استودیو یونیورسال هالیوود در حال اجرا جهانی سری می رود مجازی با 'Trolls World Tour' تم

استودیو یونیورسال هالیوود محبوب در حال اجرا جهانی سری رفتن مجازی.این سری که تا کنون شامل "نفرت من" و "جهان ژور

توسط AKHBAREBARTAAAR در 26 خرداد 1399

استودیو یونیورسال هالیوود محبوب در حال اجرا جهانی سری رفتن مجازی.

این سری که تا کنون شامل "نفرت من" و "جهان ژوراسیک" با مضمون 10K, 5K و بچه ها 1K اجرا می شود برنامه ریزی شده بود برای ادامه این سال با یک "عضو شورای نظارت مدت تور جهانی" با مضمون اجرا در ماه آوریل است. اما این مراسم لغو شد با توجه به گسترش رمان coronavirus.

به جای دونده در تمام سنین و سطوح مهارت می تواند در حال حاضر شرکت در مسابقه های مجازی را انتخاب کنید از انواع مختلفی از بسته های مجازی برای دریافت کلکسیونی "عضو شورای نظارت مدت تور جهانی" مدال که شامل خشخاش شعبه و الماس شخصیت.

ثبت نام در حال حاضر برای همه نژادها با استاندارد و بسته های VIP از طریق RunningUniversal.com. ثبت نام محدود است اما مسابقه مجازی می تواند انجام شود در هر زمان.

همه شرکت کنندگان مدال دریافت می کنند. 5K دونده می توانید از کشت خشخاش یا شعبه مدال کسانی که تکمیل 10K مجازی اجرا دریافت خواهد کرد sparkly پسر الماس مدال و بچه ها که اجرای 1K دریافت خاص خود را Trolls ترنج.

بسته شامل یک دان مدال کلکسیونی "ترول" پین "ترول" طناب کشی کوله پشتی در حال اجرا جهانی بطری آب دانلود "ترول" دونده ماهیگیری و دانلود "ترول" دان گواهی. استاندارد 5K و 10K ثبت نام 49 دلار ($43 برای استودیو یونیورسال هالیوود passholders); VIP 5K و 10K ثبت نام 69 دلار ($63 برای استودیو یونیورسال هالیوود passholders); بچه ها 1K ثبت نام 25 $است; مجازی پارتی بسته شامل هر سه "ترول" مدال برای $89 ($83 برای استودیو یونیورسال هالیوود passholders).

به منظور افزایش تجربه دونده می تواند لحن به در حال اجرا جهانی لیست پخش از طریق Spotify به آنها آموزش یا رقابت در مسابقه و همچنین به اشتراک گذاری خود را اجرا و از طریق صفحات رسانه های اجتماعی با استفاده از #RunningUniversal همراه با همه جدید مسابقه مجازی stickers on GIPHY.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن