که در آن UCLA می ایستد در linebacker ورود 2020 فصل

پس از از دست دادن گروه اصلی خود را از linebackers و بیشتر به برخی از فارغ التحصیلی و انتقال بازیکنان به خارج از برنامه UCLA فوتبال برنامه وظیفه بود با جایگزینی موقعیت با عمق و استعداد در offseason.

گذشته از چند returners برونز خواهد شد با تکیه بر یک گروه قوی از تازه واردان در موقعیت فصل آینده به منظور ادامه تلاش در بهبود این تیم دفاع.

در اینجا شکست از دانشگاه UCLA linebacker موقعیت گروه به عنوان تابستان:

در فهرست

اشتباه ارشد Leni Toailoa بازده به عنوان با تجربه ترین linebacker از این گروه است. کارتر دبیرستان آلوم در 11 بازی فصل گذشته با سه شروع می شود و سوم به پایان رسید در این تیم با 7.0 پردازد برای از دست دادن و 33 مجموع پردازد.

بعد از بالا returner است دانشجوی سال دوم کارل جونز که در تمام 12 بازی با دو شروع می شود به عنوان یک درست دانشجوی سال اول در فصل گذشته. جونز ثبت 24 پردازد و یک گونی و سه دنده برای از دست دادن. Toailoa و جونز خواهد بود به احتمال زیاد شروع فصل آینده است.

Junior بو کالورت خواهد شد بازگشت به گروه بعد از تنها بازی یکی از بازی های فصل گذشته به دلیل خدمت تعلیق از یک NCAA نقض. هفت مقابله با عملکرد در آن بازی کند را وعده به 2020. به عنوان یک درست دانشجوی سال اول در 2018, کالورت بازی پنج بازی برای برونز به عنوان یک ذخیره در linebacker واحد.

بازیکنان رفته

UCLA از دست هشت linebackers از جمله همه از آن شروع در پایان 2019 فصل با توجه به فارغ التحصیلی و نقل و انتقالات.

Tyree Thompson, Je’Vari اندرسون نوح Keeter و Jayce اسمالی همه وارد شده و نام خود را در انتقال پورتال در زمان های مختلف بین آخرین پاییز و زمستان امسال. تامپسون که دریافت یک ششم سال از واجد شرایط بودن و انتقال به بوفالو, بزرگترین ضرر به برونز پس از شروع تمام 12 بازی در سال 2018 در داخل linebacker قبل از اینکه قادر به بازی در سال 2019 به دلیل مصدومیت. خارج از تامپسون تنها Keeter (دانشگاه فلوریدا) با موفقیت منتقل شده به یک برنامه جدید است.

برونز نیز خود را از دست داد دفاعی کاپیتان با فارغ التحصیلی از Krys بارنز و جاش جنگل. بارنز بود سه سال استارت برای برنامه و رهبری تیم در فصل گذشته با هفت پاس خیز دال و 10 پردازد برای از دست دادن. جنگل آغاز شده و تمام 12 بازی در سال گذشته و رهبری تیم را با 4.5 کیسه. Lokeni Toailoa و Keisean Lucier-جنوب نیز فارغ التحصیل شد.

هر چهار فارغ التحصیل از سالمندان وارد 2020 پیش نویس NFL. بارنز که امضا به عنوان عامل رایگان undrafted با خلیج سبز تنها به برداشت با یک تیم.

در راه

برونز پر خود را هشت فرد گردش مالی در موقعیت طول امضای ملی روز در ماه دسامبر. با پنج نفر از هشت ورودی جدید linebackers (میچل Agude (شهرستان ریورساید کالج) کالیب جانسون (فولرتون کالج) چو برایانت-Strother, Myles جکسون و کنی Mestidor) ثبت نام اولیه و شرکت در زمستان شیوه های تراشه کلی گفت: رسانه ها در زمان او تحت تاثیر قرار گرفته بود با پیش نمایش جدید گروه به عنوان فصل.

چهار ستاره Damian فروشندگان برجسته این گروه از ورودی واقعی دانشجویان سال اول که همچنین شامل برایانت-Strother Jackson Mestidor جی حداکثر Jacobsen, Joquarri قیمت Ioholani Raass و ارمیا Trojan.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

آموزش سئو