زندگی Milarepa یکی از جالب ترین و روشنگر داستان از تبت. این داستان از رشد شخصی نمایش اتفاقی عجیب و موقعیت هایی که زندگی انسان ارائه در طول سفر از سردرگمی مطلق به وضوح کامل. آن را نیز نشان می دهد قدرت روح انسان به کار را از طریق موانع به ظاهر غیر قابل عبور و به درک بد تأثیرات غلبه بر آنها و رسیدن به نهایی روشنگری.

یکی از مهم ترین جنبه از Milarepas را تعالیم و زندگی او را در داستان نیز این است که هر انتخاب بد شما ممکن است ساخته شده در گذشته و در هر شرایطی آنها ممکن است منجر به شما امیدوارم که همیشه وجود دارد برای رستگاری.

شده اند وجود دارد, نظریه های مختلف در مورد جدول زمانی و صحت وقایع به تصویر کشیده در داستان است. صرف نظر از دقت تاریخی داستان Milarepa همچنان به عنوان یک منبع الهام برای یهودیان در سراسر جهان و مفاهیم نگه ارتباط معنیداری حتی در زمان فعلی.

Milarepa اعتقاد بر این است که متولد شده اند به یک غنی, خانواده اشرافی در غرب تبت مدتی بین 1040 و 1052. در اصل به نام میلا Thopaga مرد جوان به خوبی شناخته شده بود در روستای خود را به عنوان او تا به حال شیرین ترین صدای آواز. او همچنین یک خواهر کوچک. میلا از دست داده و پدرش به بیماری های شدید زمانی که او هنوز جوان است.

(Image: Screenshot / YouTube)

Milarepa اعتقاد بر این است که متولد شده اند به یک غنی, خانواده اشرافی در غرب تبت مدتی بین 1040 و 1052. (تصویر: Screenshot / YouTube)

در بستر مرگ, میلا پدر مرتب برای املاک را واگذار شود به خواهر و برادر خود را تا میلا آمد و از سن که در آن نقطه او را وارث همه چیز را از پدر خود را پشت سر گذاشته بود.

متاسفانه پس از درگذشت پدر, میلا را عمو و عمه نادیده دستورالعمل و در زمان در اختیار داشتن تمام خواص. آنها تحت درمان میلا خود و مادر و خواهر به عنوان بندگان. زمانی که او تبدیل 15, میلا را درخواست پدرش به ارث به او داده شود. درخواست او رد شد و بعد از اینکه در معرض مقدار زیادی از تحقیر او را به همراه دو فرزند او مجبور شدند به خیابان ها زندگی می کنند به عنوان گدا.

در یک جا از خشم در برابر شوهرش خائنانه بستگان میلا مادر قول داد به دنبال انتقام و دستور او به مطالعه هنرهای تاریک به طوری که او می تواند باعث آسیب شدید به دشمنان خود را. او حتی تهدید به خودکشی اگر او نبود دنبال خواسته های خود را.

Milarepa’s mother threatens to kill herself if he doesn’t learn the dark arts and take vengeance on their treacherous relatives. (Image via pixabay / CC0 1.0)

Milarepa را تهدید به کشتن خودش مگر اینکه او آموخته هنرهای تاریک و استفاده از آنها را به گرفتن انتقام خود را خائنانه ، (تصویر: از طریق pixabay / CC0 1.0)

بنابراین Milarepa دنبال مطالعه سحر و جادو سیاه و با او به تازگی به دست آورد قدرت wreaked ویران در عمو و عمه خود را به قتل گروهی از 35 که آمده بود برای یک جشن عروسی. در میان کشته شدگان بودند او را عمو و عمه و پسران و همسران خود را. داشتن راضی مادرش تشنگی برای انتقام Milarepa وجدان راند او را به یک گودال تاریک از ندامت.

داستان و سپس زیر Milarepa گرفتن اولین گام خود را نسبت به تحول معنوی او به عنوان جستجو برای یک استاد که کمک به پاک کردن روح خود را از شر او متعهد است. آن است که در این سفر است که او در نهایت در دیدار با Marpa, معلم است که مجموعه او را در مسیر تحقق خود. او در ادامه به برخورد شدید با مانع در تلاش برای روشن عظیم خود را خوب و در نهایت دریافت روشنگری پس از یک عمر عاطفی و روانی و جسمی و درد. Milarepa رفت و تبدیل به یک معلم بزرگ خود و ارائه راهنمایی های معنوی برای بسیاری از شاگردان قبل از او درگذشت.

مفهوم اصلی برجسته از طریق داستان زندگی Milarepa است که مسیر روشنگری می توان با افراد عادی اگر آنها مایل به تحت شدید مشکلات فداکاری مطالعه arduously و شديد پیوست. Milarepa دستخوش مبارزات روانی, جنگ آشفتگی و درد جسمی به نهایت رسیدن به هدف خود — روشنگری در یک عمر است.

دنبال کنید با ما در توییتر و یا به اشتراک هفتگی ما ایمیل

3 خوشمزه ترشی شما آماده می تواند در خانه

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

آموزش سئو