ما می تواند رسیدن به 90 درصد انرژی پاک 2035 بدون هزینه های بالاتر گزارش می گوید


ما می تواند رسیدن به 90 درصد برق پاک های 2035 دقیق و بدون افزایش مصرف کننده اسکناس

انتشار فوری: 9 ژوئن 2020

رسانه های تماس: چلسی Eakin, [email protected], 347-371-1305

جدید, گزارش ملی است که برای اولین بار به استفاده از آخرین و کم انرژی های تجدید پذیر و ذخیره سازی قیمت ها نشان می دهد با سیاست های ایالات متحده می تواند به جلوگیری از ساخت و ساز جدید سوخت های فسیلی و افزایش انرژی بخش مشاغل با بیش از نیم میلیون نفر در هر سال حمایت از تلاش های بازیابی

BERKELEY, CA — ایالات متحده می تواند با تحویل 90 درصد پاک کربن-برق رایگان در سراسر کشور توسط 2035, دقیق, بدون هیچ هزینه اضافی به مصرف کننده اسکناس و بدون نیاز به سوخت های فسیلی, گیاهان, با توجه به مطالعه منتشر شده امروز از مرکز محیط زیست سیاست عمومی در دانشگاه کالیفرنیا در برکلی است. این مطالعه همچنین نشان می دهد که بدون قوی سیاست اصلاحات بسیاری از بالقوه به کاهش انتشار گازهای گلخانه ای و افزایش اشتغال خواهد بود. 2035 گزارش: کاهش خورشیدی و باد و باتری هزینه ها می توانید سرعت بخشیدن به ما انرژی پاک در آینده است اولین مطالعه در نوع خود نشان می دهد که چگونه اخیر کاهش هزینه برای انرژی خورشیدی و باد و باتری ذخیره سازی اجازه می دهد که ایالات متحده به طور چشمگیری کاهش تولید و انتشار گازهای گلخانه ای از نیروگاه های فسیلی موجود در حالی که بازنشستگی زغال سنگ و کاهش تولید گاز 70 درصد است.

سریع buildout اضافی انرژی های تجدید پذیر خواهد inject $1.7 تریلیون دلار از سرمایه گذاری به اقتصاد و افزایش انرژی بخش مشاغل تا 530,000 در هر سال از طریق 2035 در تمام مناطق ایالات متحده آمریکا بدون بالا بردن مصرف کننده اسکناس. تحویل 90 درصد برق پاک در 2035 نیز جلوگیری 1.2 تریلیون دلار در محیط زیست و هزینه های سلامت از طریق 2050 با کاهش خسارات ناشی از آلودگی هوا و انتشار کربن.

2035 قاب زمان برای نزدیک به کامل decarbonization از بخش برق است که قابل توجه به دلیل آن است که 15 سال سریع تر از پیش بینی در بسیاری از دولت های ملی و سیاست های پیشنهادی که ارائه کمی و امیدوارم که بدترین اثرات تغییر آب و هوا می تواند اجتناب شود. در اکتبر 2018, U. N. s پنل بین دولتی تغییر آب و هوا هشدار داده است که جهان تنها از ده سال به نصف کاهش تولید گازهای گلخانه ای به منظور محدود کردن گرم شدن به 1.5°C. سال 2030 این گزارش نشان می دهد که ایالات متحده می تواند رسیدن به بیش از 70 درصد برق پاک, کاهش اقتصاد ایالات متحده گسترده تولید گازهای گلخانه ای توسط 18 درصد است. تا به 85,000 غیر ضروری زودرس و مرگ و میر مرتبط با آلودگی هوا از نیروگاه های برق در آمریکا می تواند اجتناب شود از طریق 2050 با رسیدن به 90 درصد کربن-رایگان الکتریکی نسل بخش 2035 که کاهش اقتصاد گسترده گازهای 27 درصد است.

هدف سال 2035 اجازه می دهد تا زمان کافی برای بسیاری از زغال سنگ و گاز گیاهان خود را برای بهبود هزینه های ثابت در نتیجه اجتناب از خطر از رشته هزینه ها برای مصرف کنندگان و سرمایه گذاران اگر حق با سیاست های در محل هستند. باد خورشیدی و باتری ذخیره سازی ارائه می کنند بخش عمده ای از 90 درصد برق پاک. این گزارش نشان می دهد که جدید سوخت های فسیلی ژنراتور مورد نیاز نیست. گاز موجود در گیاهان استفاده می شود و به ندرت همراه با ذخیره سازی نیروگاه های برق آبی و انرژی هسته ای کافی برای پاسخگویی به تقاضای در طول دوره فوق العاده پایین تولید انرژی تجدید پذیر و یا فوق العاده بالا تقاضای برق. تولید برق از گاز طبیعی گیاهان را رها 70 درصد در سال 2035 در مقایسه با سال 2019.

“کاهش هزینه در فناوری رخ داده است بسیار سریع تر از پیش بینی چند سال پیش,” دکتر گفت: آمل Phadke دانشمند ارشد و سهامداران در UC برکلی مرکز زیست محیطی در سیاست های عمومی. “این اولین بار است که گزارش به ادغام آخرین قیمت های پایین برای انرژی های تجدید پذیر و ذخیره سازی را نشان می دهد و آن را از لحاظ فنی و از لحاظ اقتصادی امکان پذیر برای تحویل 90 درصد برق بدون کربن در ایالات متحده قدرت شبکه 2035.”

“ما در حال صحبت کردن در مورد توانایی رسیدن به نزدیک به 100 درصد برق پاک در 2035 در نیمی از زمان اکثر مردم در حال صحبت کردن در مورد گفت:” دیوید Wooley استاد در دانشگاه برکلی گلدمن دانشکده سیاست عمومی و مدیر اجرایی مرکز برای محیط زیست سیاست های عمومی. “این هیجان انگیز است چرا که 2035 بازه زمانی است که در واقع سازگار با آب و هوا واقعیت. این نتیجه ممکن نیست بدون قوی تغییر سیاست و امید ما این است که این گزارش می تواند کمک به اطلاع رسانی در این گفت و گو در فدرال, دولت و سیاست های شرکت ها مورد نیاز برای رسیدن به آن است.”

2035 گزارش انتشار است به همراه مجموعه ای از توصیه های سیاست از سیاست حزبی شرکت انرژی نوآوری برای تحقق بخشیدن به شغل و مزایای اقتصادی پیش بینی در اینجا. این یادداشت اصلی سیاست توصیه این است که ایجاد یک تکنولوژی خنثی ملی استاندارد انرژی پاک با هدف قرار دادن 90 درصد 2035 و 100 درصد 2045. اضافی توصیه به باز کردن یک انرژی پاک در آینده شامل مکمل سیاست های که پشتیبانی از انرژی پاک, استقرار, آدرس بازار عمده فروشی, شکست, بازسازی ابزار شبکه مقررات و اطمینان از عادلانه و منصفانه انتقال انرژی برای جوامع نهفته.

“چه یک فرصت باور نکردنی برای محرک اقتصادی. فدرال انرژی پاک, استاندارد پشتیبانی شده توسط دولت سرمایه گذاری در استقرار و آمریکایی تولید می تواند ما را در مسیر بازگشت به یک اقتصاد سالم. ادامه سیاست های رهبری از دولت ها می تواند به تقویت پیشرفت” گفت: سونیا Aggarwal, معاون رئیس جمهور در انرژی نوآوری است.

GridLab ارائه تحقیقات و پشتیبانی فنی به صورت 2035 گزارش.

###

در مورد دانشگاه برکلی مرکز زیست محیطی در سیاست های عمومی

مرکز محیط زیست سیاست های عمومی قرار دارد در UC برکلی گلدمن دانشکده سیاست عمومی طول می کشد یک رویکرد یکپارچه برای حل مشکلات زیست محیطی و پشتیبانی از ایجاد و اجرای سیاست های عمومی بر اساس سخت با استاندارد تحلیلی است که با دقت در تعریف مشکلات و مطابقت آنها را با بسیاری از راه حل های موثر.

در مورد GridLab

GridLab ابتکاری و غیر انتفاعی است که فراهم می کند ویژگی های شبکه تخصص به افزایش سیاست های تصمیم گیری و برای اطمینان از انتقال سریع به قابل اعتماد و مقرون به صرفه و کم کربن آینده.

در مورد انرژی نوآوری

انرژی و نوآوری است که یک حزبی انرژی و سیاست های زیست محیطی شرکت ارائه پژوهش با کیفیت بالا و اصلی تجزیه و تحلیل به سیاستگذاران برای کمک به آنها در انتخاب آگاهانه در سیاست انرژی. انرژی نوآوری ماموریت تسریع انرژی پاک با حمایت از سیاست هایی که به طور موثر کاهش انتشار گازهای گلخانه ای همکاری نزدیک با سیاستگذاران دیگر کارشناسان سازمان های غیر دولتی رسانه ها و بخش خصوصی است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de