محله های فقیرنشین شهری منحصر به فرد در معرض COVID-19. در اینجا چگونه برای کمک به

Two women stand on a platform with water buckets on their heads. Beyond the platform lies a dense collection of small buildings.

مردم ساکن در محله های فقیرنشین شهری منحصر به فرد در معرض COVID-19 اما رنج می برند در زیر پناهگاه در محل محدودیت هایی که اغلب می تواند محدود کردن دسترسی به نیازهای اساسی مانند غذا و آب است. (UC برکلی عکس توسط Jason Corburn)

دولت-اجرا انزوای اجتماعی ممکن است کمک به نسبتا مرفه جمعیت محدود کردن گسترش COVID-19 اما این اقدامات می توان devasting برای نزدیک به 1 میلیارد نفر در سراسر جهان در حال حاضر در خانه در محله های فقیرنشین شهری که در آن فضای فیزیکی کمیاب است و بسیاری از تکیه بر دستمزد روزانه کارگر برای زنده ماندن است.

برای کمک به فقرای شهری آب و هوا COVID-19 pandemic, دولت باید به جای اولویت دادن به تامین نیازهای اساسی از جمله آب شیرین, بهسازی, و یک مهلت قانونی برای اخراج و حمایت های موجود در رهبری جامعه در ارائه مراقبت های بهداشتی و آمادگی اضطراری استدلال یک گزارش جدید منتشر شده 24 آوریل در مجله سلامت شهری.

گزارش نوشته شده توسط یک تیم از کارشناسان بهداشت عمومی و اپیدیولوژی مشغول به کار در همکاری با رهبران جامعه و سازمان های غیر دولتی (NGOs) از محله های فقیرنشین شهری در سراسر جهان فراهم می کند هشت فوری توصیه هایی برای کاهش تاثیر COVID-19 روز مردم در فقر زندگی می کنند.

این توصیه ها بسیار مهم هستند نه فقط برای مردم زندگی در محله های فقیرنشین شهری در جنوب جهانی اما برای سایر جمعیت های آسیب پذیر مانند مهاجر کارگران مزرعه و کسانی که زندگی در اردوگاه های پناهندگان و افراد بی خانمان encampments و آمریکایی های بومی رزرو در ایالات متحده نویسندگان می گویند. شواهد اولیه در حال حاضر نشان می دهد که coronavirus است به طور نامتناسبی سیاه آمریکایی ها در برخی از شهرهای ایالات متحده احتمالا به دلیل مشابه عوامل ساختاری مانند ناتوانی در به کار.

“سیاسی و شوک های اقتصادی و بی ثباتی است که اتفاق می افتد در حال حاضر و به احتمال زیاد به پیروی از این بیماری همه گیر خواهد شد و به احتمال زیاد کشتن بیشتر و منجر به ناتوانی در این جمعیت از coronavirus خود گفت: Jason Corburn استاد بهداشت عمومی و شهری و برنامه ریزی منطقه ای در دانشگاه کالیفرنیا در برکلی و سرب نویسنده این مقاله است. “ما احساس می کنیم نیاز به یک استراتژی است که به رسمیت شناخته شده منحصر به فرد با نیازهای شهری فقیر در جبهه است.”

نزدیک شرایط زندگی و عدم اساسی بهداشت را شهری زاغه نشينان به خصوص در معرض خطر ابتلا و گسترش کروناویروس گفت: مطالعه همکاری نویسنده رایلی لی استاد اپیدمیولوژی و بیماری های عفونی در دانشگاه برکلی است. بسیاری نیز از قبل موجود شرایط پزشکی و عدم دسترسی به مراقبت های بهداشتی قرار دادن آنها در معرض خطر بالایی از مرگ و یا در حال توسعه عوارض جدی اگر آنها بیمار با این ویروس.

به سادگی ماندن در منزل است که به ندرت یک گزینه برای آنها آن را به عنوان اغلب به معنای از دست دادن کار و حتی نیازهای اساسی مانند غذا و آب و فاضلاب. در برخی از کشورها مانند کنیا و آفریقای جنوبی مردم حتی در صورت خشونت دولت برای عدم اطاعت از حکومت و محدودیت های دیگر.

“پناهگاه در محل لوکس ثروتمندان” رایلی گفت. “در بسیاری از محله های فقیرنشین مردم نیاز به راه رفتن در مسافت های طولانی به جمع آوری آب برای استفاده در خانه. بسیاری از افراد زندگی در محله های فقیرنشین نیز هیچ چاره ای اما برای شرکت در بخش غیر رسمی اقتصاد است که ناپدید می شوند تحت مستندات.”

A photo of a woman in Nairobi filling a bucket with water

برای کمک به فقرای شهری در طول COVID-19 pandemic, دولت باید با ارائه مراقبت های بهداشتی و دیگر نیازهای اساسی و حمایت های موجود در جامعه رهبری در این گزارش استدلال می کند. (UC برکلی عکس توسط Jason Corburn)

در صدر لیست از توصیه هایی است که برای دولت ها به همکاری با های موجود در رهبری جامعه و سازمان های غیر دولتی به شکل اضطراری کمیته برنامه ریزی است که می تواند در نظر منحصر به فرد اجتماعی و اقتصادی و فرهنگی و نیاز جامعه در نمودار پاسخ مناسب به جای تکیه بر بالا-پایین احكام است.

به طور مشابه به عنوان بسیاری از جوامع عدم دسترسی آسان به مراقبت از سلامت جامعه و غیررسمی سلامت کارگران باید اعزام به نظارت بر افراد علائم اولیه و آموزش آنها در مورد چگونه برای جلوگیری از انتقال این بیماری است. طرح باید همچنین تصویب اضطراری برای حمل و نقل داخل و خارج از شهرک که اغلب فاقد کافی زیرساخت های حمل و نقل.

“بدترین چیزی که شما می توانید انجام دهید در مواقع اضطراری به خصوص در یک بیماری عفونی شیوع این است که به همه همین توصیه را به دلیل آن را به رسمیت نمی شناسد که همه شروع می شود در همان موقعیت” Corburn گفت. “سلامت جامعه کارگران هستند و منحصر به فرد قرار است به دانستن شرایط موجود و محدودیت های که یک گروه مواجه است.”

در نهایت دولت باید اطمینان حاصل شود که مردم در محله های فقیرنشین باید نیازهای اولیه خود را برای سرپناه و غذا به ملاقات با تصویب یک مهلت قانونی برای اخراج و با ارائه پرداخت برای کار از دست داده تازه آب و مواد غذایی و مواد زائد جامد حذف.

“COVID-19 تبدیل به یک بیماری همه گیر به دلیل گسترش جهانی ویروس توسط کسانی که استطاعت به سفر در هواپیما و کشتی های کروز” رایلی گفت. “همانطور که ما در حال حاضر شاهد به ناچار این بیماری است به پایان رسید تا در آسیب پذیر جوامع جهان است.”

“ما می خواهیم به پررنگ در خواستار اقدامات است که آیا فقط سرهم بندی کردن در اطراف لبه” Corburn اضافه شده است. “این فقط در مورد گرفتن برخی از مردم مراقبت بیشتر و یا بهتر است مراقبت. ما واقعا خواستار یک رویکرد جامع تر به سلامت عمومی است.”

همکاری نویسندگان این مقاله شامل دیوید Vlahov از دانشگاه ییل دانشکده پرستاری; برکت Mberu آفریقایی جمعیت و مرکز تحقیقات بهداشت در کنیا; Waleska Teixeira Caiaffa از دانشگاه فدرال میناس گرایس دانشکده پزشکی در برزیل; سابینا فیض رشید برک دانشگاه در بنگلادش; آلبرت Ko از دانشگاه ییل دانشکده بهداشت; Sheela پاتل و Smurti Jukur جامعه برای ارتقاء منطقه مراکز منابع (SPARC) در هند; Eliana Martínez-Herrera دانشگاه Antioquia در کلمبیا; Saroj Jayasinghe از دانشگاه کلمبو در سریلانکا; Siddharth Agarwal از بهداشتی درمانی شهری مرکز منابع در هند; بلز Nguendo-Yongsi از دانشگاه Yaoundé دوم در کامرون; Jane ورو از Akiba Mashinani اعتماد (AMT) در کنیا; Smith, Alex کاردیف قانون و عدالت جهانی در دانشگاه کاردیف در کنیا; Katia Edmundo از CEDAPS (Centro de Promoçâo da Saúde)/یونسکو در برزیل; Tolullah Oni از دانشگاه کیپ تاون آفریقای جنوبی; و هانی آید از دانشگاه اسکندریه در مصر است.

اطلاعات مربوط به

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

آموزش سئو