Whicker: به خوبی به عنوان بازی های آنها نمی تواند التیام چه ails ما در حال حاضر

در زمان هایی از این دست می شنویم در مورد "قدرت شفا از ورزش است."آنها را به یک درمان است. آنها را به یک تورنیکه

توسط AKHBAREBARTAAAR در 11 خرداد 1399

در زمان هایی از این دست می شنویم در مورد "قدرت شفا از ورزش است."

آنها را به یک درمان است. آنها را به یک تورنیکه. آنها می تواند به تسکین درد. آنها نه ترمیم شکستگی که کشش 3,000 مایل و آسیب هر ستاره و راه راه.

هنگامی که جورج دبلیو بوش با گستاخی راه می رفت به استادیوم یانکی و انداخت زمین برای اولین بار در جهان بازی سری 3 در سال 2001 یک ماه و نیم پس از هواپیماهای ضربه او ساخته شده پرش به مردم و تشویق و گریه. اما همه او می تواند انجام شد الهام بخش. پس از توپ و خفاش ها قرار شد دور, نیویورک رفت و برگشت به دفن آن پلیس و آتش نشانی.

زمانی که کتی فریمن ساخته شده نهایی به نوبه خود در بازی های المپیک 2000 در سیدنی طرفداران او در بر داشت وهم آور جدید اکتاو. سر و صدا خود را صدا مانند روح که شده بود آزاد از بدن عجیب و غریب یک زبان جدید از صدا. فریمن برنده مدال طلا در 400 به عنوان یک بومی استرالیا. امید هر چه او پاشیدند است پژمرده حافظه است. او مردم زندگی می کنند 10 سال کمتر از متوسط استرالیایی و تنها 48 درصد از کسانی که در سن کار شغل دارند.

به عنوان 2020, فرو, گذشته, رودخانه Styx معلول ملت باید خود را التیام بخشد.

برخی از ما گریه برای تماشاگر ورزشی که حذف شده اند توسط COVID-19. ما بازی جایگزین شده اند همه گیر اطلاعات و به تازگی از اعزام هموار, مرکز شهر, جبهه.

آیا ما ترجیح می دهند ایبوپروفن 4-برای-4 از خفاش از مایک ماهی قزل آلا? اطمینان حاصل کنید. اما بیحس کننده نیست شفا.

در واقع ورزش به ندرت به نظر می رسید به عنوان خارجی و عجیب و غریب به عنوان آنها در حال حاضر پس از سه و نیم سال در تبعید.

بود که قبل از طاعون برداشته شده 100,000 آمریکا زندگی می کند و شمارش و در عین حال یکی دیگر از پلیس وحشت و ترس هزینه و در عین حال یکی دیگر از آمریکایی های آفریقایی تبار انسان در زندگی خود.

در آن طول می کشد توانا مجموعه ای از هدفون برای جلوگیری از دنیا و وانمود کند که خود را آخرین لیست بالا 10 Poulan علف خوار کاسه واقعا مسائل بسیار کمتر از دیگر غمگین فرشتگان-دریانوردان بازی برای تعیین موقعیت پیش نویس.

وجود خواهد داشت نه یک سال 2020 نهایی چهار قهرمان و نه یک برنده ویمبلدون و نه یک قهرمان گلف باز از سال است. هاکی و بسکتبال هستند پس از جان گذشته برای جلوگیری از چنین یک فضای خالی است که آنها در حال نگهداری از بازیکنان به ناآشنا شهرهای دور از خانواده و طرفداران.

کالج ها به نظر می رسد خم با استفاده از آنها دانشجو-ورزشکاران حتی اگر بسیاری از دانش آموزان خود را آنلاین.

بیس بال قرار مرهم جلعاد است که در گیر یک سکه پرتاب مبارزه بین گله fatted گوساله. ده صاحبان ارزش بیش از 1.5 میلیارد دلار از جمله جان فیشر که متولد شد به شکاف ثروت و صاحب اوکلند دو و میدانی. پس از یک را منفجر اجاره پرداخت آنها قطع a $400-هر-هفته دستمزد خود را جزئی بازیکنان لیگ و مثل Arte مورنو را فرشتگان furloughed پیشاهنگی خود را به عنوان اگر وجود دارد نمی تواند یک MLB پیش نویس است.

هر ورزشی تا به حال توقف کار و هر ورزشی را تماشا طرفداران بازگشت مانند lemmings. این زمان می تواند متفاوت باشد به این دلیل که بازی را ادامه دهید بدون فن و با محدود مخاطبان پس از آن. شاید تاخیر از ورزش را تبدیل به عادت-تشکیل بیش از حد.

1941 فصل به پایان رسید و چند هفته قبل از پرل هاربر و جلب 9.6 میلیون. دو سال بعد با جنگ جهانی دوم به هیچ وجه در کیسه بیس بال کشید 7.4 میلیون. پایان جنگ در سال 1945 زمانی که حضور 10.9 میلیون. سپس 18.5 میلیون طرفداران هجوم به ballparks در سال 1946.

این است نامشخص در سال در نظر مشترک سرنوشت پس از آن. هنگامی که دروازه نوسان باز اشتها برای $14 آبجو و $20 پارکینگ ممکن است وجود داشته باشد به آنها خوش آمد می گوید.

اگر ورزش واقعا می تواند در درمان آنها انجام داده اند. کسی چیزی آموخته اند از LeBron James و مدرسه او تاسیس و کمک هزینه تحصیلی او برای دانش آموزان خود را.

اگر ورزش می تواند نگه دارید ما به یک استاندارد بالاتر آنها را انجام داده اند. شرکت های دارویی می افتید برای جاری شدن سیل در جامعه با مصرف مواد مخدر و ملت پرسم. آستروس راه اندازی یک جاسوسی سیستم است که یک تیم می تواند مختل و مادران پنهان چشمان کودکان خود را.

اما ما نیاز به گوش دادن به ورزشکاران ما. حتی آنها احساس hammerlock ترس هنگامی که چراغ آبی چشمک زن در می آید تا از پشت سر آنها. حتی آنها متوجه است که "بی گناه که خلافش ثابت" یک افسانه در بسیاری از محله ها.

کارسون Wentz است Eagles' کارفرمایی از بیسمارک N. D. و ترور لارنس است Clemson را کارفرمایی از Ga. نه وانمود به دانستن سیاه و تجربه است. هر دو خود را ابراز غم و اندوه و ناباوری بیش از جورج فلوید.

این بازی نیاز به شروع دوباره تا زمانی که ما رسیدن به یک پزشکی بس یک دوره طراوات در همه مردان برابر خلق شده اند.

سپس آنها می تواند بازگشت به جایی که آنها همیشه باید جایی بین درمان و بیماری است.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب