صدراعظم کارول مسیح اجرایی معاونت ها و کشيش A. Paul Alivisatos, معاونت اداری مارک فیشر و معاونت امور مالی و رئیس امور مالی روزماری Rae ارسال پیغام زیر به اعضای هیات علمی و کارکنان در روز چهارشنبه:

ما نوشتن امروز برای به اشتراک گذاشتن آخرین به روز رسانی در پردیس بودجه. اولین, اگر, اجازه دهید ما به شما اطمینان می دهم که تصمیم گیری های ما در حال اجرای یک تعهد به حفظ برتری ما آموزش و پژوهش ماموریت حفاظت از سلامت جامعه دانشگاه و حفظ به عنوان بسیاری از مشاغل به عنوان امکان پذیر است. با تشکر از همه شما برای کار شما انجام داده اند در طول باور نکردنی به چالش کشیدن زمان در دانشگاه ما ،

وضعیت بودجه

متاسفانه ما در حال مقابله با چالش های ناشی از این بیماری همه گیر با ضعیف مالی بنیاد با توجه به ترکیب عوامل ناکافی دولت برای حمایت از دانشگاه و بدون شهریه را افزایش می دهد به مدت هشت سال.

به ما ابلاغ قبلا اثرات COVID-19 در دانشگاه ما بودجه قابل توجهی هستند و پیش بینی شده برای مجموع بیش از 340 میلیون دلار. که در زیر به تفصیل ما قادر خواهد بود به کاهش بسیاری از این اثرات مالی از COVID-19 از طریق کوتاه مدت وام گرفتن بودجه فدرال و منابع انسانی اقدامات ترک یک شکاف از $65 میلیون دلار برای سال مالی 2021. در مقایسه با فشارهای مالی که برکلی مواجه شده است و در گذشته وضعیت فعلی مجزا در چهار راه. اولین جریانهای چندگانه درآمد مبتلا هستند. دوم ما در صورت نیاز به افزایش هزینه ها در برخی از مناطق به حمایت و تسهیل کار از راه دور و آموزش تست و تمیز کردن. سوم وجود دارد این است که عدم اطمینان در مورد طول و شدت بیماری همه گیر. چهارم ما نمی دانیم که چه مدت اثر این بیماری همه گیر ممکن است در انتخاب بالاتر edu cation به طور کلی و یا در اقتصاد گسترده تر.

ما چالش های مالی به دو دسته تقسیم می. تاثیر COVID در برخی از توابع مانند مسکن ناهار خوری و دیگر کمکی منجر فوری ضرر در درآمد و یا افزایش هزینه های عملیاتی. در حالی که تاثیر کوتاه مدت بر روی این توابع قابل توجه مالی بلند مدت چشم انداز برای این خدمات عالی هستند هنگامی که ما به طور کامل دوباره شروع دانشگاه ، دیگر دسته شامل مناطق که در آن ما انتظار دراز مدت و اثرات از جمله دولت صندوق به طور کلی پشتیبانی; شهریه و هزینه های; و در حال سرمایه گذاری های لازم در آموزش از راه دور و کار.

اعتقاد ما آن است که هر دو واقعی و محتاطانه به پیش بینی است که جدی چالش های مالی خواهد شد به احتمال زیاد باقی بماند تا حداقل سه سال آینده است.

کاهش تلاش

همانطور که شما آگاه هستند ما کار کرده اند به کاهش COVID این اثرات در یک از راه های مختلفی از جمله:

علاوه بر این ما باید امن 30 میلیون دلار در بودجه فدرال برای دانشگاه از طریق مراقبت در عمل 15 میلیون دلار آن اختصاص داده شد به طور مستقیم به دانش آموز کمک های اضطراری و بقيه اعمال می شود در برابر ضرر و زیان از لغو مسکن و ناهار خوری قرارداد. ما نیز به دنبال کمک از سازمان مدیریت اضطراری فدرال (FEMA) برای coronavirus-هزینه های مربوط.

متاسفانه همه این اقدامات در ترکیب هنوز هم ترک ما با کمبود قابل توجه. اضافه کردن به پیچیدگی درجه ای از عدم قطعیت در مورد ما پاییز ثبت نام ویژه با ما دانشجوی بین المللی جمعیت و احتمال که دولت حمایت از ما دریافت خواهد شد کاهش می یابد از سطح فعلی مگر اینکه دولت فدرال عبور اضافی بودجه محرک قبل از اکتبر 1. به همین دلیل ما دو برابر ما تلاش های حمایت در سطح فدرال همکاری نزدیک با ما بالاتر آموزش و پرورش و همکاران در سراسر کشور اما یک نتیجه مثبت تضمین شده نیست.

در حالی که ما تلاش های بشردوستانه در سال های اخیر چشمگیر و قابل توجه کسانی که بودجه بازی تنها محدود به نقش وقتی که می آید به بودجه چالش است. مقدار زیادی از پول است که مطرح است این است که تعیین شده توسط اهدا کنندگان ما به خاص صندوق وقف یا پروژه و در دسترس است به ارائه بودجه امداد. و در حالی که بسیاری از واحدهای دارای ذخایر نقدی آنها اغلب محدود به استفاده و یا تعیین شده برای مقاصد خاص.

هزینه های اضافی کاهش اقدامات مورد نیاز

بنابراین ما باید اقدامات بیشتری برای کاهش هزینه های ما برای سال مالی 2021 با درک این نکته است که ما سلامت مالی خواهد شد و مجددا در اواسط سال و پس از آن هر سال در طول دوره بهبودی به عنوان شرایط را تغییر دهید. با توجه به این که حقوق و مزایای حساب برای بخش بزرگی از بودجه ما هزینه کاهش متاسفانه باید شامل نیروی کار مربوط به اقدامات. این هدف ما به حداقل رساندن دائم اخراج و به جای رسیدن به پس انداز از طریق داوطلبانه اقدامات فرسایشی و موقت اخراج. در حال حاضر UC دفتر رئیس جمهور تصمیم گرفته است که دانشگاه باید ارائه گزینه های اضافی مانند بازنشستگی و یا یک کردند برنامه.

در حال حاضر اقدامات زیر در دسترس ما هستند و ما نیاز به پیاده سازی برخی از ترکیبی از آنها به منظور دیدار با ما چالش های مالی, حفظ علمی ما ماموریت حفاظت از جامعه سلامت و به حداقل رساندن کار دائم ضرر و زیان:

  • بازنشستگی برنامه های تشویقی برای دانشکده (افزایش مقررات در مسیر به بازنشستگی موافقت نامه) برای یک پنجره محدود از زمان است. (مشوق ها شامل یک فرمت از زمان دانشکده می توانید نگه دارید خود را در دفاتر و آزمایشگاه, افزایش پرداخت برای فراخوان آموزش و یادآوری دانشکده برای پژوهش است.)

  • داوطلبانه جدایی برنامه برای کارکنان (با مشوق ها بر اساس سال خدمات)

  • کار موقت انتقال

  • به طور موقت اخراج (در حالی که حفظ منافع)

  • موقت و دائم کاهش زمان (مزایای دست نخورده باقی می ماند اگر شما در 50 درصد بار یا بیشتر این خدمات اعتباری نیست)

  • داوطلبانه حقوق و دستمزد کاهش است.

اطلاعات بیشتر در دسترس است بر مردم و فرهنگ COVID-19 اطلاعات سایت.

پرداختن به پرسش ها و نگرانی

ما خواهد بود با تنظیم یک سری از بودجه بحث و سخنرانی با اعضای هیات علمی و کارکنان گروه پاسخ به سوالات و دعوت ورودی. این آینده دوشنبه, جولای 20 از ظهر-1:30 pm ارشد مردم و فرهنگ افسر یوجین Whitlock برگزار خواهد شد مدیران فروم برای توضیح این بودجه اقدامات کاهش در دسترس هستند که مربوط به انسان و منابع اقدامات است. علاوه بر این ما یک پردیس گفتگو در جمعه 31 جولای از ظهر-1 ساعت. ما از شما دعوت به سوالات مطرح برای اعضا و یا ترک یک نظر در پردیس coronavirus سایت با کلیک کردن بر روی “تماس با ما” جعبه.

رؤسای گروه صندلی معاونت ها و مدیران و سرپرستان دریافت بودجه دستورالعمل در پایان ماه ژوئیه. همانطور که در طول تاریخ شده است در این مورد تصمیم گیری در مورد چگونه برای رسیدن به اهداف بودجه خواهد بود ساخته شده در سطح محلی دپارتمان سطح.

ما متوجه این اخبار منجر به استرس زا در حال حاضر زمان است. ما همچنان متعهد به شفافیت در تصمیم گیری ما و گوش دادن به نگرانی های خود را. ما گرد هم آمده اند قابل توجه در راه بیش از چند ماه گذشته برای حفظ ماموریت ما این است که مهم تر از همیشه. در واقع ما در 150 سال سابقه به عنوان یک دانشگاه ما نشان داده ما انعطاف پذیری در طول زمان به عنوان چالش به عنوان یکی که در آن ما خودمان را پیدا کنید. اجازه دهید ما همچنان به انجام این کار.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

آموزش سئو