بیش از 2 میلیون آمریکایی خواهد مرد!

این پیش بینی از “کارشناسان” کالج سلطنتی لندن که COVID-19 آغاز شد. آنها همچنین می گویند اگر وجود دارد “اجتماعی فاصله گرفتن از کل جمعیت” مرگ و میر می تواند به نصف کاهش دهد اما 1.1 میلیون تا 1.2 میلیون آمریکایی هنوز مرگ این تابستان.

ما واقعی مرگ و میر شده است حدود یک دهم از آن است.

با این وجود, کالج امپریال مدل بسیار تاثیرگذار است.

سیاستمداران صادر stay-at-home سفارشات. آنها گفتند: ما باید اعتماد “کارشناسان.”

“به دنبال علم است. گوش دادن به کارشناسان. انجام آنچه آنها به شما بگویم” گفت: جو بایدن, خنده در آنچه او به عنوان یک حقیقت آشکار.

اما “هیچ چیز مانند وجود دارد به عنوان “علم” پاسخ علوم گزارشگر مت ریدلی. “علم متشکل از مردم و مخالفت با هر یک از دیگر!”

این مستندات او می افزاید: “در بسیار خطرناکی اشتباه است.”

چون شاهی مدل پیش بینی کرد که COVID-19 خواهد پایمال بیمارستان بیماران منتقل شدند به خانه های سالمندان. Coronavirus پس از آن در خانه های سالمندان.

سفارش تقریبا هر کارگر به ماندن در خانه منجر به فروپاشی اقتصادی است که ممکن است کشته شدن مردم بیش از حد.

“اصلی مداخلات است که کمک به جلوگیری از مردم در حال مرگ بودند توقف اجتماعات بزرگ مردم شستن دست های خود و پوشیدن ماسک صورت کلی اجتماعی فاصله — نه اجبار مردم به ماندن در خانه می گوید:” ریدلی.

حتی فرماندار نیویورک اندرو کومو در حال حاضر اذعان می کند: “همه ما شکست خورده که در آن کسب و کار است. همه اوایل کارشناسان ملی: ‘در اینجا من طرح مدل.’ همه آنها اشتباه است.”

اگر او و دیگر سیاستمداران انجام داده بود فقط فقط کمی تحقیق و سپس آنها را شناخته شده است که محققان امپریال کالج بارها و بارها پیش بینی بزرگ حوادث که اتفاق نمی افتد. مدل خود را پیش بینی 65,000 مرگ و میر ناشی از آنفولانزای خوکی 136,000 از جنون گاوی و 200 میلیون دلار از آنفولانزای پرندگان.

اعداد حقیقی بودند در صدها.

پس از این پیش بینی بارها و بارها اشتباه است چرا سیاستمداران رئیس ما بر اساس همان کسانی که “کارشناسان” مدل?

“اگر شما چیزی می گویند واقعا بدبینانه در مورد چگونه بسیاری از مردم در حال رفتن برای مردن” توضیح می دهد که ریدلی “از رسانه ها می خواهم به این باور شما. سیاستمداران daren’t نه شما را باور دارند.”

این تعصب نسبت بدبینی امر به ترس از تغییر آب و هوا بیش از حد است.

سی و دو سال پیش آب “کارشناسان” گفت: دریاها افزایش خواهد “به طور کامل پوشش” جزایر مالدیو “در 30 سال آینده.” اما در حال حاضر 32 سال بعد, سلیمان نه تنها هنوز وجود دارد و آنها در حال انجام بهتر از همیشه. آنها حتی ساختمان جدید فرودگاه.

“تغییر آب و هوا واقعی است می گوید:” ریدلی “اما این اتفاق نمی افتد تقریبا به عنوان سریع به عنوان مدل پیش بینی کرد.”

مدل بارها و بارها overpredict فاجعه از آنجا که “یک راه بسیار خوبی برای جلب توجه به خود علم و گرفتن پاداش آن را می گوید:” ریدلی.

یک مثال دیگر: برای سال “کارشناسان” پیش بینی کمبود نفت. جیمی کارتر رئیس جمهور هشدار داد “نفت و گاز ما تکیه می کنند برای 75 درصد از انرژی ما به سادگی در حال اجرا است.” همه این “کارشناسان” به توافق رسیدند.

اما به عنوان تقاضا برای نفت رشد قیمت نفت افزایش یافت. که الهام گرفته از کارآفرینان به ابداع روش های جدید بیشتر نفت و گاز از همان سنگ است. آنها موفق شدند پس خوب است که امریکا در حال حاضر بسیار نفت و گاز است که ما به فروش برخی از کشورهای دیگر.

ریدلی جدید کتاب “چگونه نوآوری کار می کند” نشان می دهد که چگونه نوآوران اثبات “کارشناسان” اشتباه در همه زمان ها.

او اشاره می کند که بنیانگذار شرکت تجهیزات دیجیتال یک بار گفت: “هیچ دلیلی وجود ندارد هر کسی که می خواهید کامپیوتر خود را در خانه.”

مایکروسافت مدیر عامل با اطمینان گفت: “هیچ شانسی آی فون در حال رفتن به دریافت سهم بازار قابل توجهی.”

مقاله نویس نیویورک تایمز پل کروگمن نوشت که به دلیل “اکثر مردم چیزی برای گفتن به یکدیگر… اینترنت و تاثیر آن بر اقتصاد (خواهد بود) هیچ بیشتر از دستگاه فکس است.”

البته نه همه کارشناسان در اشتباه هستند. مفید کارشناسان وجود دارد. من می خواهم یک روت مهندس عمران برای طراحی هر پل عبور.

اما ریدلی اشاره می کند: “هیچ چیز مانند وجود دارد به عنوان تخصص در آینده است. آن را خطرناک به تکیه بیش از حد بر روی مدل های (که منجر سیاستمداران به) قفل کردن جامعه و از بین بردن معیشت مردم. خطر نهفته است.”

جان Stossel نویسنده “من استراحت بدهد: چگونه من در معرض Hucksters, بازی و کلاهبرداری از هنرمندان و شد بلای لیبرال رسانه ها.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de