که تصمیم می گیرد چه چیزی ارزشمند آموزش و پرورش ؟

که تصمیم می گیرد چه چیزی ارزشمند آموزش و پرورش ؟

این سوالی است که در تعریف مبارزه بیش از منشور مدارس home تحصیل و آموزش و پرورش کوپن و در حال حاضر وجود دارد یک جبهه جدید در جنگ: خصوصي مدارس است که آموزش مهارت های مفید برای بزرگسالان است.

که تصمیم می گیرد چه چیزی مفید است و چه اتلاف پول است ؟

منطق را دیکته می کند که دانش آموزانی که پرداخت هزینه برای آموزش و پرورش هستند بهترین کارشناسان در مورد اینکه آیا این ارزشمند است. بنابراین شما نمی خواهد بود شگفت زده به شنیدن این که برخی در دولت بر این باورند که دیدگاه های دانش آموزان بی ربط به بحث است.

این هفته 3,802 دانش آموزان در ارواین مبتنی بر تجارت آنلاین آکادمی رفت و به دادگاه فدرال برای مبارزه با کمیسیون تجارت فدرال که در زمان اقدام علیه OTA در ماه فوریه بیش ادعا ادعا می کند ساخته شده در آموزشی/فروش سمینارهای ترویج شرکت در دوره های تکنیک های تجارت آنلاین. آژانس را متقاعد دادگاه برای صدور دستور مقدماتی که مسدود دارایی های این شرکت متوقف و آن را از عامل. OTA جذاب به مدار نهم.

FTC می گوید: “بیش از 150 مصرف کنندگان” شکایت کرده است که آنها گمراه به باور آنها به راحتی می تواند سود بزرگ با استفاده از OTA سیستم برای معامله در بازارهای مالی است. از سوی دیگر OTA دارای 448 قسم خورده اعلامیه از دانش آموزان ابراز مخالفت خود به FTC در عمل 1400 دانش آموز که در زمینه اچ-of-the-دادگاه مختصر در حمایت از مدرسه 3,802 دانش آموزانی که فقط در زمینه حرکت به دخالت در این مورد و یک پتانسیل عمل در کلاس کت و شلوار در برابر FTC و بیش از 9000 دانش آموزانی که با امضای یک دادخواست در دادگاه فدرال دعوا FTC این ادعا که آنها را “فریب خورده است.”

این به نظر می رسد مانند یک واقعی اختلاف است که باید تصمیم پس از شنیدن شواهدی از هر دو طرف, اما این راهی نیست که دولت ما کار می کند. FTC آن پرونده به یک قاضی فدرال و قاضی صادر کننده دستور مقدماتی بدون مدارک شنوایی و به طور مستقل و بدون ارزیابی اینکه آیا FTC اتهام دقیق بود.

یک دستور مقدماتی در نظر گرفته شده است برای جلوگیری از ادامه آسیب برساند. مشکل در این مورد این است که هزاران نفر از دانش آموزان در حال درد و رنج مداوم آسیب به عنوان یک نتیجه از دستور مقدماتی.

تجارت آنلاین آکادمی هزینه هزاران دلار برای کلاس و قیمت شامل مادام العمر دسترسی به آموزش. بنابراین دانش آموزان می توانند همچنان به شرکت در کلاسهای یا همان کلاس بیش از یک بار و دسترسی به مدرسان. اما انجماد دارایی های شرکت و تعیین تاریخ محاکمه دسامبر اقدامات دادگاه و FTC موثر توقیف مدرسه. این دانش آموزان که در حال درگیر شدن در نبرد قانونی می گویند آنها صدمه شده اند چرا که آنها از دست داده اند و دسترسی به این منابع برای آنها که در حال حاضر پرداخت می شود.

موسس و مدیر عامل شرکت ایال Shahar گفت: معاملات آنلاین آکادمی آموزش داده 70,000 دانش آموزان پس از باز کردن درهای خود را در سال 1997. “ما مفتخریم که آموزش و پرورش” او در بیانیه ای گفت. “ما همیشه بر این باور استثنایی مالی آموزش و پرورش باید محفوظ است تنها برای وال استریت نخبگان.”

FTC گفت: یک دادگاه فدرال در ماه فوریه که OTA باعث می شود “غلط و بی اساس وعده تولید درآمد قابل توجهی از طریق معامله در بازارهای مالی است.”

دادگاه کاهش یافته است به شنیدن شواهدی از تمام دانش آموزانی که در مخالفت با این خصوصیات و در حال حاضر این شرکت دارایی های یخ زده هستند و آن را حتی مجاز به پرداخت آن وکلای مدافع. دادگاه تنظیم شده برای دسامبر. اما اگر این شرکت مجاز به پرداخت صورتحساب خود و یا وکلای آن, آنلاین, آکادمی تجاری ممکن است به طور کامل نابود شده در ماه دسامبر به طور دائم بسته شدن مدارس در ارواین, Westwood وودلند هیلز و ده ها تن از مکان های دیگر برخی از franchised برگزار می گردد در ایالات متحده و خارج از کشور قبل از آن طرف داستان است که تا کنون شنیده ام در یک دادگاه قانونی است.

روشن, تجارت آنلاین, آکادمی فروش نیست سرمایه گذاری است. آن را نمی کند, مدیریت کسی حساب و یا بوسیله اسباب گردنده سرمایه گذاران دارایی به هزینه های تولید یا هدایت حمله سرمایه گذاران به قرار دادن پول خود را در چیزی می پردازد که بالاتر کمیسیون به “مشاوران مالی” به جای معادل سرمایه گذاری با هزینه های پایین تر. OTA به فروش می رساند آموزش و پرورش است.

تصور کنید اگر FTC به گوش کالج استخدام و پس از آن تعطیل دانشگاه به دلیل برخی از دانش آموزان فکر مدرک نمی رساندن درآمد آنها انتظار می رود.

وجود ده ها میلیون نفر از مردم که خود را در اواسط زندگی تغییر شغل و یا اختلال به خصوص در حال حاضر آموزش و پرورش یکی از راه های به انتقال به آینده ای امن تر. باید آموزشی و گزینه های محدود تعریف دولت از چه چیزی ارزشمند و مفید است ؟

این مورد که دولت با استفاده از چنین یک دست سنگین رویکرد در این مورد. افراد و یا شرکت هایی که می خواهند برای دفاع از خود در برابر اتهامات دولت صورت چشم انداز خراب کردن مالی به انجام این کار. یک سازمان دولتی می تواند کشیدن این مبارزه فراتر از منابع مالی و حتی طول عمر هر کسی آن را می رود پس از.

که حمایت از مصرف کننده و نه عدالت.

سوزان شلی است سرمقاله نویسنده و مقاله نویس برای جنوب کالیفرنیا اخبار ، [email protected] توییتر: @Susan_Shelley.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>