پل Alivisatos اجرایی معاونت ها و کشيش; Oliver o’reilly صندلی از برکلی بخش دانشگاهی سنا و کاترین Koshland معاون صدراعظم برای کارشناسی آموزش و پرورش; ارسال پیام را به جامعه دانشگاه در روز چهارشنبه.

در پاسخ به نگرانی در مورد proctoring از امتحانات در زیر پناهگاه در محل سفارشات و علمی سوء شهردار تشکیل یک گروه کاری در آغاز ماه آوریل است. 21 نفر از اعضای گروه کاری متشکل از اعضای هیات علمی و کارکنان از یک طیف گسترده ای از رشته های متهم شدند با بررسی استراتژی برای کنترل از راه دور امتحانات در حال توسعه اصول برای گرداندن مراکز فساد از راه دور proctoring خدمات و ارزیابی محصولات برای دانشگاه ما.

گروه کار خود را تکمیل گزارش روز دوشنبه: راهنمایی و توصیه هایی برای مدرسان و دانش آموزان در Proctoring و امتحانات نهایی. این دستورالعمل ها و توصیه های نوشته شده در علمی سنا وب سایت و همچنین دانلود آموزش انعطاف پذیری وب سایت. گزارش مکمل های موجود راهنمایی در مورد بهترین شیوه برای کنترل از راه دور امتحانات.

ما به شدت تشویق مربیان و دانش آموزان به خواندن گزارش و امید است که این دستورالعمل ها و توصیه ها به شما کمک خواهد کرد آماده سازی برای موفقیت در آزمون نهایی دوره و پایان سال تحصیلی است.

ما با تشکر از اعضای گروه کاری برای متفکر و سخت کوش در کار است که آنها بر روی یک برنامه بسیار تنگ است. تلاش های خود را یکی دیگر از مثال های بسیاری است که ما شاهد در چند ماه گذشته جامعه را با هم به کمک دانشگاه ما. ما به شما آرزوی موفقیت در هفته های آینده و امیدوارم که شما و عزیزان شما در حال امن و خوبی است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.detny.im

آموزش سئو