این DoubleTree by Hilton در وایتیر نمی خواهد خانه بی خانمان ها در طول coronavirus بحران بعد از همه.

لس آنجلس مقامات را به همراه داشت به تظاهرات از PIH بهداشت و درمان است که حدود 85 پزشکان و پرستاران و دیگران که در کار اختصاص داده شده COVID-19 واحد در نزدیکی بیمارستان اقامت در DoubleTree.

شهرستان می خواستم به اجاره فضا برای حدود 200 افرادی که بی خانمان هستند یا 65 ساله و مسن تر و یا کسانی که شرایط بهداشتی اساسی که آنها را در خطر ابتلا به COVID-19.

اما در نامه ای به شهردار جو Vinatieri, James R. غرب رئیس جمهور و رئیس اجرایی گفت: مسکن افراد بی خانمان در کنار کارکنان خود “است و نه سازگار با آرایش. PIH سلامت پزشکان و کارکنان بالینی نیاز به حرکت در خارج از آمریکا, DoubleTree اگر این اتفاق می افتد.”

در پاسخ لس آنجلس سرپرست جانیس هان ارائه شده تا برخی از اقدامات ایمنی از جمله ارائه جداگانه طبقه برای پزشکان و پرستاران و بی خانمان مشتریان ورودی برای هر دو گروه و تفکیک آسانسور.

“اما اگر پزشکان و پرستاران در نهایت راضی نیست و ما اقدامات ایمنی, پس از آن من خواهد پرسید که دولت به دنبال 200 اتاق در جای دیگر” هان نوشت: در یک ایمیل فرستاده بیانیه.

Vinatieri ستایش از این تصمیم..

“ما از نزدیک با جانیس” Vinatieri گفت. “این خوب است وضوح به یک وضعیت بسیار دشوار است. ما می خواهیم به مراقبت از کارکنان بیمارستان. این ما را قادر به انجام این کار است.”

این PIH کارکنان ماندن در DoubleTree چرا که “آنها در خط مقدم مراقبت از بدحال COVI0-19 بیماران بسیاری در بخش های مراقبت ويژه و آنها می خواهند برای جلوگیری از خطر قرار گرفتن در معرض به عزیزان خود” در غرب نوشت.

او پیش بینی کرد که تا به حال طرح رفته جلو بسیاری از کارکنان خود را نمی خواهد پیدا کردن یکی دیگر از هتل اما نه انتخاب به کار نمی در COVID-19 واحد, او گفت:. که می تواند منجر به کمبود نیروی انسانی در غرب اضافه شده است.

این شهرستان را برنامه ریزی برای اجاره این اتاق بخشی از پروژه Roomkey یک استراتژی است که در آن دولت و استان ها با استفاده از فدرال فاجعه دلار برای اجاره فضا در هتل ها برای آسیب پذیر جمعیت بی خانمان.

این برنامه کشیده شده مخالفان در شهرهای مختلف از جمله بل باغ Covina, لاون دیل و نورواک است که شکایت توسط شهرستان و پس از آن اعمال ممنوعیت موقت برای جلوگیری از اجاره کردن فضا برای بی خانمان بدون قبل از تصویب شهرستان.

در مارس 17, وکیل مدافع برای لس آنجلس نیز ثبت یک درخواست برای یک جلسه اضطراری با یک قاضی فدرال ادعا دادگاه خود دستور داد تا تلاش ها برای کمک به خانه افراد بی خانمان در خطر ابتلا به کروناویروس در حال مانع با اعتراض از لاون دیل و بل گادرنز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

آموزش سئو