'ما در حال حاضر جدا شده آن را به عنوان است": با فرد تماس در حالت انتظار حمایت ویژه نیازهای پدر و مادر مواجه با چالش های میان همه گیر

کریستین رویز شروع یک گروه پشتیبانی برای والدین کودکان نیازهای ویژه سال پیش. آنها استفاده می شود به ملاقات در ک

توسط AKHBAREBARTAAAR در 17 اردیبهشت 1399

کریستین رویز شروع یک گروه پشتیبانی برای والدین کودکان نیازهای ویژه سال پیش. آنها استفاده می شود به ملاقات در کافه میمی در والنسیا.

رویز دارای سه پسر و دو تا در روز های خاص کلاس در William S. هارت مدرسه در منطقه سانتا کلاریتا. گروه پشتیبانی او شروع به رشد کرد و به سرعت. آنها تا به حال به حرکت به سنت Kateri Tekakwitha کلیسای کاتولیک به اتاق را برای پدر و مادر که به دنبال حمایت و هدایت و مشاوره با توجه به نیازهای خاص کودکان است.

  • پرستون Lingbloom, 19, زندگی در کستیک و یک دانش آموز در والنسیا دبیرستان. حسن نیت ارائه میدهد از لورا Lingbloom

  • Zachary رویز, 15, زندگی با خانواده اش از سمت چپ اندرو رویز کریستین رویز, مایکل رویز و جک رویز در سانتا کلاریتا. حسن نیت ارائه میدهد از کریستین رویز

  • صدا

    گالری خواهد شد درثانیه

  • پرستون Lingbloom, 19, زندگی در کستیک با مامان لورا Lingbloom. حسن نیت ارائه میدهد از لورا Lingbloom

اما از آنجا که شیوع کروناویروس آغاز حمایت از او را ملاقات کنم. تحت رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom, اقامت در خانه سفارشات در محل هستند و در ملاقات گروه های بزرگ دلسرد شده است در سراسر کشور.

"من غمگین هستم. این واقعا غم انگیز است. و من نمی خواهم به لغو" رویز گفت. "من فقط احساس بسیاری از والدین بسیاری از مسائل در حال حاضر بسیار در جریان است در زندگی خود را, من نمی خواهم به مانند هی که یک ساعت از وقت آزاد دارید. آیا شما می خواهید برای صرف آن در زوم?"

رویز گفت: او می داند که چقدر مهم حمایت از گروه ها به والدین کودکان با نیازهای ویژه. پدر و مادر فرزندان خود را با بزرگترین طرفداران وقتی که می آید به دنبال درمان و خدمات و یکپارچه سازی جامعه برنامه هماهنگ شده از طریق شمال لس آنجلس مرکز منطقه ای و مناطق آموزش و پرورش. اما سازماندهی و رهبری گروه پشتیبانی می تواند وقت گیر و پر تنش.

"بیشتر بدانید, بیشتر شما قدرت" رویز گفت. "بیشتر شما می توانید حمایت خود را بیشتر شما لازم نیست به دنبال یک مدافع و یا خارج از فرد به شما کمک کند. شما می توانید آن را همه به خودتان؟. شما که قدرت. شما که می گویند. شما که دانش است. معدن شد بیشتر بر روی آموزشی بر اساس. آن را در آوردن این افراد و پس از آن با پدر و مادر شبکه با این شرکت است."

رویز بپرسید وکلا و متخصصان اطفال دانشکده توانبخشی کارکنان و سیاستمداران برای دیدار با پدر و مادر. پدر و مادر قادر به سوال بپرسید و به دنبال مشاوره در مورد چگونه به درخواست خدمات فایل مدارک تحقیق قوانین که بر فرزندان خود و به چالش کشیدن تصمیمات اتخاذ شده توسط مدارس و پزشکان. رویز گفت: آن را به پدر و مادر فرصتی برای آموزش خود را.

"این است که زمان خود را برای دریافت مشاوره رایگان با تمام این مردم" رویز گفت. "سوالات خود را دریافت کنید ، اگر وجود دارد برخی جمله بندی خاص شما نمی دانید که در مورد این زمان به درخواست این افراد زمانی که آنها در اینجا. آنها رایگان است. آنها می خواهند به نام خود و کسب و کار. با استفاده از این فرصت شما نیاز دارید در حال حاضر. و اگر شما نیاز به آنها را در یک نقطه خاص حداقل شما که شبکه شما اتصال به آن."

اموزش Janka, مدیر اجرایی, از شمال لس آنجلس مرکز منطقه ای گفت: حمایت از گروه ها در ادامه به دیدار و امکانات جدید در حال شروع است. خانواده تمرکز منابع مرکز کمک می کند تا سازماندهی یک پدر و مادر چت گروهی برای خانواده ها در سانتا کلاریتا. وجود دارد چهار گروه پشتیبانی در شمال لس آنجلس منطقه است که تهیه کردن به اسپانیایی زبان خانواده. یکی بشود اسپانیایی زبان پدران است. یک گروه پشتیبانی برای فیلیپینی خانواده قرار است به شروع این ماه است.

