Unforgotten: COVID-19 عصر grads به جشن عملا این شنبه

a simulated Memorial Stadium, built using the aesthetic the video game Minecraft

شبیه سازی شروع سال 2020 برگزار خواهد شد روز شنبه در Blockeley دانشگاه تا مدل از دانشگاه برکلی ساخته شده توسط برخی از 100 فارغ التحصیلان و دانشجویان با استفاده از فوتبال محبوب بازی های ویدئویی. صدراعظم و دیگران را در ساعت 2 بعد از ظهر مجازی مراسم است. (تصویر توسط Blockeley دانشگاه)

بهار شروع یکی از دانشگاه برکلی شادترین حوادث. اما در این سال همراه آمد COVID-19. پردیس ساختمان های خالی چراغ رفت و درب قفل شده است و دانشجویان و کارکنان و اعضای هیات علمی ناپدید شد. بنابراین امیدوار به صورت گسترده روز شنبه, مارس 16 مراسم در کالیفرنیا یادبود ورزشگاه و بقیه از این ماه را جشن فارغ التحصیلی.

اما برکلی جدیدترین فارغ التحصیلان را به سختی فراموش می شود. شروع این جمعه شب چراغ روشن میشود — آبی و آنهایی که طلا و درخشان از نشانه های پردیس — پناه-در-محل دانش آموزان را در رسانه های اجتماعی. در شنبه صدراعظم کارول مسیح را ایمیل تصویری تبریک به همه grads. و هر خوبی است-اگر می توانید یک وب سایت خاص است که روز به ارسال عکس و ویدئو و نوشته مراسم تجلیل از کلاس 2020.

فارغ التحصیلان’ شگفت انگیز ترین هدیه خواهد شد از یک تیم از بیش از 100 نفر از همسالان خود. در ساعت 2 بعد از ظهر روز شنبه در, آنها می توانند حضور مجازی, مسخره شروع مراسم در ورزشگاه — کامل با “پمپ و شرایط” صدراعظم این اعطا و از درجه “تگرگ به کالیفرنیا” و پرواز mortarboards. این اتفاق خواهد افتاد در Blockeley دانشگاه خارق العاده تفریح و سرگرمی پردیس ساخته شده توسط برکلی فارغ التحصیلان و دانشجویان با استفاده از Minecraft یک بازی ویدئویی بسیاری از آنها برای اولین بار به عنوان tweens.

دو روز Blockeley جشنواره موسیقی را دنبال شروع ساعت 4 بعد از ظهر روز شنبه با 40 هنرمندان انجام در یک Blockeley دانشگاه مرحله. کمک های مالی به این رویداد را به خود ورق COVID-19-مربوط به تلاش های مردمی که احیای رستوران شغل در حالی که ارائه وعده های غذایی برای کارکنان مراقبت های بهداشتی.

این نمایش پردهای نیاز به جاوااسکریپت دارد.

همه جشن خواهد بود livestreamed در حرکت یا کشش ناگهانی. کسانی که با Minecraft حساب می توانید با عضویت در بازی از هر نقطه در جهان با وارد کردن یک Blockeley سرور آدرس ip در Minecraft multiplayer tab. آنها را قادر به حرکت و حتی پرواز را از طریق پردیس که در آن بیش از 100 ساختمان شده است دقیق و پر زحمت باز آفرینی به عنوان کوچک و جزئیات از کلیسا را شاهین جوجه به Kiwibots به boba مغازه ها به پردیس آگهی ها برای فعلی “150 سال از زنان در برکلی” رعایت.

 A Minecraft avatar of Chancellor Carol Christ wearing a blue suit.

صدراعظم کارول مسیح Blockeley شخصیت یا نماد برای Blockeley دانشگاه شروع. (تصویر توسط Blockeley دانشگاه)

“اولویت ما برای فارغ التحصیلی کلاس در این سال بود به ارائه یک حس بسته شدن به خصوص در حال حاضر که ما در یک زمان عجیب و غریب است که پایان ناگهانی به سال ارشد” گفت: Bjorn Lustic که اختراع Blockeley دانشگاه پس از دیدن یک مارس 15 Facebook پست پیشنهاد مجازی فارغ التحصیلی در یادبود ورزشگاه ساخته شده در Minecraft پلت فرم.

“برای من” اضافه شده نیک Pickett یک فارغ التحصیل ارشد در Blockeley دانشگاه تیم “کار بر روی این قطعا یک مکانیسم مقابله ای (در طول همه گیر) یک راه برای من برای ابراز عشق من برای کال و برای جشن فارغ التحصیلی من من چهار سال در اینجا.”

در شبیه سازی رویداد مسیح و معاونت اداره مارک فیشر ظاهر خواهد شد در بازی به سخنرانی همراه با بلندگو Lustic و همکار سازنده Nga Nguyen; لیدیا زمستان سر از نام تجاری چشم انداز و استراتژی برای جهانی فوتبال حق رای دادن; جاستین کان از بنیانگذاران زنده تصویری سیستم عامل Justin.tv و کشش; Min-Liang-قهوهای مایل به زرد از بنیانگذاران سخت افزار بازی های شرکت Razer, Inc.

A block-based Minecraft rending of Marc Fisher

معاونت اداری مارک فیشر Blockeley شخصیت. (تصویر توسط Blockeley دانشگاه)

“اگر شما تا به حال از من خواست یک ماه پیش چه کنکوری بود … من به شما گفته بود که هنر از کار در معدن” گفت: مسیح است. “در حال حاضر که ما دانش آموزان ساخته اند باور نکردنی Blockeley دانشگاه, من می دانم که بهتر است! از آن خواهد شد یک افتخار برای شرکت در یک بار-در-یک-عمر مراسم در روز شنبه.”

فیشر پکتیا میباشد که اولین بار او را دیدم آواتار خود او فکر آن را با مته سوراخ “شباهت غیر طبیعی” به خود است. او گفت که او را تحت تاثیر قرار چگونه تیم دانشجویی ساخته شده است در شش هفته یک دانشگاه بود که “به آرامی pieced با هم در طول حدود 150 سال است.”

“هنگامی که من شنیده ام آنها کشیده از داده های توپوگرافی رادار شاتل ناسا ماموریت برای تولید زمین با دقت اشاره کردن” او افزود: “من فکر می کردم” من ممکن است نیاز به دیدن اگر ما پردیس معمار استخدام.'”

Bjorn Lustic sits in front of a computer

بیورن Lustic از بنیانگذاران Blockeley دانشگاه گفت: او را تشویق سازندگان “شامل خود قطعه کوچک از برکلی در فوتبال جهان است.” (UC برکلی عکس ایرنه یی)

دانش آموزان احیای علاقه در مدرسه بازی

بسیاری از Blockeley دانشگاه, دانشجو, سازندگان, پیر جوانب مثبت در فوتبال به اصطلاح “بازی گودال ماسهبازی” که به بازیکن اجازه می دهد کنترل خود را سرگرم کننده و یا اهداف. یک علوم شناختی عمده در مرخصی از برکلی این ترم Lustic برای اولین بار در سال 2010 به عنوان یک Marin County, 8th گریدر.

“این آزادی چیزی منحصر به فرد,” او می گوید از فوتبال, اعتراف به آن شد چنین خلاق و اجتماعی خروجی برای او در مدرسه بالا است که پدر و مادر خود را خواهد داد “چرا شما ماندن تا دیر ؟ شما باید مدرسه فردا!” “آره” گفت: “این یک وسواس است.”

او نمی باید زمان برای کمیته مبارزه با سانسور در برکلی با مطالعات خود و کال مردان خدمه برنامه. اما زمانی که COVID-19 ضربه, دوره های آموزشی آنلاین رفت و فرد در مراسم فارغ التحصیلی کاهش یافته است Lustic گفت که او تصمیم به ساخت یادبود ورزشگاه با دوستان شکارچی سالن فعلی برکلی دانشجو فقط برای تولید “یک کمی مراسم شاید داشتن Minecraft آواتار راه رفتن در سراسر (یک مرحله).”

در هیچ زمان خود را خواهر و برادر و حدود ده نفر دیگر ملحق شده بودند ، این ورزشگاه ساخته شده بود در سه روز گفت Lustic “و سپس من به خانه و سپس دانشکده حقوق و سپس کلیسا و سپس تمام این ساختمان ظاهر شد و ما فکر کردیم که شاید انجام پردیس امکان پذیر شد.”

The Campanile at night, designed with Minecraft for Blockeley University.

یاد Campanile در یک مهتابی و پرستاره شب. (تصویر توسط Blockeley دانشگاه)

Pickett از سن دیگو شروع به بازی Minecraft در 13 — “من روی لگو و این مثل این است که Legos, اما نهایت,” او گفت: — اما متوقف شد و پس از 10th grade. در دانشگاه به عنوان یک طوبی بازیکن در کال Band, او گفت: خود اعضای گروه هم اتاقی انداخت گاه به گاه Minecraft اما در او نیست, بازگشت به بازی تا زمانی که او را دیدم عکس های ارسال شده از آنچه Lustic و اولین خدمه ساختمان شدند.

“حدود یک هفته پس از آنها به پایان رسید یادبود ورزشگاه” او گفت: “من تو را دیدم یک عکس از شمال تونل و …است که احساسی در محل خانه دوم برای ما (در کال Band)” که صبر وجود دارد و آماده و با عجله بر روی زمین فوتبال. او گفت: تونل ساخته شده در Minecraft نگاه “بسیار خاموش و من نوع پریشان. …من پیوست سازندگان گروه پس از آن و وجود دارد.”

دو هفته بعد “ما می دانستیم که ما نمی خواهد به پایان برساند کل پردیس در زمان” گفت: Pickett. یک تماس قرار داده شد برای بیشتر سازندگان “و من شروع یک اختلاف (گروهی-چت پلت فرم) به منظور هماهنگی و سازماندهی هر کس به یک ساختار پیچیده تر” گفت: Pickett که قرار بود مسئول ساخت مطمئن شوید که ساختمان های مختلف رو انجام داده در برنامه های.

امروز عظیم تیم Blockeley دانشگاه سازندگان “یک توپ جیغ پایین تپه در کمی بیش از 100 (مردم)” او گفت:.

Nga Nguyen sits in front of a computer

یکی از معدود دانش آموزان دختر مشغول به کار در Blockeley دانشگاه دانشجوی سال اول Nga Nguyen گفت که او “دل شکسته” برای دیدن فارغ التحصیلان نهایی سال پایان تا به طور ناگهانی. “من می خواستم برای کمک به همه را با هم دوباره برای آخرین بار در این دوران سخت” او گفت:. (عکس Nguyen Hong)

بسیاری از آنها بنیادی رشته — گروه در زمان سنجی – و تنها تعداد انگشت شماری هستند مانند دانشجوی سال اول Nga Nguyen, یک بازیکن فوتبال پس از او 12. “آن را 100 ٪ هنوز هم یک چیز با هم سن و سالان من,” او گفت:. “این یک راه عالی برای صرف وقت با دوستان در حالی که به طور همزمان از بین بردن استرس از قریب الوقوع بزرگسالی است.”

Nguyen شیمیایی زیست شناسی عمده از جنوب کالیفرنیا گفت که او ساخته شده است و یا کمک به ساخت Dwinelle, Sproul, بولز, Lewis and Mulford سالن ورزشگاه بین المللی خانه ماکسول خانواده زمینه قانون و کسب و کار, مدارس, Foothill سالن محل اقامت ژنتیکی و زیست شناسی گیاهی ساختمان و سازمان حفاظت محیط زیست کتابخانه.

او همچنین یک سخنران مهمان در مجازی, مراسم افتخار به یکی از معدود زنان سازندگان Blockeley دانشگاه و برای انجام این کار در برکلی به عنوان آن را جشن برجسته زنان در آن 150 سال سابقه.

الیوت چوی ارشد رشته اقتصاد و علوم اطلاعات که مسئول نظارت بر بسیاری از Blockeley دانشگاه های مختلف تیم های پروژه های معرفی شده به کمیته مبارزه با سانسور در حدود 10 سال پیش توسط پسر عموی. در آن زمان یک حساب کاربری با قیمتی حدود 12 دلار نسبت به حدود 27 امروز.

Nick Pickett poses at a football game

فارغ التحصیل ارشد نیک Pickett یک Cal گروه طوبی بازیکن که در طراحی شمالی تونل در کالیفرنیا یادبود ورزشگاه برای Blockeley دانشگاه می گوید که بسیاری از پروژه 100 یا بیشتر سازندگان هرگز در فرد ملاقات کرد. “دوم این کل (COVID-19) چیز حل همه ما (رفتن به ملاقات) در برکلی,” او گفت:. (عکس از کارمن Adams)

“پدر من یک مهندس نرم افزار; او کمک کرد تا دوستان و من راه اندازی خود ما Minecraft server که به طور منظم به حال 60 تا 70 بازیکن بود که بسیار بالا برای بازگشت و سپس گفت:” چوی است که از وست هیلز کالیفرنیا. “من همچنین قادر به راه اندازی یک سیستم کمک مالی به نگه داشتن به روز رسانی سرور. من حدود 1200 $در سال دوم در حال اجرا است.”

در دبیرستان او گفت: “من فکر نمی کنم این بود که خیلی از شوق آن را به عنوان در حال حاضر اکثر مردم نبودند بسیار باز در مورد بازی می کند.”

هنگامی که او را دیدم یک Facebook پست در مورد یک کنکوری شروع در برکلی “من فکر کردم آن را یک شوخی بود و مورد آن را فراموش کرده و برای یک هفته,” او گفت:. “سپس بیورن و شکارچی دوست مشترک اضافه شده من به یک چت گروهی با بیورن. من پیوست بیورن سرور و بسیاری از حقه و دیواره یادبود ورزشگاه … و پوسته من-خانه, چرا که من صرف زمان زیادی را در سالن ناهار خوری وجود دارد.” چوی ابداع کلمه “Blockeley” در اواسط ماه مارس و کمک به انتقال فایل رو به رشد از Lustic سرور به یک ثبات بیشتر خدمات میزبانی وب.

رئیس جمهور طلایی سوابق الکترونیکی صنعت موسیقی باشگاه در برکلی چوی هم فکر می کردم تا آخر این هفته فوتبال جشنواره موسیقی. او رسیده به فارغ التحصیل یوهان یانگ از Beauz یک DJ/music producer duo “و از آنجا آن را واقعا در زمان خاموش. ما شروع به گرفتن بهره از یک لیست هنرمندان در سراسر جهان و در حال حاضر ما به یک نقطه رسیده ایم که در آن ما تا به حال به یک waitlist.”

California Memorial Stadium, designed with Minecraft for Blockeley University

این ورزشگاه به عنوان دیده می شود از خسیس تپه در Blockeley دانشگاه. (تصویر توسط Blockeley دانشگاه)

مجازی اما قلبی مراسم تجلیل از سراسر محوطه دانشگاه

برکلی فارغ التحصیلان صرف مقدار زیادی از زمان حاضر در این ماه نه تنها بسته بندی تا باقی مانده ترم اما چک کردن تصویری مراسم تجلیل و شرکت در بزرگنمایی حوادث ایجاد شده برای آنها توسط خود مدارس علمی واحد ادارات و سازمان های آنها به عنوان پناهگاه در خانه.

کالج طراحی محیطی (CED) برای مثال راه اندازی خواهد شد در مارس 17 مجازی سالنامه که در آن grads می توانید یک پروفایل شخصی آنها می توانید به اشتراک گذاری و فارغ التحصیلان می توانید برای تلاش های استخدام. آن را نیز شامل سخنرانی ها, مقالات دانشجویی و CED سالانه سیرک نمایش گذاشتن نمونه کار دانشجویی. نسخه قابل چاپ خواهد بود طراحی شده توسط برکلی معماری منظر پروفسور ریچارد Hindle.

مجازی جشن فارغ التحصیلان مهندسی و خانواده و دوستان خود در مارس 19. خود هدایت رویداد شامل ثبت تصویری سخنان از دانشکده مهندسی به دین و بخش صندلی و همچنین به عنوان شخصی اسلاید برای هر فارغ التحصیل.

Doe library lit up in blue and gold

به افتخار این کلاس از سال 2020 بسیاری از ساختمان های دانشگاه از جمله Wheeler Hall خواهد با درخشش آبی و طلا, چراغ, شروع, شب جمعه, مارس 15 تا شنبه. (عکس کیگان Houser)

این شنبه کال دو و میدانی خواهد شد جریان “کال دو و میدانی ارشد جشن: شناخت دانش آموز-ورزشکار موفقیت” با سخنرانان مهمان مسیح مدیر دو و میدانی جیم Knowlton راگبی سر مربی جک کلارک و راگبی دانش آموز-ورزشکار رابرت Paylor یک فارغ التحصیل ارشد که آسیب نخاعی رنج می برد در یک بازی در سال 2017 است و یکی از پنج گیرندگان از سال 2020 ملی انجمن های علمی و دانشجویی-ورزشکار حرفه ای توسعه’ ویلما رودلف دانش آموز-ورزشکار جایزه دستاورد.

یک سنت در کال اجرای’ پایان-از-مدرسه-جشن سال برای آن دانشجو کارگران ادامه خواهد داد این جمعه. هر سال فارغ التحصیلان در 40 عضو جبهه از خانه تیم — دانش آموزانی که در بلیط و کمک به مهمانان در حوادث — دریافت leis ساخته شده از عملکرد مربوط به اقلام مانند بلیط احتیاط نوار برنامه یادداشت ear plugs, تب و تاب بودن چوب و headliners’ عکس.

این leis در حال تحویل به grads به طوری که آنها می توانید آنها را در این رویداد برگزار می شود عملا و 2020 همه گیر دوران لوازم — ضد عفونی کننده دست و یک ماسک — بافته شد ،

A lei custom-made by Cal Performances for some of its student workers contains hand sanitizer and a face mask

کال اجرای برنامه ارائه leis هر یک ممکن است به فارغ التحصیلی دانشجویان که مشغول به کار در آن مقابل خانه تیم. در این سال در طول COVID-19 همه گیر leis در حال تحویل به grads و شامل یک بطری ضد عفونی کننده دست و صورت. دانش آموزان آنها را می پوشند در یک مجازی جشن. (Cal اجراهای عکس)

در حال حاضر ماندن نزدیک و متصل به دیگران دشوار است اما برکلی فارغ التحصیلی حوادث حاوی یک دوز سالم از قلب به امید حفظ و تعمیق فارغ التحصیلان روابط به دانشگاه و هر یک از دیگر در حالی که پناه در خانه بدون توجه به جایی که آنها در سراسر جهان است.

حتی در دمدمی و در عین حال اثیری Blockeley دانشگاه آن را غیر ممکن است کشیده می شود به احساسات و عواطف از مناظر. دانش آموزان باید خواب آنها را به تصویر می کشد آنچه که آنها در مورد برکلی و نشانه — در آسمان آبی صبح در غروب آتشین در شب پرستاره و حتی در منطقه خلیج را مه غلیظ — و چیزهای کوچک مثل یک لاما در یادبود بیشه که در آن دانش آموزان گاهی اوقات درمان به بازديد از درمان llamas به مبارزه علمی با استرس قبل از فینال.

Lustic که در زمان این ترم احساس از دست داد گفت: این پروژه که رشد فراتر از هر چیزی که او می خواهم تصور و معرفی او — البته تقریبا به ده ها تن از دانشجویان جدید و فارغ التحصیلان به او کمک کرد “در نهایت درک که برکلی است چیزهای زیادی برای ارائه دارد.”

“تشکیل این Blockeley جامعه واقعا envigorated من و به من نشان داد ذهن همسالان من در کال” او گفت:, “من نمی دانم کجا دیگر شما با این نوع از بچه ها. این باعث می شود من می خواهم به بازگشت برای اطمینان حاصل کنید.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>