وست کووینا رئیس پلیس دیگران تست مثبت برای coronavirus; پلیس لابی و سالن شهر بسته

وست کووینا رئیس پلیس ریچارد بل و سه شهر دیگر کارکنان باید آزمایش مثبت برای COVID-19 در روزهای اخیر باعث بسته شدن اداره پلیس لابی و سالن شهرستان, شهرستان مقامات تایید پنج شنبه.

این تعطیلی آغاز خواهد شد شنبه, جولای 20, محدود کردن تماس بین اداره پلیس شهر و سالن کارکنان و مقامات گفت.

در میان موجی از coronavirus موارد و بستری شدن در بیمارستان در لس آنجلس, 18 شهرستان وست کووینا کارمندان خواسته شد به خود قرنطینه بیش از دو هفته گذشته به این دلیل که آنها برگزاری نمایشگاه COVID-19 علائم با برخی از داشتن شده است احتمالا در معرض دیگر افرادی که تا به حال آزمایش مثبت برای این بیماری, شهرستان, مدیر, David Carmany گفت.

به عنوان این هفته چهار نفر از کسانی که 18 کارمندان آزمایش مثبت برای COVID-19 گفت: در میان آنها رئیس بل. چهار نفر اول شناخته شده موارد مثبت COVID-19 در میان آن 300 شهرستان و کارکنان پس از همه گیر آغاز شد.

“آن را در یک نقطه که در آن بسته چیزهایی بیشتر از فقط یک ایده خیلی خوب شد فقط لازم است” Carmany گفت.

وست کووینا پلیس سرهنگ کن Plunkett منصوب شده است به اقدام رئیس پلیس مقامات پنج شنبه اعلام کرد. Plunkett شده است در این بخش از سال 2000.

این شهر به ارمغان آورد در یک پرستار در روز پنج شنبه به انجام COVID-19 آزمایش بر روی هر کسی که آمد در تماس فیزیکی مستقیم با بل در روزهای اخیر Carmany گفت.

در میان حداقل دو دوجین از کارکنان که دریافت تست, او گفت:, شدند, پلیس سرپرستان که شامل Plunkett پلیس مذهبی کارگران و کارکنان در سالن شهر.

نتایج آزمون انتظار می رود روز شنبه.

بل که داخل قرنطینه یک تریلر ارائه شده به شهرستان توسط FEMA در ماه مارس در “ارواح خوب” و “اضطراب به عقب بر گردیم زمانی که او می تواند” Carmany گفت. شهر انتظار دارد به او حرکت می کند در یک هتل به زودی.

بل پیوست اداره پلیس در سال 1999 پس از روی لئامت دادن با سان مارینو و مونروویا ادارات پلیس. از آن پس بل مشغول به کار راه خود را تا صفوف از افسر ارشد در جولای 2019.

شهرستان سالن که قبلا دیده است یک بسته. در ماه مارس شورای شهر جلسات روشن شد آنلاین به جلسات مجازی. اما در پاسخ به یک تقاضا از وست کووینا ساکنان برای زندگی فرد در جلسات شهرستان سالن در حال بازگشایی آن شورای شهر اتاق های عمومی در ماه ژوئن برای آن جلسات گفت: شهردار Pro Tem Letty لوپز-Viado.

او گفت: شورای شهر خواهد بازگشت به آن جلسات مجازی در نور از بسته شدن.

لوپز-Viado گفت: این شهرستان در نظر گرفتن تمام اقدامات احتیاطی لازم برای حفاظت از کارکنان خود را ،

او با اشاره به نحوه اداره پلیس و تالار شهر متصل هستند به عنوان یک ساختمان بزرگ با کارکنان در حال حرکت به و وپیش در طول روز افزایش خطر ابتلا به عفونت.

حتی بیشتر از آن Carmany گفت: اقدامات احتیاطی لازم برای یک شهر کوچک و کوچک بخش تنها 90 سوگند اعضای که در تماس مداوم با یکدیگر است.

“اگر آن را در جامعه its gonna be in your نیروی کار” Carmany گفت. “آن را تقریبا اجتناب ناپذیر است.”

Coronavirus موارد صعودی در لس آنجلس با 4,592 موارد جدید پنج شنبه اعلام کرد جدید, روزانه, زیاد, مقامات بهداشت عمومی گفت. مرگ یکی دیگر از 59 نفر نیز اعلام کرد.

شهرستان وست کووینا که دارای جمعیت حدود 106,000 تا به حال 1,637 از ساکنان آن را به آزمون مثبت برای COVID-19 از زمان شروع این بیماری همه گیر با توجه به آخرین لس آنجلس وزارت بهداشت ارائه شده پنج شنبه. در میان کسانی که آزمایش مثبت 20 وست کووینا ساکنان فوت کرده اند.

همانطور که از شنبه, جولای 14, شده اند وجود دارد 20,528 موارد مستند از رمان coronavirus در دره سان Gabriel جوامع با توجه به شهرستان داده است. در مجموع 596 سن گابریل ساکنان دره فوت کرده اند با چهار مرگ و میر این هفته اعلام کرد به تنهایی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

آموزش سئو