"خانواده کانون مرکز منابع آنها هماهنگ تعدادی از گروه های پشتیبانی برای شمال L. A.," Janka گفت. "ما همچنین یک گروه که ما هماهنگ است که یک گروه پشتیبانی برای ما زبان اسپانیایی خانواده در هر دو بز کوهی دره و دره سن فرناندو. همه آنها در جلسه از طریق نوعی از تکنولوژی آیا آن را زوم و یا با استفاده از WhatsApp."

رویز گفت: از آن شده است قریب به اتفاق به اندازه کافی کمک به فرزندان خود را نگه دارید تا با کار مدرسه خود را. او تلاش می کند برای جلوگیری از این اخبار به کاهش برخی از استرس است. او می خواهم به دیدار با پدر و مادر دیگر برای پشتیبانی و اشتراک گذاری اطلاعات و تجربیات, اما ممکن است اضافه کردن به او اضطراب است.

"من فکر می کنم در حال حاضر برای ما نیازهای خاص جامعه آن را همه چیز در مورد سلامت روان" رویز گفت. "ما در حال حاضر جدا شده به عنوان آن است. در حال حاضر ما در را مجبور به انزوا و اساسا آن را تخلیه برای همه در این زمان است."

لورا Lingbloom مادر از سه زندگی می کند که در کستیک. یکی از پسران او پرستون است که نیازهای ویژه دانشجویی که با حضور والنسیا دبیرستان. او در دیدار با یک گروه از نیازهای ویژه مادران به طور منظم. پس از coronavirus شیوع شروع شده اند جلسه در پارکینگ یک کلیسا نگه داشتن امن اجتماعی فاصله با ماندن در اتومبیل های خود را..

"این دختران در بزرگترین گروه پشتیبانی" Lingbloom گفت. "ما همیشه به شوخی در مورد اگر ما تا به حال نشان دادن واقعیت بر ما نیازهای ویژه مادران چگونه کاملا خنده دار و خنده دار آن خواهد بود. وجود را منحصر به فرد پویا به چهار نفر از ما. ما واقعا نمی توانید. ما یک چت گروهی است که به طور مداوم در رفتن که ما به طور مداوم ارسال چیزهای خنده دار. که فوق العاده است."

او همچنین می آموزد مقدس کلاس برای کودکان پیش دبستانی در کلیسا و به تازگی به عضویت یک مسیحی باشگاه کتاب. آنها بخشی از گروه پشتیبانی جامعه است. او گفت: او پسر پرستون شده است شرکت در پیش دبستانی مطالعه کتاب مقدس کلاس که در ادامه از طریق زوم برای حمایت بیش از حد.

"پرستون را دوست دارد به درگیر در آن" Lingbloom گفت. "او می رود و منازعه خود مقدس است. من احساس می کنم مثل این است که نوع گروه پشتیبانی بیش از حد. من عاشق خانواده کلیسا."

برخی از والدین استفاده از فناوری ویدئو کنفرانس رسانه های اجتماعی و چت روم ها به ادامه دیدار در گروه های پشتیبانی.

دکتر جسی والر رئیس خدمات برنامه برای شمال لس آنجلس مرکز منطقه ای گفت: جهت گیری جلسات با مشتریان و برای پدر و مادر که می خواهند برای پیوستن به گروه پشتیبانی ادامه دارد. مرکز منطقه ای با استفاده از فن آوری برای شروع فرآیند برای پدر و مادر برای دسترسی به برنامه.

"در شمال L. A. ما بسیار باور چقدر مهم ارتباطی و روابط به خدمات مهم است که ما انجام می دهند" والر گفت. "قادر به اتصال. ما نیز در ادامه ما مصرف کننده جدید جهت. ما در حال رفتن به انجام این کار کسانی که از راه دور برای پدر و مادر جدید, جدید مصرف کنندگان به مرکز منطقه ای ما برای ما زود شروع خدمات است."

برای بسیاری از والدین پشتیبانی از گروه های ضروری راه به حرکت خود کودکان نیازهای ویژه از طریق شیوع کروناویروس. برای دیگران آن را می توانید اضافه کردن به استرس است. برای رویز او تصمیم به تمرکز بر روی خانواده و نیازهای خود را در حال حاضر.

"من فکر می کنم در حال حاضر تمرکز ما این است که نگه داشتن سلامت عقل ما در حالی که ما در خانه های ما با بچه ها" رویز گفت. "داشتن یک گروه پشتیبانی است که واقعا نمی خواهید به کار در این زمان. به خصوص برای من, با سه پسر, آن چیزی است که من می خواهم به در این زمان است."tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب