درک و به دنبال عدالت در میان COVID-19

پخش زنده: پنج شنبه, مارس 21 10:00-11:00 a. m. (اقیانوس آرام)

اضافه کردن به تقویم

این رویداد زنده پخش خواهد شد در این صفحه.

شما همچنین می توانید به تماشای این رویداد زنده در دانشگاه برکلی Facebook صفحه. ارسال سوالات خود را برای این رویداد است.

در حال ظهور اطلاعات نشان می دهد COVID-19 همه گیر است تقویت نابرابری اجتماعی و اقتصادی به عنوان coronavirus پیشرفت در سراسر کشور و جهان است. در این گفتگوی تعاملی سه دانشکده پژوهشگران به بحث در مورد چگونه آنها در حال ساخت انتخاب در مورد داده های منابع روش تحقیق و فن آوری برای شناسایی و آدرس اجتماعی و نابرابری. آنها را در نظر بگیرید که چگونه این انتخاب و همچنین رویکرد به ایجاد روابط با به حاشیه رانده شده و در معرض خطر جوامع می تواند شکل پژوهش در پرداختن به اثرات COVID-19 سراسر جمعیت های مختلف.

این رویداد توسط بخش محاسبات داده های علم و جامعه و برکلی موسسه اطلاعات علمی.

زیاد Obermeyer یک اقدام دانشیار بهداشت, سیاست و مدیریت. او یک پزشک و محقق که با این نسخهها کار در تقاطع یادگیری ماشین و سلامت.

نیلوفر صالحی استادیار در دانشکده اطلاعات وابسته به انتصاب در مهندسی برق و علوم کامپیوتر. علایق پژوهشی او در اجتماعی محاسباتی مشارکتی و بحرانی طراحی و انسان و کامپیوتر-تعامل.

Sarah E. Vaughn استادیار در بخش مردم شناسی. او اوليه زمینه بررسی انتقادی از تغییر آب و هوا و راه های که در آن تولید مشکل فضاها و ادعا می کند به تجربه و تخصص.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>