چرا پاسخ ایمنی به کروناویروس صرفه جویی در برخی از کشتن دیگران است ؟

پزشکان در جنوب کالیفرنیا در حال همکاری با محققان در آریزونا برای درک بهتر بدن گاهی اوقات عجیب و غریب, پاسخ ایم

توسط AKHBAREBARTAAAR در 24 اردیبهشت 1399

پزشکان در جنوب کالیفرنیا در حال همکاری با محققان در آریزونا برای درک بهتر بدن گاهی اوقات عجیب و غریب, پاسخ ایمنی به COVID-19 — یک آنتی بادی یورش که ممکن است کشتن بیمار به جای کشتن ویروس.

غیر انتفاعی ابتدایی موسسه تحقیقات ژنومیک (TGen) وابسته از شهر امید است مشابه به پروتئینهای خاص در ویروس برای دیدن چگونه آنها واکنش نشان می دهند متفاوت با آنتی بادی — یک "با وضوح بالا نمایش" که ممکن است راهنمای درمان آزمایش و واکسن توسعه است.

جان Altin, حسن نیت ارائه میدهد TGen

"این فرضیه این است که آنتی بادی می تواند همه چیز را بدتر می کند و این چیزی است که در کشتن برخی از مردم گفت:" جان Altin, دستیار استاد در TGen های عفونی-بیماری شعبه دارد. "ما می خواهیم به درک که چگونه است که ممکن است متفاوت از یک واکنش سیستم ایمنی بدن محافظت می کند که کسی است.

به عنوان بسیاری از بیماران بدحال در حال درمان در کارآزمایی های بالینی با نقاهت پلاسما درمانی است که تزریق آنتی بادی از بهبود COVID-19 بيمار به کسانی که بسیار بد امید از راه اندازی محافظ پاسخ ایمنی بدن — ضروری است به درک چه چیزی پشت این واکنش های متفاوت.

"معمولا آنتی بادی محافظت کند اما ممکن است یک بیت از یک استثنا با این ویروس" Altin گفت. "این یک نگرانی جدی است."

ایمنی مطالعه

این TGen COVID ایمنی مطالعه خونی خشک شده نقطه مجموعه کیت همراه با دستورالعمل الکل دبستان پد lancets به خراش پایان انگشت خون نقطه مجموعه کارت biohazard مجموعه کیسه گاز استریل پد باند و قبل از خطاب بازگشت پاکت. (حسن نیت ارائه میدهد TGen)

به این منظور TGen و مرکز ژن درمانی در شهرستان از امید در حال همکاری بر روی یک COVID ایمنی مطالعه که با هدف جمع آوری خون از COVID-19 بازماندگان.

"محققان را تجزیه و تحلیل خون خود و مشخصات خود ایمنی حافظه" مطالعه فرم رضایت نامه را توضیح می دهد.

شرکت کنندگان می توانند با استفاده از TGen کیت در خانه. آنها یک مطالعه کیت توسط ایمیل و جمع آوری یک "نقطه" نمونه خون از طریق یک انگشت-خراش دستگاه برای دو هفته متوالی. سپس آنها را به ایمیل این مطالعه کیت بازگشت به TGen.

حدود 500 نفر شرکت انتظار می رود از طریق این دوره از مطالعه و محققان ممکن است رسیدن به نمونه های اضافی و/یا با سوال اضافی به ببینید که چگونه "ایمنی حافظه" تغییرات در طول زمان.

شرکت کنندگان باید ساکنان ایالات متحده حداقل 18 سال داشته و آزمایش مثبت برای COVID-19 و پس از آن بهبود یافت. برای اطلاعات بیشتر, ببینید https://covidimmunity.org/.

"این به ما کمک خواهد کسب اطلاعات بیشتر در مورد چه زمانی و چرا ما تولید آنتی بادی در پاسخ به COVID-19 عفونت" به گفته دیوید Engelthaler مدیر TGen شمالی در آماده کرد. "یک کلاس از آنتی بادی می پردازد عفونت و پس از آن یکی دیگر می آید به پایان کار. دانستن زمانی که این پاسخ ایمنی بدن رخ می دهد و چه مدت آنها می تواند کمک به ما در درک اگر برخی از بیماران به دست آوردن درجه خاصی از ایمنی در برابر عفونت مجدد. ما نیاز به می دانم که چگونه است که کار می کند."

