چه پلیس و عمومی می توانید انجام دهید برای بهبود روابط

اجرای قانون اساسی ترین تعامل بین حکومت و دولت است. آن نیز بحث برانگیز ترین.

من تحت پوشش این موضوع پس از تاریکی روز پس از 1992 رادنی کینگ شورش. در حدود همان زمان من با حضور در آکادمی پلیس. من دیده ام بسیاری در طول هزاران ساعت دست اول مشاهده است. قهرمانانه. غم انگیز است. الهام بخش است. تکان دهنده است. خوب. و گاهی بد. و هر چند من هرگز از پلیس من صرف زمان کافی در ماشین پلیس به دانستن آنچه درست به نظر می رسد مانند از فردی افسران و سازمان فرهنگ ها.

امروز رابطه بین پلیس و مردم بیشتر تیره و تار تر از همیشه. هر چند کشتن جورج فلوید بود و تکان دهنده, بی پروا تاکتیک برخی از افسران در پس از آن تظاهرات بودند مسلما خیلی بیشتر به طور گسترده آسیب رساندن به کلی برداشت.

اما وجود دارد یک راه رو به جلو است. من باور دارم که چهار ارزان مراحل توسط هر دو سازمان های اجرای قانون و مردم به آنها خدمت می تواند به طور معنی داری نوبه خود جزر و مد برای مدت طولانی.

من تو هیچ توهمی. مشاهدات من تا به حال نا امیدی. پلیس که ناسزاهای زیر لب در مورد هر رادیویی تماس بگیرید و در خط کار می کنند. کهنه که آشغال غذا فراغ از, ماشین گشت خود را در طول تغییر ما تا به حال راه خود را از دست, با وجود قابل توجه سابقه خدمات. آن pained به من بگویید که او را سرپرست خود را نقض اعتماد.

و من می دانم که بسیاری از پلیس مقاومت در برابر روش های جدید به ویژه هنگامی که آنها احساس حمله کردند.

اما من نیز می دانم زمین حقایق. بیش از صدها دست اول مشاهدات من دیده ام فقط پنج با استفاده از نیروی فراتر از شرکت گرفتن. دو درگیر خشونت مظنون مواد مخدر و دو درگیر نوار brawls. هیچ یک تیراندازی. استفاده از زور به سادگی نمی شایع در آمریکا پلیس به هر هدف آمار تایید می کند. اما مردم نیاز به ببینید که برای این شکاف به زخم التیام یابد.

اما چگونه ؟

اول: باز کردن (ماشین) درب. هیچ چیز اطلاع در مورد یک تجربه مانند مشاهده است. هر سازمان باید حداکثر رساندن خود را شهروند سوار-در طول برنامه. سی درصد از اتومبیل ها در هر شیفت با یک ناظر به یک هدف خوب. که آیا آنها دعوت مردم ملاقات آنها در انجام وظیفه و یا کلید جامعه اثرگذارندهها پلیس نیاز آمریکایی ها به دیدن حقیقت از شغل خود. و آمریکایی ها ممکن است نیاز است که حتی بیشتر. محلی خود تماس بگیرید آژانس امروز و از آنها بخواهید برای رفتن. اگر جواب این است: هیچ یک از شما بزرگتر سوالات خود را برای انتخاب رهبران.

دوم: باز (رادیو) کانال گوش دادن به توقف رمزگذاری. این ممکن است به نظر می رسد مبهم اما به برخی از قوی ترین حامیان اجرای قانون آن است که یک ماده است. برای دهه گذشته سازمان در سراسر کشور شده اند رمزنگاری خود را اعزام رادیو برای خنثی کردن استراق سمع توسط مجرمان به عنوان اسکنر رادیو برنامه های مانند Broadcastify منفجر شد و محبوبیت است.

سوم: شهروند به پلیس. بسیاری از سازمان های افسر ذخیره برنامه های. مانند نظامی ذخیره, ذخیره کردند که شغل معمولی مانند معلمان و حسابداران و یا لوله کش. چند روز در هر ماه روی آنها قرار دهید و تفنگ به گشت جوامع خود.

چهارم: روابط واقعی. مانند هر دیگر پلیس-جامعه روابط معنی دار نیاز به تکرار تعاملات بین ضرب و شتم پلیس و شهروندان است. گاه به گاه سگ و اسب نشان می دهد بسیاری از سازمان های میزبان واقعی نیستند و یا کافی است.

خوشبختانه پلیس استقرار به طور معمول پوشش جوامع در سراسر نقشه و در سراسر ساعت. آنها همچنین ایده آل ساختار به صورت گسترده توسعه. برنامه به طور مداوم برنامه ریزی شده و در واقع 30 دقیقه جلسات هفتگی برای هر مسئول در هر ضربان در هر شیفت می ساخت چهره واقعی-به-نام روابط با شهروندان با حداقل هزینه. چه پلیس اجرایی نخواهد شد اختصاص 2 درصد از گشت زمان به واقعا ساختمان جامعه روابط ؟

جوامع نیاز به پلیس. چگونه سریع روابط خود را التیام منعکس خواهد شد چقدر تلاش هر دو را در آن قرار دهید.

Robert Parry است التادنا ارتباطات مشاور.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de