ما جملات کمونیست چین جاسوسی به 4 سال زندان

چینی ملی از کالیفرنیا شده است محکوم به چهار سال زندان به اتهام جاسوسی برای پکن است. این محکوم 56 ساله ادوارد پنگ استفاده می شود به عنوان یک اپراتور تور در منطقه خلیج سان فرانسیسکو.

“این مورد در معرض یکی از راه هایی که چینی ماموران کار به جمع آوری اطلاعات طبقه بندی شده از ایالات متحده آمریکا بدون نیاز به پا در این کشور… این مورد است اما یک نمونه از دولت چین چند وجهی جاسوسی تلاش های” دستیار دادستان کل برای امنیت ملی John C. Demers گفت: به عنوان نمودار و تقویم اقتصادی – جنوب چین صبح Posتی.

پنگ, که چینی ها با توجه به نام Xuehua حال آمدن به ایالات متحده در سال 2001 به عنوان یک حقوقی غیر مهاجرتی کارگر تبدیل شدن به یک مقیم دائم پس از ازدواج با یک شهروند ایالات متحده در سال 2006.

در طول یک سفر کاری به چین پنگ نزدیک شد توسط یک چینی و وزارت امنیت (MSS) رسمی که خواست که او کار را برای خدمت به منافع رژیم کمونیستی. در مارس 2015 او آموزش دیده بود در دست زدن به مرده قطره. رسمی به او دستور برای شناسایی و کتاب اتاق های هتل پنگ که در آن برای اولین بار ترک پول بیرون رفتن برای چند دقیقه بازگشت و بازیابی ذخیره سازی دیجیتال دستگاه هایی که باقی مانده بودند در ارز. پنگ شد و سپس به حمل و نقل این دستگاه ها به چین و دست آنها را به رسمی. او را دیدم که در سمت چپ دستگاه های ذخیره سازی در اتاق های هتل ها.

A screen grab from footage provided by the US Justice Department in its case against Xuehua Peng. (Image: YouTube/Screenshot)

یک screengrab از فیلم های ارائه شده توسط FBI در مورد آن در برابر Xuehua پنگ. (تصویر: یوتیوب / تصویر)

پنگ در مورد دریافت US$30,000 برای کار خود را. FBI تا فعالیت های خود را مخفیانه فیلمبرداری پنگ انجام تحویل و انتخاب یو پی اس. آنها همچنین قطع تماس های تلفنی خود را که او در صحبت با MSS مقامات. در علاوه بر این به 4 سال زندان پنگ نیز مجبور به پرداخت جریمه US$30,000.

این MSS و چینی دیگر سازمان های اطلاعاتی سرقت اطلاعات از طریق انواع وسایل از جمله دستیابی به دولت ایالات متحده اسناد توسط نرم پرینتر. گزارش اخیر موسسه انترپرایز آمریکا نشان داد که عوامل تشکیل دفتر پرینتر که ذخیره اسناد خود را در دیسک های سخت داخلی.

از آنجا که اکثر مردم معمولا اهمیت نمی دهند برای تامین امنیت خود پرینتر هکرها امکان استفاده از این و به دست آوردن دسترسی به دولت و یا دولت های محلی گزارش می دهد که چاپ شده اند.

“این یک منطقه که آنها (چین) شده است مشتاق به بهره برداری است که در سطح دولت… چرا که آنها تشخیص دهند که دولت های ایالتی و محلی را به همان نوع از آگاهی در مورد این مسئله آنها تا حد زیادی برخورد با مسائل ایالتی و محلی گفت:” مارکو روبیو سناتور. به گزارش خودی کسب و کار.

Sen. Marco Rubio commented about the case. (Image: wikimedia / CC0 1.0)

سناتور. مارکو روبیو اظهار نظر در مورد جاسوسی چینی. (تصویر: ویکیپدیا / CC0 1.0)

نرم در طول شیوع ویروسی

در حالی که CCP coronavirus شیوع مردم در سراسر جهان tensed تا هک گروه های مرتبط با دولت چین شده اند با استفاده از این فرصت برای هک به کامپیوتر از فیلیپین, مغولستان و ویتنام و تایوان است. با توجه به امنیت سایبر شرکت FireEye هکرها ارسال پیوست های ایمیل حاوی اطلاعات در مورد کوروناویروس. دریافت کنندگان باز ایمیل ها و به پایان رسید تا گرفتن با نرم افزارهای مخرب آلوده.

در علاوه بر این به دولت-حمایت از هکرها با سایر گروه های مستقل نیز در نظر گرفتن بخشی در نرم تلاش است. اهداف “را افزایش علاقه در اخبار و تحولات مربوط به این ویروس به طور بالقوه آنها را بیشتر مستعد ابتلا به مهندسی اجتماعی است که ترفندهای آنها را به کلیک کردن بر روی لینک های مخرب,” محققان در cyberintelligence شرکت RiskIQ گفت: همانطور که توسط MIT Technology Review.

در ایمیل, هکرها بیشتر نشان داده و خود را به عنوان سازمانهای معتبر مانند سازمان بهداشت جهانی (WHO) و مرکز کنترل بیماری ها (CDC). برخی از ایمیل های فیشینگ هدف قرار گرفتند و به سرقت از قربانیان.

دنبال کنید با ما در توییتر و یا اشتراک به ما هفتگی ایمیل

خواهد امریکا را به ایران صادر سوء استفاده شود و با بانک ها و شرکت ها?

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im

ایندکسر

آموزش سئو