چرا کمونیسم در چین و اعتقاد الهی نمی تواند شرکت وجود دارد

رسما وجود دارد پنج ادیان به رسمیت شناخته شده توسط دولت چین — بودیسم و تائوئیسم و پروتستان, مذهب کاتولیک و اسلام است. اما چین یک کشور کمونیستی است که منتشر کرد ملحد ایدئولوژی. کشور باعث می شود برای یک مطالعه موردی که چرا کمونیسم و اعتقاد الهی در واقع نمی تواند همزیستی.

نهادهای دولتی

مسیحیت شده است و در حال حاضر در چین در زمان سلسله تانگ (618 م به 907 م) دوره است. اما این تنها شروع به دست آوردن یک زیر بزرگ در سلسله چینگ دوره زمانی که تعداد زیادی از کاشفان اروپایی و مبلغان آمد به چین است. پس از حزب کمونیست به قدرت رسید و در سال 1949 مسیحیت به شدت محدود همراه با دیگر ادیان. مسیحیت برابر با امپریالیسم غربی و دوری.

در حال حاضر حدود 100 میلیون مسیحیان در چین در بسیاری از آنها مجبور به ثبت نام خود با دولت-تحریم کلیسا سازمان. برای پروتستان ها آن است که خود میهنی جنبش در حالی که برای کاتولیک ها آن است که چینی ها کاتولیک میهنی انجمن. مسیحیان که بخشی از هر یک از این دو کلیسا در نظر گرفته خطرناک است. دولت چین آنها را می بیند به عنوان تهدیدی برای قدرت خود را. از جمله مسیحیان مجبور به دعا در زیر زمین کلیسا. کسانی که نشان شجاعت به موعظه عموم خطر گرفتار شدن شکنجه و شستشوی مغزی.

این همان وضعیت برای دیگر ادیان به رسمیت شناخته شده بیش از حد. بودائیان تبت شده اند تقریبا حذف شده با بسیاری از آنها فرار به کشورهایی مانند هند یا آمریکا به ماندن درست به ایمان است. بودایی موسسات است که برای تولید راهبان ملزم به پایبندی به آموزه های کمونیستی در سفارش به طور رسمی در نظر گرفته راهبان. جوامع اسلامي مانند Uyghurs مجبور به دوباره اردوگاه آموزش و پرورش و به اعتقادات خود.

در کوتاه مدت مهم نیست که دین شما متعلق به زمانی که شما بخشی از دولت حمایت موسسه شما به عنوان یک مرتد. دخالت نهادهای دولتی به عنوان تنها قدرت دین اساسا بدان معنی است که مردم در واقع هر گونه آزادی به دنبال مذهبی خود را خواستار است. آنها فقط می تواند به دنبال چه حزب-تحریم موسسه تلقی شده است به عنوان دین. و وقتی که می آید به اعتقادات مذهبی نه تایید شده توسط دولت مانند فالون گونگ تنها بدبختی در انتظار. پیروان فالون گونگ بوده است شکار کردن و مجبور به ترک این عمل برای بیش از 20 سال است.

فالون گونگ یا فالون دافا پیروان اند بیشترین قربانی در چین درایو برای کمونیست الحاد. شماره گذاری حدود 100 میلیون هنگامی که این عمل غیرقانونی ممنوع در سال 1999 پزشکان مجبور شده اند از مدارس محل کار و خانه. خانواده ها شده اند از هم جدا کودکان و نوجوانان بدون سرپرست و بی خانمان. رهبری جیانگ Zemin به پزشکان قرار گرفته اند به وحشتناک شکنجه که در برابر موارد متعدد واصل شده اند در سراسر جهان است. بدترین از این ارگان برداشت که در آن پزشکان به قتل و مثله برای اندام های خود را.

برای مردم به عمل آزادانه آنچه آنها باور دارند که در جامعه نیاز به یک دولت می کند که آنها را به عنوان مشکل ساز است. (تصویر: pixabay / CC0 1.0)

Sinicization

افزایش sinicization ادیان نیز یک مشکل است. دولت چین بازنویسی کتاب “خارجی” ادیان مانند کتاب مقدس و قرآن است. یک بار بازنویسی فرآیند انجام شده است تنها در این کتاب به احتمال زیاد خواهد شد مورد استفاده قرار گیرد به عنوان نسخه رسمی. این اساسا بدان معنی است که آینده نسل از مسیحیان و مسلمانان تنها آموزش در مورد ایمان خود را در یک شیوه ای کاملا تحریف شده.

“پیاده سازی عبور و قرار دادن پرچم ملی هستند این شیوه دیده می شود بر روی سطح. در مقابل, ترکیب هسته “سوسیالیستی ارزش” به کتاب مقدس موذی ترین ترفند است که به راحتی اختلال مؤمنان قلب. این اعوجاج از ایمان مسیحی. آن است که کار شیطان… این وضعیت در حال تبدیل شدن به طور فزاینده ای وخیم; دولت افزایش فشار گام به گام. در پایان آنها می خواهند برای از بین بردن عقاید مذهبی و به طور کامل” واعظ گفت: به تلخ زمستان.

برای مردم به عمل آزادانه آنچه آنها باور دارند که در جامعه نیاز به یک دولت می کند که آنها را به عنوان مشکل ساز است. یک دولت با یک ایدئولوژی کمونیسم مانند می بیند که دین به عنوان نوعی از بد یا نقص در انسان ها فقط تا پایان, از بین بردن ادیان است که جامعه و خرد توسعه معنوی مردم آن است.

دنبال کنید با ما در توییتر و یا اشتراک به ما ایمیل لیست

بحث کمتر و گوش دادن بیشتر: نکاتی برای بهبود مهارت های گوش دادن

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>