ما درک نمی کنند که چه زمان های عجیب و غریب زندگی می کنیم. ما نیاز به ماندن متصل کنترل ما 24/7. ما شروع به بی قراری اگر ما دسترسی به برخی از نوع از صفحه نمایش برای بیش از 15 دقیقه. در واقع بسیاری از ما ندانسته اندازه گیری کیفیت زندگی ما چقدر وقت ما صرف در مقابل یک صفحه نمایش. راه امروز تکنولوژی دستکاری ذهن ما را به تفکر است که ما را در کنترل جهان ما شگفت آور است. این است که چرا عمدی خروج از این دیجیتال یورش می تواند ایجاد شگفتی.

ورزش در خود انکار

را مورد پژوهشگر و مربی جنیفر Rauch که اختصاص داده شده دانش آموزان خود را به یک پروژه و یا ورزش است که درگیر یک دیجیتال, self-سم زدایی. این اساسا بدان معنی است که دانش آموزان نیاز به دور ماندن از انواع دیجیتال پچ پچ. آنها تا به حال به قطع دسترسی از تلفن های خود را, کامپیوتر و تلویزیون و دیگر رسانه های دیجیتال برای 24 ساعت. در اغلب موارد دانش آموزان خود را به طور مداوم نیاز به مبارزه با اصرار به بررسی تلفن های خود را. تعداد بسیار کمی از دانش آموزان در واقع قادر به رفتن کشش کل 24 ساعت و بدون هر نوع دیجیتال دخالت ندارند.

برای بهبود نتیجه این ورزش جنیفر تصمیم به “دوباره با نام تجاری” او انتساب. او آن را به نام آهسته “رسانه” استراتژی. به جای ارائه این پروژه به عنوان یک ممنوعیت از انواع او بخواهند صفحاتی دوباره مرتب شکل از ورزش است. به جای گفتن: “نمی رویم آنلاین” و یا “آیا چک کردن گوشی خود را,” او پیشنهاد کرد که به دانش آموزان اجازه داده شد به افراط خود را در هر گونه بی واسطه فعالیت انتخاب است.

برخی از دانش آموزان برگزار ابزار در آزمایش. (تصویر: pixabay / CC0 1.0)













نتایج واقعا قابل توجه است. اکثر دانش آموزان رفت و در یک سفر از کشف خود. در حالی که برخی از تلاش دست خود را در خوشنویسی و یا نواختن آلات موسیقی دیگران سرد در حالی که گوش دادن به موسیقی بر روی وینیل رکورد بازیکنان و یا آموزش سفال. کلی تجربه برای بسیاری از این گروه از محدوده آرامش بخش جالب به “مقدس” و حتی درمانی.

دام زندگی امروز این است که ما در حال استفاده به رمان تجارب ارائه شده توسط فن آوری های پیشرفته است که آنها به تدریج تبدیل به بازی گاه به گاه راحتی و در نهایت ناامید کننده ورزش. جنیفر می گوید که ساخت یک دوره مراسم از انکار خود را از رسانه های دیجیتال و یا وسایل رفاهی مدرن حداقل برای کوتاه امتداد زمان اجازه می دهد تا شما را به درک آنها بهتر است.

روشن ویکتوریا فیلتر

نیز وجود دارد که مورد زن و شوهر از واشنگتن توسعه یافته که یکی از جاذبه های ویژه نسبت به عصر ویکتوریا. این همه زمانی آغاز شد که گابریل خرید, قدیمی, کرست, برای همسرش سارا. سارا به یاد می آورد خواندن یا شنیدن از رسانه ها در مورد چگونه ناخوشایند و یا حتی دردناک کرست بودند. در عین حال زمانی که او برای اولین بار سعی کردم آن را در او احساس آن را راحت برای پوشیدن دارم.

یک زن و شوهر متاهل شد با وسواس عصر ویکتوریا. (تصویر: ویکیپدیا / CC0 1.0)













این موجب ایده برای کشف بیشتر تجربیات از دوران ویکتوریا که او تا به حال تنها در مورد. به تدریج این زن و شوهر به تصویب رسید ویکتوریا دوران زندگی در قرن 21 است. این رفت و از جای خود مبلمان موجود با ویکتوریا همتایان دوخت لباس های خود را به انکار خود در همه عصر جدید تسلی. آنها یک تلفن ثابت و یک کامپیوتر با دسترسی به اینترنت اما از آنها استفاده نکنید و تنها زمانی که کاملا ضروری است. آنها حتی نمی استفاده منظم از نور لامپ و استفاده از چراغ نفتی به جای. سارا می گوید که زمانی که دستگاه های مدرن رو شکسته آنها استفاده می شود به جای آنها را با سن ویکتوریا نسخه از آنها را. زن و شوهر مشاهده شده است که با انجام این کار آنها آموخته به درک منابع و مراقبت از هر آنچه که آنها تا به حال.

اگر شما لزوما باید به یک زندگی انتخاب به عنوان شدید به عنوان این می کند نشان می دهد که با جمع آوری این unplugged تجربیات ما یاد بگیرند به درک هر چه ما داریم و منجر به انجام بیشتر زندگی می کند. Selfdevelopmentsecrets.com می گوید: “به دلیل عدم وجود تکنولوژی شما می توانید به تبدیل شدن به سالم و امن تر و خوش مشرب تر و ماهر تر. چه نتیجه کلی جدا از تکنولوژی ؟ شما را تبدیل به شادتر کمتر افسرده و مضطرب و همچنین منجر به یک زندگی بهتر است.”

دنبال کنید با ما در توییتر و یا اشتراک به ما هفتگی ایمیل

بریانی: ناب هند ظرف با یک حضور جهانی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

آموزش سئو