وال استریت Fiddles در حالی که امریکا می سوزد

در سراسر جهان دنباله تخریب می آید که با گسترش حزب کمونیست چین (CCP) ویروس را مجبور کشور برای بررسی مجدد عمده فروشی خود را در رابطه با CCP رژیم است. ایالات متحده از این قاعده مستثنی است. حسن نیت ارائه میدهد از نظام کل جهان یک شبه کاهش یافت و به ویرانگر گرفتن کمونیست در سطح مستند: محدود جنبش housebound, قرنطینه, اجتماعی, فاصله, هیچ تجمعات بدون عبادت, هیچ, ورزش, هیچ مدرسه هیچ سفر.

مردم و کشورهای در حال پرسیدن چقدر بیشتر از این درد می تواند ما را ؟ مردم خواسته است همکاری و حمایت و اعتماد از وال استریت تیتان در CCP ارزش از دست دادن حقوق ما و هنجارهای فروپاشی اقتصاد و مراقبت های بهداشتی و سیستم های تامین خطوط ؟ ارزشش را دارد ؟ که CCP است مخرب است نه یک تئوری توطئه برای مردم هر روز دیگر. که واقعیت می آیند ضربه زدن بر روی هر درب. وال استریت آغاز شده اند ممکن است با نیت خوب. در واقع آن را بسیار دشوار است برای مناسب و معقول و محترم مردم را در چگونه perfidious و قسم خورده CCP واقعا است. که جن از بطری.

CCP یک کشتی در حال غرق شدن. جهان تنها یک راه برای جلوگیری از پایین رفتن با آن. برش سست از آن را بلافاصله و کاهش تلفات. این ضرر و زیان خواهد بود اما جایگزین به عنوان ما در حال تجربه بسیار بدتر است.

ما کجا ایستاده است ؟ چه ارتباطی بین این بیماری همه گیر در ایالات متحده و CCP? همانطور که از نوشتن این مقاله بیش از 1 میلیون آمریکایی تشخیص داده شده اند با CCP ویروس. ایالت نیویورک بیش از 300,000 موارد مبتلا به این عفونت و بیش از 18,000 مرگ و میر. آن است که بیشتر تحت تاثیر دولت در U. S است که در شهر نیویورک به تنهایی بیش از 170,000 تشخیص داده شده اند مثبت با بیش از 13000 مرگ و میر.

As of this writing, more than one million Americans were diagnosed with the CCP virus. (Image: via pixabay / CC0 1.0)

همانطور که از نوشتن این مقاله بیش از 1 میلیون آمریکایی تشخیص داده شده اند با CCP ویروس. (تصویر: از طریق pixabay / CC0 1.0)

بیمارستان در حال غرق, شرکت های قفل شده پایین و میدان تایمز که در گذشته پر جنب و جوش و شلوغ است و در حال حاضر خالی و متروک — یک بی کس شهر ارواح. به همین دلیل است که این بیماری همه گیر در نیویورک آنقدر شدید? آنچه که این کشنده ارتباط بین نیویورک و CCP? بیایید شروع با وال استریت.

سابق وزیر نیروی دریایی ریچارد اسپنسر صحبت صادقانه در مورد ایالات متحده بازنشستگی سیاست در یک ستون منتشر شده در وال استریت ژورنال سال گذشته است. “فکر می کنم در مورد آن هنگامی که خود را در زندگی حرفه ای طولانی به پایان می رسد شما در پیدا کردن که پس انداز در طول سال استفاده شده است به صندوق امریکایی دشمنان به توسعه سلاح های پیشرفته سیستم است.”

وزیر اسپنسر بود با اشاره به “صرفه جویی و پس انداز طرح” بازنشستگی پس انداز خودرو برای دولت و دولت های محلی و کارکنان و قانونگذاران ایالات متحده کاخ سفید کارکنان و نظامی است. فدرال بازنشستگی صرفه جویی سرمایه گذاری (FRTI) هیئت مدیره است که نظارت بر این صندوق تصمیم گرفته است که شامل پس انداز بازنشستگی از این ایالات متحده کارکنان دولت در بازار نوظهور شاخص های توسعه یافته توسط مینگ شنگ. که مقر آن در نیویورک مینگ شنگ بزرگترین شاخص قيمت سهام تلفیقی نهاد. بازارهای در حال ظهور شاخص شامل شرکت های چینی:

صنعت حمل و نقل هوایی شرکت از چین (AVIC). این شرکت سهام دار اصلی این است که چینی ها در سلاح های نظامی توسعه “حمل و نقل هوایی چین” گروه صنعتی. آن است که یک دولتی چینی هوافضا و دفاع کنگلومرا. آن است که رتبه 159th در فورچون جهانی 500 لیست و بیش از 100 شرکت های تابعه. شرکت های تابعه آن شده اند تحریم شده توسط دولت ایالات متحده برای کمک به ایران در توسعه موشک.

Hangzhou Hikvision Digital Technology است که بخشی دولتی چینی تولید کننده و تامین کننده تجهیزات نظارت تصویری از خود را که کنترل سهام آنها متعلق به CCP. آن شناخته شده است که این نهاد را فراهم می کند تجهیزات مانیتورینگ در سین کیانگ اردوگاه های کار اجباری بازداشت میلیون ها نفر از مسلمانان اویغوری.

ZTE شرکت چینی چند ملیتی تجهیزات مخابراتی و سیستم های شرکت و چین مخابراتی پیشرو تولید کننده تجهیزات. این شرکت به نقض تحریم های ایالات متحده و محصولات فروخته شده به ایران و کره شمالی تهدید ایالات متحده به امنیت ملی است.

ZTE Corporation is a Chinese multinational telecommunications equipment and systems company and is China’s leading telecom equipment manufacturers. (Image: Kārlis Dambrāns via flickr CC BY 2.0 )

ZTE شرکت چینی چند ملیتی تجهیزات مخابراتی و سیستم های شرکت و چین مخابراتی پیشرو تولید کنندگان تجهیزات. (تصویر: Kārlis Dambrāns از طریق فلیکر CC BY 2.0 )

Tencent Holdings چینی چند ملیتی شرکت هولدینگ شرکت و شرکت های تابعه آن در تخصص های مختلف اینترنت مربوط به خدمات و محصولات در چین و همچنین در سطح جهانی. صاحب شرکت رسانه های اجتماعی نرم افزار “WeChat” یک پلت فرم رسانه های اجتماعی توسعه یافته توسط Tencent. این کمک CCP با نظارت مخالفان به خصوص در حال حاضر در طول CCP ویروس دوره و سرکوب کسانی که افشای حقیقت در این بیماری همه گیر.

ایالات متحده بر اساس غیر انتفاعی “شهروند قدرت” است که به دنبال یک کلاس طرح دعوی در دادگاه اقدام علیه WeChat بر اساس “سرکوب کلید اطلاعات مربوط به این بیماری همه گیر ترک جهان در تاریکی و آماده نشده است.” شهروند قدرت گفت که صدها نفر از هزاران نفر از خارج از کشور WeChat کاربران را امضا کرده اند تا برای شرکت در این کلاس عمل است.

در ماه نوامبر سال گذشته مینگ شنگ افزایش وزن در چین یک-سهام بازار از 5 به 20 درصد و در برخی از شاخص های که ممکن است باعث شود ما 80 میلیارد دلار سرمایه جریان به بازار چین است. چین یک-سهام سهام سهام از سرزمین اصلی مبتنی بر شرکت هایی که تجارت در دو چینی مبادلات سهام در بورس شانگهای (SSE) و شنژن بورس (SZSE). چین یک-سهام به نقل از RMB بر خلاف B-سهام که نقل قول شده در ارزهای خارجی است.

وال استریت ژورنال گزارش داد که مینگ شنگ تصمیم تحت فشار توسط CCP دولت به عنوان CCP در تلاش است به منظور کاهش کسب و کار از شن مینگ در چین است. چین مینگ شنگ تاسیس در سال 1996 است که در واقع اولین بانک در چین می شود عمدتا توسط غیر دولتی شرکت. این گزارش همچنین گفت که تاثیر CCP رژیم مینگ شنگ ساخته شده این شرکت در استقلال سوال برانگیز است.

در چند دهه گذشته نخبگان سیاسی آمریکا و محافل کسب و کار تا به حال در ابتدا تصور می کرد که اگر بودجه بیشتر جریان به چین برای ترویج توسعه اقتصادی چین به CCP ممکن است آن را تغییر دهید توتالیتر رویکرد و ادغام ارزش های جهانی و نظم جهانی. اما CCP خود را تغییر نداده الگوی رفتار منجر به گسترش جهانی CCP coronavirus همه گیر و نیویورک به سرعت تبدیل به سخت ترین ضربه.

ترجمه شده توسط Chua سال قبل از میلاد و edited توسط مایکل Segarty

دنبال کنید با ما در توییتر و یا اشتراک به ما ایمیل لیست

تانزانیا می گوید هیچ به چینی وام مسخره شرایط و ضوابط

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

آموزش سئو