ما فروش خانه در انتظار دیدن شکستن رکورد دوباره بجای اول برگشتن در مارس

توسط مت Ott از آسوشیتد پرس

تعداد آمریکایی امضای قرارداد برای خرید خانه بازگشت یک رکورد 44.3 درصد در ماه مه پس از شکستن رکورد کاهش ماه گذشته به عنوان تاثیر بیماری همه گیر کوروناویروس کنار هر دو خریداران و فروشندگان است.

انجمن ملی از Realtors روز دوشنبه گفت که آن شاخص در انتظار فروش به 99.6 در بالاترین ماه بیش از ماه افزایش در شاخص پس از زمان آغاز آن در ماه ژانویه سال 2001. دستور فروش خانه های شاخص سقوط 21.8 درصد از مارس تا آوریل به سطح 69.

قرارداد خریدهای — فشار سنج از نهایی شدن خرید بیش از دو ماه آینده — کاهش یافته است 5.1% بیش از سال گذشته اما روز دوشنبه بهتر از حد انتظار پیش فروش خانه داده ها ارائه می دهد برخی از خوش بینی برای بازار مسکن بود که به شدت مانع coronavirus بیماری همه گیر.

فروش هر دو موجود و خانه های جدید به شدت کاهش یافت و در طول سنتی بهار فصل فروش به عنوان جوامع قفل شده بودند را به جلوگیری از گسترش coronavirus.

اما هفته گذشته دولت گزارش داد که فروش خانه های جدید رز شگفت انگیزی قوی 16.6% در ماه مه به عنوان بخش عمده ای از کشور بازگشایی شد.

“چشم انداز قابل توجهی بهبود یافته به عنوان فروش خانه های جدید به شمار می رود بالاتر در این سال از آخرین و سالانه موجود-فروش خانه در حال حاضر پیش بینی می شود کاهش کمتر از 10% – حتی پس از از دست رفته خرید بهار فصل با توجه به همه گیر مستند گفت:” نار اقتصاددان ارشد لارنس یون.

هر چهار آمریکایی مناطق را دیدم عظیم را افزایش می دهد در قرارداد امضا شده در یک ماه بیش از ماه اساس پس از کاهش در سراسر هیئت مدیره در ماه آوریل است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de