شش پرچم انتظار برای بازگشایی پارک های تفریحی در تگزاس و جورجیا اوکلاهما و میسوری در این تابستان قبل از نقاط دیگر در کالیفرنیا و نیویورک و نیوجرسی به عنوان ایالات متحده آمریکا آغاز می شود به ظهور از COVID-19 بیماری همه گیر.

شش پرچم مدیر عامل شرکت مایکل Spanos طور خاص به شش نفر از شرکت پارک های تفریحی است که به احتمال زیاد بازگشایی اولین بار پس از COVID-19 همه گیر در طی یک کنفرانس تلفنی با تحلیلگران.

شش پارک انتظار برای بازگشایی اول: شش پرچم تگزاس در آرلینگتون, Six Flags Fiesta تگزاس در سن آنتونیو, Six Flags Over Georgia در نزدیکی آتلانتا شش پرچم سنت لوئیس در میسوری Frontier شهرستان در شهر اوکلاهما و شش پرچم مکزیک در مکزیکو سیتی.

“هنگامی که شما نگاه کنید با آنچه در ایالات متحده این امر نشان می دهد که ما باید به ماندن نزدیک به تگزاس و اوکلاهما, گرجستان, Missouri, و مکزیک,” Spanos گفت: در تماس است. “کسانی که به نظر می رسد این مناطق در حال حاضر که در آن ما در حال تماشای دولت یا کشور پویایی است که نشان می دهد ایده آل ما می تواند در برخی از نقطه, امیدوارم در تابستان. اما دوباره زمان خواهد شد بگویید.”

همچنین نگاه کنید به: شش پرچم رول طرح پست-COVID-19 ‘طبیعی’

Six Flags Magic Mountain بسته در اواسط ماه مارس در میان شیوع کروناویروس. شش پرچم پارک باز خواهد شد در اواسط ماه مه “و یا به عنوان به زودی به عنوان ممکن است پس از آن.”

شش پرچم برنامه ای برای بازگشایی در یک پارک-توسط-پارک اساس بر اساس توصیه ها و راهنمایی از دولت و مقامات محلی با توجه به Spanos.

“ما واقعا منطقه ای متنوع” Spanos گفت. “نکته خوب این است که ما هیچ پارک که بیش از 10 درصد از حضور در پایگاه است.”

همچنین نگاه کنید به: خواهد coronavirus شیوع تاخیر شش پرچم سحر و جادو کوه 2021 ذخیره پروژه ؟

Six Flags Magic Mountain, در, والنسیا, Six Flags Discovery Kingdom در وللجو و دیگر کالیفرنیا پارک مانند دیزنی لند و استودیو یونیورسال هالیوود توقیف توسط COVID-19 همه گیر نمی توانید برای بازگشایی ماه تا یک که هنوز توسعه نیافته coronavirus درمان در دسترس می شود با توجه به دولت.

شش پرچم در عمل چندین پارک در شمال شرقی ایالات متحده است که به شدت تحت تاثیر coronavirus شیوع — از جمله شش پرچم ماجراجویی بزرگ در نیوجرسی شش پرچم دارین دریاچه و فرار بزرگ در نیویورک شش پرچم آمریکا در مریلند و شش پرچم انگلستان در ماساچوست است.

“در بسیاری آموخته می شود در چند هفته آینده به عنوان بسیاری از این کشورها در حال باز و آنها را ببینید که چگونه آنها در حال حرکت رو به جلو در نظر گسترده دولت افتتاح و آنچه که به معنی” Spanos گفت. “ما در حال پیگیری این اعداد نزدیک است. ما در تمام انواع داده و ما در حال صحبت کردن به مقامات محلی. این یک هدف متحرک است.”

همچنین نگاه کنید به: شش پرچم مکث عضویت پرداخت در طول coronavirus بسته شدن

شش پرچم پارک به طور معمول رسم 90% از حضور خود را از درون 150 مایل از هر محل ساخت به تاخیر افتاد سفر آسان تر به برنامه ریزی مجدد بدون نیاز به سفر هوایی Spanos گفت. آماده سازی پارک ها به بازگشایی را 2 تا 3 هفته.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

آموزش سئو