قدرتمند الیگارشی حمایت و تحسین CCP. رسانه های جریان اصلی در نیویورک آگاهانه گسترش CCP تبلیغات در سراسر ایالات متحده است.

هنگ کنگ و تایوان جلوگیری از شیوع شدید هرگز اعتماد CCP

در هنگ کنگ از سوی دیگر مردم اجازه گارد خود را. ضد استرداد جنبش در جریان بوده است از ماه ژوئن سال گذشته است. در طول دوره مبارزات انتخاباتی هنگ کنگ مردم را حس مقاومت تبدیل شده است به طور فزاینده ای با تمرکز بر حزب کمونیست چین. نیروی اصلی این جنبش است که افراد جوان با هیچ بزرگ پلت فرم های دیگر از رویای یک زندگی مناسب و معقول و متمدن آینده.

با توسعه جنبش هنگ کنگ مردم دیگر نگاه به حزب کمونیست چین. فرمان آنها توجه و احترام جامعه بین المللی و به دنبال تصویب تحریم های. شعارهای این جنبش عبارتند از: “پایین با CCP” “اخراج CCP” و بعد “بهشت از بین می برد CCP.” با ووهان ویروس علیه CCP خود مردم هنگ کنگ را fortuitously اعمال موثرترین پادزهر در برابر طاعون با رد حزب کمونیست.

تایوان یکی دیگر از مثال زنده برای جهان چگونه دور ماندن از CCP است بهترین درمان در برابر CCP ویروس. هنگ کنگ تجربه نشان داده تایوانی مردم چهره واقعی “یک کشور و دو نظام” و به آنها داده قدرتمند پادزهر نیز یعنی: هرگز اعتماد CCP.

که هماهنگی با حزب کمونیست چین به قطع تایوان اجازه داده تایوان برای دریافت اطلاعات واقعی در مورد شیوع بیماری از ایالات متحده و در نتیجه ساخته شده در تایوان یک مدل برای پیشگیری از بیماری همه گیر.

ترجمه یی مینگ و edited توسط مایکل Segarty

دنبال کنید با ما در توییتر و یا به اشتراک هفتگی ما ایمیل

CCP Coronavirus: اقتصادی بزرگترین برگشت پس از رکود بزرگ

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

آموزش سئو