اتحادیه در پاسخ به MLB: "بازیکنان می خواهم به بازی'

بازیکنان باید آن را به حال. پس از هفته ها بی فایده و عقب چیزی جز تعریف هر طرف را تثبیت موقعیت بازیکنان MLB انج

توسط AKHBAREBARTAAAR در 25 خرداد 1399

بازیکنان باید آن را به حال.

پس از هفته ها بی فایده و عقب چیزی جز تعریف هر طرف را تثبیت موقعیت بازیکنان MLB انجمن, مدیر اجرایی, Tony Clark صراحت رد شنبه آخرین پیشنهاد از MLB خواستار 72-بازی فصل برای کمتر از سرشکن پرداخت.

این اتحادیه بازیکنان ارائه هیچ counterproposal آن را به عنوان تا به حال دو بار قبلا به ظاهر استعفا داد و به یک خلاصه فصل الاجرا توسط کمیساریای راب مانفرد.

"بازیکنان می خواهند به بازی. این که ما که هستیم و آنچه ما انجام می دهیم" کلارک شروع یک بیانیه در پاسخ به مالکیت را پیشنهاد و ارائه هیچ شمارنده.

"آن متاسفانه به نظر می رسد که بیشتر به گفت و گو با لیگ بيهوده خواهد بود. از آن زمان به بازگشت به کار. به ما بگویید هنگامی که و که در آن."

در طول هفته گذشته دو طرف باید ارائه نظرات بسیار متفاوت از آنچه در یک سال 2020 فصل می تواند مانند نگاه. صاحبان حفظ آنها خواهد شد از دست دادن پول در به طور منظم فصل بازی های انجام شده بدون طرفداران در حضور و غیاب و خواستار بازیکنان را paycuts برای کمک به آنها را جذب ضرر و زیان در حالی که نگه داشتن چشم در جایزه — postseason تلویزیون درآمد.

بازیکنان حفظ آنها در حال حاضر قربانی با توافق به سرشکن پرداخت به صورت مختصر از فصل به طور منظم و به دنبال بازی به عنوان بسیاری از به طور منظم فصل بازی به عنوان امکان پذیر است — و حتی ارائه به پد برنامه با doubleheaders و گسترش postseason به ماه نوامبر تحت محدودیت شرایط لازم توسط coronavirus بیماری همه گیر.

آخر این هفته در بورس از جمله گاز گرفتن نامه از MLB رئیس امور حقوقی دن Halem به MLBPA سرب مذاکره بروس مایر در روز جمعه — باعث می شود نتیجه به احتمال زیاد نسبتا روشن است. مالکیت آن را حفظ می قیمومیت کوتاه فصل (48 تا 55 بازی که برای بازیکنان خواهد بود با توجه کامل سرشکن پرداخت). اتحادیه قرار خود را به تنظیم یک شکایت که مالکیت بود نه مذاکره با حسن نیت باید مانفرد مسیر رفتن است.

"از ماه مارس ارتباط روشن ساخته است که ما شماره 1 تمرکز بازی کمال فصل ممکن است به عنوان به زودی به عنوان ممکن است با خیال راحت به عنوان امکان پذیر است" کلارک گفت: در بیانیه خود روز شنبه. "بازیکنان به توافق میلیاردها پولی امتیازات به عنوان وسیله ای برای این منظور و در صورت تکرار رسانه ها نشت و گمراهی ما پیشنهادات اضافی برای تزریق درآمدهای صنعت – طرح های پیشنهادی که به نفع صاحبان بازیکنان, پخش همکاران و طرفداران به طور یکسان.

"این در حال حاضر تبدیل به آشکار است که این تلاش ها کاهش یافته است بر گوش کر. در روزهای اخیر صاحبان تقبیح قرار unprofitability داشتن یک تیم بیس بال و کمیساریای بارها تهدید به برنامه به طور چشمگیری کوتاه نجومی مگر اینکه بازیکنان موافق به صدها میلیون نفر در بپذیرد. پاسخ ما شده است مداوم که از جمله امتیازات بی جا خواهد بود و اساسا ناعادلانه به بازیکنان و ورزشی ما سزاوار کمال 2020 های نجومی امکان پذیر است. این باقی می ماند مواضع ما امروز به ویژه در نور از گزارش های جدید در مورد MLB را در تلویزیون ملی حقوق – اطلاعات درخواست کردیم که از لیگ هفته پیش بودند اما هرگز ارائه شده است."

کلارک پاسخ آمد در مدت کوتاهی پس از گزارش که MLB رسیده بود $1 میلیارد مقابله با Turner Sports به هوا در آینده postseason بازی ها (پس از انقضای زمان تلویزیون در مقابله 2021). که نشان دهنده 40 درصد افزایش برای MLB.

همچنین روز شنبه, مایر گزارش در پاسخ به Halem نامه با یکی از شاگردان خود متهم MLB از "underhanded تاکتیک برای دور زدن این اتحادیه" و مثال نمونه هایی از آنچه این اتحادیه به بد-ایمان مذاکره توسط MLB.

"این ناعادلانه است که به ترک بازیکنان و طرفداران حلق آویز در این نقطه و تاخیر بیشتر خطرات و به خطر انداختن سلامت و ایمنی" مایر نوشت. "ما خواهان آن است که شما به ما اطلاع از برنامه های خود را توسط نزدیک از کسب و کار در روز دوشنبه 15 ژوئن."tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب