دانشگاه ها باید به مبارزه برای اصلاحات مهاجرت

هفته گذشته' تصمیم دیوان عالی کشور که مغلوب ساختن پیشی جستن دولت نمی تواند خودسرانه end IF عمده پیروزی برای جنب

توسط AKHBAREBARTAAAR در 6 تیر 1399

هفته گذشته' تصمیم دیوان عالی کشور که مغلوب ساختن پیشی جستن دولت نمی تواند خودسرانه end IF عمده پیروزی برای جنبش به رهبری جسورانه جوان مهاجر دهندگان و متحدان که مبارزه برای حفظ IF در محل بیش از 8 سال گذشته است.

این نیز مهم است پیروزی برای لس آنجلس. پس از همه, این شهرستان میزبان نزدیک به یک دهم از تمام IF گیرندگان در کشور – و اجتماعی و اقتصادی تحرک IF ارائه شده برای آنها کلیدی برای پست COVID-بازیابی از این منطقه به عنوان یک کل.

اما در حالی که جشن موجه است DACA همچنان متزلزل و موقت وضعیت و آینده اصطلاح خیال نامشخص باقی مانده است. کنگره در حال حاضر باید کار خود را انجام دهید و سرعت عمل را به صورت حساب است که ساخت ضریح یک راه حل دائمی نیست و فقط برای DACAmented جوانان بلکه برای همه آمریکایی ها مستند نشده.

دانشگاه ها – مانند USC که در آن ما به آموزش و انجام پژوهش – منحصر به فرد قرار است به سرب در این پررنگ چشم انداز برای حقوق مهاجران. دانشگاه کالیفرنیا بود که شاکی اصلی در DACA مورد و کسانی که از ما در سراسر جامعه دانشگاهی به خوبی می چرخاند به ارائه استدلال مورد نیاز برای ارائه کمک برای نزدیک به ده میلیون مستند نشده مهاجران که از سود DACA.

ما در USC باید به ویژه با انگیزه به سرب به دلیل که ما, که ما در خدمت و که در آن ما زندگی می کنند. بسیاری از ما در دانشگاه و جامعه از جمله دانشجویان و استادان و کارکنان و برگزاری انواع موقت و متزلزل حقوقی وضعیت با برخی از دانش آموزان فاقد هر گونه اسناد حقوقی در همه. در ضمن بسیاری دیگر از دانشجویان و کارکنان باید اعضای خانواده که ثابت تهدید به اخراج و ایجاد یک سطح اضطراب است که باعث می شود آن را دشوار برای مطالعه و کار و رشد است.

این درست است به خصوص برای کارکنان و دانش آموزان که تگرگ از جامعه محلی ما. پس از همه حدود 18 درصد از L. A. ساکنان شهرستان هستند یا ثبت نشده یا زندگی با یک مستند نشده عضو خانواده است. و از آنجا که 70 درصد از مستند نشده Angelenos شده در آمریکا برای بیش از یک دهه هر خطر حذف به طور فزاینده ای به احتمال زیاد به تهدید ثبات خانواده ها و کسب و کار و جوامع است.

پس چگونه می تواند به دانشگاه ها کمک کند ؟ USC و ما خواهر و برادر دانشگاه های UC و کال-دولت سیستم به رخ کشیدن یک گروه با استعداد دانشکده کار بر روی مسائل مربوط به مهاجرت های نیمکت دانشجویی-دانشمندان از جمله (Ph. D.) داوطلبانی که در حال شکستن زمین جدید, خدمات دانشجویی کارکنان و مراکز فرهنگی با دانش عمیق در مورد دانش آموزان مهاجر و چشمگیر کلینیک حقوقی—مانند USC گولد دانشکده حقوق مهاجر کمک های حقوقی مرکز– که در حال ارائه اول برش لبه کمک به مهاجران در دانشگاه ها و در جامعه است.

دانشگاه ها و همچنین موسسات که فاقد مدارک آمریکایی ها گله برای تحقق بخشیدن به آرمان های خود را. یک گزارش جدید در اقتصاد آمریکا در همکاری با یک گروه از روسای دانشگاه ها در سراسر ایالات متحده اختصاص داده شده به مسائل مهاجرت تخمین زده است که ثبت نشده 450,000 آمریکایی ها در حال ثبت نام در آموزش عالی با فقط در مورد 216,000 باید IF یا IF واجد شرایط.

به این دلیل ما فکر می کنیم که USC و دیگر دانشگاه ها باید فعال تر شود راه را بر فشار به صورت گسترده اقدام قوه مقننه در مهاجرت. بنابراین ما heartened هنگامی که در سخنرانی مراسم تحلیف خود در سپتامبر گذشته رئیس جمهور کارول Folt گفت: "به عنوان رئیس جمهور شما, من می خواهم برای مردم از همه شرایط و جنبه های زندگی از جمله مهاجران و خیال از امروز به فرصت بود. من می خواهم به شما احساس به عنوان خوش آمدید و ایمن که من احساس می کنم هر روز."

اما ما chagrined زمانی که فقط یک ماه بعد USC بود و بخشی از amicus مختصر در زمینه حمایت از IF توسط یک گروه از 165 دانشگاه های دولتی و خصوصی و یا یکی دیگر از مختصر ظ توسط نوزده برجسته دانشگاه های خصوصی همتایان مانند CalTech استنفورد و ییل. و در حالی که تحقیقات انجام شده توسط مرکز ما و دیگر همکاران در محوطه دانشگاه مورد استفاده قرار گرفت توسط مهاجر فعالان حقوق کار, باعث, IF پیروزی شده اند که بسیار شیرین بود ما نهاد بیشتر شده است بصورتی پایدار و محکم در سرب.

ما امیدواریم برای تغییر. DACA حاکم در یک زمان می آید زمانی که جوامع – و دانش آموزان ما – در حال افزایش در ناگهانی از نژادی عدالت سازماندهی در برابر سفید برتری و سیستمیک نژادپرستی در پلیس. تا حدودی به عنوان یک نتیجه, رئیس جمهور, Folt پاسخ در ژوئن 11 با اقداماتی که شامل از بین بردن نام برجسته eugenicist از یک نقطه عطفی ساختمان ایجاد یک جامعه مشورتی هیئت مدیره برای دانشگاه پلیس و گسترش فضا برای دانش آموزان محروم. و در تاریخ 23 ژوئن رئیس جمهور Folt با صدور بیانیه ای مخالفت با تهمت های اخیر اجرایی به منظور تعلیق برخی ویزای کار.

ما تحسین این اولین گام است, اما ما نیز باید دو برابر کردن پشتیبانی برای ما جاری ثبت نشده دانش آموزان و اعضای جامعه و ارائه جسورانه اظهارات و اقدامات در سیاست و تغییرات مورد نیاز در پیش است. در آستانه ای لحظه ای از تغییر را با جامعه آماده بین بخش و ورود – دانشگاه ها که به نام در به پایبندی به ارزش ها و فضيلت ماموریت. ما امیدواریم که که USC را به طور کامل متوجه ماست.

مانوئل پاستور و جودی Agius Vallejo همکاری مستقیم مرکز USC برای مطالعه ادغام مهاجران.

آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن