چه خواهد شد به 50 FEMA تریلر در رز باول ؟

وجود یک ناوگان از 50 وسیله نقلیه تفریحی-نوع تریلر دور در یکی از رز باول پارکینگ — یک coronavirus مربوط به وام از سازمان مدیریت اضطراری فدرال — اما مقامات می گویند که آنها ممکن است به طور دائم بیش از تبدیل به شهرستان.

سوال این است که چه شهر و سپس با آنها انجام دهد ؟

برای چند ماه گذشته این rv ها خدمت کرده اند به عنوان گاه به گاه-دور-از-خانه برای کارکنان شهرستان افسران پلیس و آتش نشانان که ممکن است در معرض coronavirus شهرستان سخنگوی لیزا Derderian گفت. آنها یک محل برای مردمی به قرنطینه و یا خود را منزوی و بدون افشای خانواده خود و یا خانواده های دیگر تماس با ما.

آنها در حال حاضر برای کنسول های در حال اجرا آب و برق و در حال حاضر شامل یک اجاق گاز-top و مایکروویو به علاوه نشسته و خوابیده مناطق. هنگامی که روز می آید که آنها مورد نیاز نیست دیگر فرض کنید پاسادنا می شود به نگه داشتن تمام یا بعضی از تریلر های این شهر را برای پیدا کردن استفاده از آنها.

در حال حاضر تنها چیزی که مقامات گفته اند که عموم این است که آنها ممکن است مورد استفاده برای بی خانمان مسکن “یا شهر نیاز دارد که هنوز شناسایی می شود” با توجه به ارسال بیانیه به این گروه خبری از برنامه ریزی دیوید ریس.

ریس پرسید: برنامه ریزی اعضای کمیسیون روز چهارشنبه در مورد افکار خود را در مورد احتمالا یک “بسیار متمرکز” تغییر به این شهر را منطقه بندی و کد اجازه می دهد کلیساها برای برپایی یک فرعی ساختار یا پارک تریلر در اموال خود را برای مسکن مقرون به صرفه.

سوال این بود که “لزوما به این تریلر در رز باول” ریس گفت: کمیسیون, اما آنها هنوز هم در بالا از ذهن است.

“تفکر در اینجا این است که این شهرستان می تواند به عبور از این به کلیساها که آنها را می خواهید و نیاز آنها به تامین مسکن برای افراد بی خانمان,” ریس گفت.

این ایده ای است که هیجان بسیاری از مسکن و بی خانمان طرفداران نوشت که نظرات عمومی به این کمیسیون تشویق آنها را به حمایت از این ایده است.

Juliana Serrano, که با این نسخهها کار برای پاسادنا را تمام سنت کلیسا گفت: بی خانمان مردمی قبلا خواب در محوطه دانشگاه خود قبل از همه گیر. در حال حاضر با محدود تر پناهگاه فضا و نگرانی های ایمنی و حتی بیشتر تبدیل شده به کلیسا برای یک محل به خواب.

“کلیسا باید و می توانید انجام دهید (بیشتر)” Serrano نوشت. “ما بسیار علاقه مند به کاوش در فرصت های … به به طور رسمی تر و فراوان ارائه سرپناه موقت برای همسایگان ما نیاز دارند.”

هنوز هم برخی از ساکنان از جمله اریکا Foy نیست هیجان زده با ایده و تا به حال تعدادی از برجسته سوالات در مورد چگونه این برنامه می تواند موفق شود. او و یکی دیگر از ساکنان در خصوص نگرانی های ایمنی و پاکیزگی محله زیبایی شناسی.

در این مرحله هیچ یک از این سوالات را پاسخ. این نشست با کمیسیون برنامه ریزی صرفا یک جلسه مطالعه و ریس گفت که او را دوباره به این کمیسیون در یک ماه یا بیشتر با یک جامد طرح است.

کمیسر Felicia ویلیامز است که مجموعه ای به جای Councilwoman مارگارت McAustin در شورای شهر در ژانویه پیشنهاد کارکنان حق ندارد رویکرد فقط رتبهدهی نشده است.

“منطقه بندی و کد اصلاح بسیار بسیار بسیار جدی ترین چیزی که به انجام,” او گفت: استدلال آن نیاز به ورودی عمومی و احتمالا اثرات زیست محیطی گزارش. “من نمی بینیم و این به عنوان یک منطقه بندی و کد اصلاح.”

ویلیامز تشویق کارکنان به کشف “یک شبه چند پارکینگ در شب اجازه” به طور خاص برای تریلر و گزینه های دیگر مانند آنها.

در همین حال کمیساریای بلر میلر که شرکت در این سال تعداد بی خانمان می خواستم به می دانم که چگونه بسیاری از کلیساها خواهد بود پردازنده با این ایده. او فکر آن را ممکن است بیش از حد دراماتیک برای تغییر منطقه بندی و کد اگر تنها تعداد انگشت شماری از کلیساها خواهد از آنها استفاده کنید.

فراتر از آن اگر وجود دارد به سادگی بیش تریلر از وجود کلیساها است ؟ این گروه خبری مطرح کرد که سوال به مقامات شهرستان در روز پنج شنبه.

“رز باول نشان داده است تمایل به استفاده از تعدادی از آنها” Derderian نوشت: در بیانیه ای به این گروه خبری. مورد نظر خود را هدف اما روشن نیست.

می تواند این شهرستان را در RV فروش کسب و کار ؟ “من نمی دانم اگر ما مجاز به فروش آنها را در این نقطه” Derderian گفت.

هنوز این ممکن است با قرار دادن این سبد قبل از اسب. در حالی که ریس به نظر می رسد اعتماد به نفس است که در این تریلر می توان با استعداد به شهر Derderian کمتر بود مطمئن باشید.

“ما درک می کنیم از دولت ما ممکن است قادر به نگه داشتن تریلر,” او نوشت. “ما هنوز در حال انتظار برای جزئیات بیشتر — من یک چیزی دیده نمی در نوشتن اما فرض کنیم که اگر ما می توانیم نگه داشتن آنها ما را (به احتمال زیاد) می خواهید برخی و یا همه آنها را.”

او گفت: مقامات مورد علاقه ایده دادن آنها به کلیساها و اما در سمت چپ باز احتمال این که آنها را می توان مورد استفاده برای چیز دیگری است.