چگونه این مطالعه متفاوت است ؟

در حالی که آزمایشات بالینی در مقیاس بزرگ شامل نقاهت پلاسما در راه هستند بیش از همه ملت این مطالعه با هدف به درمان این بیماری, اما برای بهتر درک مکانیسم های پشت آن است.

TGen توصیف آن به عنوان رویکرد "بالا-وضوح نمایش" از پاسخ آنتی بادی. به دنبال نه تنها نقشه ویروس پروتئین در جزئیات بلکه همچنین ببینید کدام بخش از این پروتئین را هدف قرار داده و توسط آنتی بادی است.

"رویکرد ما نه تنها به شما بگویم که پروتئین ها در حال هدف قرار داده اما همچنین قادر به بگویید که کدام مناطق از هر یک از پروتئین هستند که هدفمند" Altin در بیانیه ای گفت. "هر یک از پروتئین می تواند به رسمیت شناخته شده توسط بسیاری از انواع مختلف آنتی بادی است. با نگاه کردن به این سطح از جزئیات ما پس از آن می تواند عناصر پاسخ آنتی بادی که دیگران ممکن است از دست رفته."

TGen امید به اذیت کردن تفاوت های ظریف است که می تواند کمک به توسعه روش های درمانی واکسن و بهتر تست آنتی بادی.

"دیگران به دنبال پاسخ به تمام پروتئین است. رویکرد ما این است که کمی متفاوت است. زمانی که ما در پاسخ آنتیبادی ما تقسیم آن را به هزاران قطعه. وجود دارد بالقوه برای که به ما بگویید که چه مفید و غیر مفید پاسخ ممکن است مانند نگاه" Altin گفت.

جان Zaia (حسن نیت ارائه میدهد شهر امید)

جان Zaia مدیر مرکز ژن درمانی در شهرستان امید است با همکاری TGen و دیگر COVID-19-پروژه های مرتبط اتفاق می افتد به عنوان به خوبی.

Zaia است که منجر به یک پروژه تحقیقاتی در شهر امید با همکاری Altin آزمایشگاه است که می تواند منجر به توسعه یک COVID-19 ویروس آنتی بادی خنثی سازی آزمون که تعیین آنتی بادی است.

Zaia نیز دریافت $750,000 کمک مالی از کالیفرنیا موسسه پزشکی احیا کننده برای یک مطالعه بالینی در استفاده از پلاسمای خون به عنوان یک درمان بالقوه برای COVID-19.

"آنها در حال انجام آنچه شما می توانید تماس کمی و کیفی اندازه گیری از طبیعت بادی — چه آن را در واقع با اتصال به؟" Zaia گفت. "این ویروس به این سطح پروتئین سنبله پروتئین اما همچنین چیزهای دیگر وجود دارد که سیستم ایمنی بدن ممکن است از دیدن. ممکن است با تمرکز بر یک یا چند قسمت از سنبله."

این CIRM پروژه را تمرکز بر روی پیدا کردن اهدا کنندگان پلاسما برای تعیین اگر وجود دارد هر گونه همبستگی بین نتیجه در بیمار که دریافت پلاسما و آنتی بادی اختصاصی که در رفت. آن را به تمرکز بر روی زیر در خدمت مناطق.

Duarte-بر اساس شهر امید تاسیس شد و در سال 1913 و عضو موسس ملی جامع سرطان شبکه. آن را تا به بسیاری از سایت ها در سراسر کالیفرنیای جنوبی و سرمایه گذاری 1 میلیارد دلار برای ایجاد درمانگاه و یک مرکز سرطان در اورنج کانتی. یک کلینیک باز در ساحل نیوپورت در ژانویه و یک بیمارستان اختصاص داده شده به تحقیقات سرطان است که میله میله برای ارواین.

در خط مقدم علم و اکتشافات جدید در هر روز ساخته می شوند و خیلی ها هنوز ناشناخته است.

"من فکر می کنم FDA گفت: این بهترین: هیچ راهی وجود دارد که یک گروه می تواند به حل تمام مشکلات انجام تمام تست هایی که باید انجام شود" Zaia گفت. "تمام زمینه بسیار جدید است."

وجود یک تعادل است که باید زده شود بین در حال حرکت به سرعت و در حال حرکت با دقت Aiten گفت. "ما باید می دانم که بسیاری در سه ماه آینده در مورد چگونگی پاسخ آنتی بادی به نظر می رسد," او گفت:. "واکسن توسعه بسیار طولانی خواهد شد.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب