دولت چین ادعا می کند که COVID-19 شیوع در کشور است به نحوی تحت کنترل و عفونت های جدید در حال نشان دادن یک روند رو به پایین. آن را حتی ادعا کرد که به تازگی ثبت شده این کشور در اولین روز با صفر COVID-19 مرگ و میر. اما همه این ادعا اثبات نادرست هنگامی که شما در واقع با نگاهی به داده های واقعی بر روی زمین وضعیت در داخل چین است.

داده های غلط

با توجه به آمار رسمی تنها حدود 81,000 شهروندان چینی آلوده شده است CCP coronavirus. مشکل این است که چین اتحادش را تغییر تعریف coronavirus عفونت چندین بار با توجه به آن دستور کار است. بین ماه های ژانویه و مارس این کشور را ملی کمیسیون بهداشت صادر هفت تعاریف مختلف. به گفته پروفسور بن Cowling از دانشگاه هنگ کنگ دانشکده بهداشت عمومی اگر ما با استفاده از این هفت روش مختلف ما را دریافت کنید شماره های مختلف.

“اولیه تست تمرکز بسیار به طور خاص در تنها ذات الریه شدید موارد مرتبط با مرطوب بازار در ووهان که در آن شیوع آغاز شد. او (Cowling) در حال حاضر تخمین زده می شود وجود دارد در اطراف 232,000 تایید موارد اگر دومی تعاریف مورد استفاده قرار گرفت از ابتدا. که در حدود سه بار به عنوان بسیاری به عنوان گزارش شده است” با توجه به سی. اضافه کردن به که این واقعیت است که چین احتمالا تعداد زیادی از افراد آلوده که هنوز نشان داده شده است هر گونه علائم و تعداد واقعی موارد خواهد بود و حتی بالاتر است.

 (Image via pixabay / CC0 1.0)

مقامات چینی تغییر کرده اند تعریف می شود و شمارش به عنوان coronavirus عفونت حداقل هفت بار پس از وقوع آغاز شد. (تصویر از طریق pixabay / CC0 1.0)

مقامات ظاهرا امتناع به درستی علامت مرگ و میر ناشی از COVID-19. در مصاحبه با سی ان ان یک فرد از ووهان نشان داد که مادر او درگذشت در اواسط ژانویه. مقامات هرگز نوکلئیک اسید تست است که می تواند به طور بالقوه شناسایی علت عفونت کروناویروس. در بیانیه صادر شده در هفته گذشته حزب کمونیست رئیس ووهان به شهروندان هشدار داد ادامه با پوشیدن ماسک و درجه حرارت خود را زمانی که آنها بازگشت به خانه پس از رفتن خارج. این فقط نشان می دهد که coronavirus وضعیت در این شهر هنوز تثبیت شده به حدی است که مقامات می خواهند ما را به این باور.

“بسیاری از شرکت ها تحت فشار قرار دادند به راه اندازی مجدد ساخت توسط مقامات روشن کردن چراغ ها و ماشین آلات برای شبیه سازی سرگیری — که بدان معنی است که نشانه هایی از احیا مصرف انرژی ممکن است غیر قابل اعتماد (به عنوان اثبات کارخانه فعالیت). برخی گمان می کنند مقامات گزارش دهی موارد جدید برای تبلیغات… سینما بودند دستور به بستن دوباره در مارس 27 بعد از صدها بازگشایی چند روز پس از برتر لی کچیانگ هشدار داد بوروکرات به پوشش تا عفونت” با توجه به انتخاب.

در حال حرکت در خارج از چین

CCP coronavirus به نظر می رسد باعث خواهد شد که کاهش چین و موقعیت به عنوان یک تولید جهانی hub. دولت ژاپن اعلام کرده است که از آن خواهد شد کمک به, ژاپنی, کسب و کار انتقال واحدهای تولید از چین است. برای این منظور دولت اختصاص داده شده حدود US$2 میلیارد دلار برای شرکت خواهد شد که تغییر تولید بازگشت به ژاپن و ایالات متحده$220 میلیون برای کسانی که خواهد شد در نظر گرفتن واحدهای خود را به کشورهای دیگر است.

(Image: Screenshot / YouTube)

دولت ژاپن اعلام کرده است که از آن خواهد شد کمک به, ژاپنی, کسب و کار انتقال واحدهای تولید از چین است. (تصویر: Screenshot / YouTube)

“مردم شده اند صحبت کردن در مورد ترک چین برای سال های بسیاری در حال حاضر… آنچه که ما در حال حاضر شاهد است که شرکت در حال گرفتن یک نگاه سخت در آن است. به دلیل همه گیر و زنجیره تامین اختلالات ناشی از آن مردم قادر خواهد بود برای قرار دادن یک شماره به این و زمانی که آنها در حال حاضر می تواند خود را در هیئت مدیره با یک معادله ریاضی مورد عرضه خطر آنها آن را انجام دهد و بسیاری را ببینید که آنها باید تنوع و دور از چین” Patrick Van den Bossche یک شریک در شرکت مشاوره کارنی گفت: به فوربس. چین و ژاپن بزرگترین شریک تجاری. واردات از چین کاهش یافته و تقریبا 50 درصد در ماه فوریه به دلیل تاثیر coronavirus مستند.

دنبال کنید با ما در توییتر و یا به اشتراک هفتگی ما ایمیل

CCP Coronavirus: کشورهای آسیایی نیروبخش برای موج دوم

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

آموزش سئو