چه Houseparty نرم افزار, Katy Perry and Buffy the Vampire Slayer در مشترک دارند ؟

Houseparty چهره به چهره شبکه های اجتماعی, برنامه, پرتاب سه روز در این خانه مجازی رویداد ممکن است 15-17 با انوا

توسط AKHBAREBARTAAAR در 26 اردیبهشت 1399

Houseparty چهره به چهره شبکه های اجتماعی, برنامه, پرتاب سه روز در این خانه مجازی رویداد ممکن است 15-17 با انواع محتوای ویدئویی که از بیش از 40 نوازندگان مشاهیر سرآشپزها و ورزشکاران حرفه ای.

طرفداران می توانید دانلود Houseparty برنامه به صورت رایگان به لحن به در خانه عام است که شامل همه چیز از پخت و پز دموی و تمرینات به اجرای موسیقی و رقص ،

آه و بازیگر Sarah Michelle Gellar خواهد تلافی نقش خود را به عنوان بافی قاتل خون آشام و به اشتراک گذاری #quarantips برای کمک به آماده سازی توده ها برای آخرالزمان

در این مراسم هنرمندانی مانند میگل, کتی پری, Chvrches, دعای Lipa, DaBaby و Idina Menzel انجام خواهد شد برخی از آهنگ های مورد علاقه خود و بحث در مورد برخی از الهام بخش در پشت آنها.

سرآشپزها روی چوی خوزه آندرس و آشپز مایک برگزار خواهد شد پخت و پز دموی و رپ Snoop Dogg خواهد نشان دادن مهارت های آشپزی خود را به عنوان او شلاق و سهام خود را صبحانه های مورد علاقه دستور العمل.

شعبده باز دیوید Blane انجام خواهد شد و بازیگر نیل پاتریک هریس انجام خواهد شد خود را سحر و جادو را نشان می دهد.

بازیگر و او و او را خواننده Zooey Deschanel خواهد ویترین های مورد علاقه خود وینیل; بازیگر Keegan-Michael Key میزبان یک توپ گزاف گویی چالش کلاس کارشناسی ارشد.

برای کمک به نگه داشتن بدن ما در بررسی خواننده و ترانه سرا Alicia Keys را بخوان و به اشتراک گذاری روال تمرین; فوتبال کارفرمایی Cam Newton منجر خواهد شد NFL-الهام تمرین; یوگی Kerri ورنا انجام خواهد شد "سریع قرنطینه یوگا جریان" class; "بروکلین 99" بازیگر و علاقه مندان تناسب اندام Terry Crews در حال رفتن به ما میآموزد که چگونه به برخی از پاپ در حالی که ما عرق.

در یک خانه زندگی می کنند ویدئو Houseparty کاربران می توانند اضافه کردن آن به چت گروهی برای مشاهده خصوصی ، یک برنامه کامل شامل تمام Houseparty ویدئوها را می توان در یافت houseparty.com/in-the-house.is.gdu.nuclck.ruulvis.net
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن