دانشجویان دوره لیسانس’ غیر انتفاعی preps مرکزی دره نوجوان, کالج, موفقیت

The staff of Central Valley Scholars in matching grey t-shirts sit on the grass.

هیات مرکزی دره دانشمندان یک ساله غیر انتفاعی راه اندازی توسط دانشگاه برکلی دانشجو مایکل پینا (سوم از راست) با هدف کمک به دره درخشان ترین و در عین حال بیشتر به حاشیه رانده شده, دبیرستان, دانش آموزان در مسیر حضور در بالا چهار سال دانشگاه ها مانند برکلی است. (عکس Mirthica Suganthan)

در حال رشد در دره مرکزی شهر کرمان, جمعیت 15,000, آسان نبود برای مایکل پینا که خود به عنوان عجیب و غریب. پینا که ترجیح ضمیر “او” دچار, سوء استفاده, از, خانواده, جوانان محلی و یک کشیش کاتولیک که در یک کلیسا عقب نشینی “پرتاب آب مقدس در تلاش برای گرفتن شیطان از من,” او گفت:. “این باعث بسیاری از ضربه عاطفی است.”

اما در Fresno County, که در آن کمتر از 20 درصد از ساکنان و کمتر از 10 درصد از Latinx ساکنان مدرک کارشناسی, تحصیلی, استعداد Piña رویای تبدیل شدن به یک وکیل. پس از یک تابستان در دبیرستان, Piña گفت: او را انتخاب کرد “به صحبت کردن با هیچ کس. من با تمرکز بر مدرسه تابستانی و کارآموزی و شروع به درک مهم نیست که اگر من عجیب و غریب. آن زمان برای شروع خودم بودن.”

در سال آخر خود را در کرمان به مقامات اجازه نمی دهد Piña برای قرار دادن نقل قول: “بله من لباس خوب. من در گنجه این برای هیچ چیز” زیر سالنامه, عکس, Piña کردم ACLU وکیل تصمیم به عقب. و در کلاس او عملکرد بهتری نسبت به همسالان خود شد یکی در سال 2017 مدرسه valedictorians و بستری شد UC برکلی.

“من تو را دیدم عالی آموزش و پرورش به عنوان یک فرار از واقعیت های خشن در خانه و گفت:” پینا برای اولین بار در مکزیک خانواده آمریکایی برای حضور در دانشگاه. “من بازدید برکلی و دیدم مختلف چگونه آن را, چگونه باز همه بود و من گفت: “من می خواهم برای رفتن به یک مدرسه خواهم بود”.

A portrait of Michael Pina

“در حال رشد در دره مرکزی و رشد عجیب و غریب من توسعه یافته واقعا ضخامت پوست به منظور زنده ماندن” گفت: مایکل پینا که خواهد شد در UC برکلی ارشد در پاییز و رئیس و بنیانگذار مرکزی دره از دانشمندان است. “سپس من بازدید برکلی و دیدم که چگونه از آن متفاوت بود … و من گفت: “من می خواهم برای رفتن به یک مدرسه خواهم بود”. (عکس Mirthica Suganthan)

امروز, Piña, یک جامعه شناسی عمده خواهد شد که یک مقام ارشد این سقوط است که نه تنها پر رونق در برکلی او به طور همزمان رئیس جمهور مرکزی دره علمای غیر انتفاعی او تاسیس در سال 2019 برای کمک به آماده سازی در طول تاریخ محروم و تحت ستم دانش آموزان در دره برای حضور در دانشگاه های معتبر در سراسر کشور.

در برخی از نقاط مرکزی دره وسیع کشاورزی منطقه است که شامل بیش از یک سوم از کالیفرنیا و 19 شهرستان “درخواست برای کمک های مالی نوشتن بیانیه های شخصی و گرفتن کالج, توصیه نیست توضیح داد: در بسیاری از مدارس” گفت: Piña و نسبت مشاور به دانش آموزان می تواند بیش از 500 به 1.

دره مرکزی دانشمندان’ 16-عضو هیات بسیاری از آنها دانشجویان از دره مرکزی که با حضور دانشگاه ها که شامل برکلی, UC Davis, دانشگاه استنفورد, پرینستون و هاروارد ارائه می دهد دانش آموزان دبیرستان رایگان تابستان کارگاه های آموزشی و همچنین به عنوان “themtorships” — یک کلمه آن را می یابد و فراگیر تر از mentorships. همچنین سالانه به سه 1.000 دلار کمک هزینه تحصیلی به یک نسل و یک جامعه و یک مستند نشده ،

در دره مشاغل, توضیح می دهد, Piña, اما پرداخت های خود را اغلب برای خانواده خود را برای کمک به اجاره و مواد غذایی است. وجود ندارد هر چیزی در سمت چپ “برای یک معلم برای پرداخت هزینه های SAT و ACT prep کتاب” او افزود: “و بسیاری حتی نمی باید دسترسی به اینترنت و یا یک کامپیوتر است. آموزش و پرورش حق است نه یک امتیاز تا منابع ما رایگان هستند. ما از ما به اشتراک گذاری دانش است.”

مرکزی دره محققان همچنین گسترش خود با ارائه آموزان بالا به حاشیه رانده شده جامعه با relatable فضایی که در آن آنها استقبال درک و توصیه شده توسط دانشجویان که فقط چند سال از دبیرستان.

“آنها که جوان هستیم و مانند آنها نگاه کنید و با ما گفتگو در مورد موضوعات تابو آنها می توانید صحبت کنید در مورد صفحه اصلی” گفت: Anokhi پاتل یک برکلی دانشجو از میبد و معاون رئیس جمهور از دره مرکزی از دانشمندان است. “و ما سعی می کنیم برای اینکه عادلانه به جلو فراگیر متنوع و غیر متعارف.”

Anokhi Patel smiles at the camera in front of a gold-colored door

“آن دلخراش است که بسیاری از دانش آموزان از دره مرکزی می تواند رشد در هر مدرسه ، کالج, مقالات و توصیه ها نه به عنوان خوب به عنوان آنها می تواند” گفت: Anokhi پاتل یک برکلی دانشجو مطرح شده در کالیفرنیا است که معاون رئیس جمهور از دره مرکزی از دانشمندان است. “ما قطعا هدف به حاشیه رانده شده دانش آموزان از جمله مردم رنگ عجیب و غریب و ترانس دانش آموزان, دانش آموز, پدر و مادر, قبلا زندانی دانش آموزان مطمئن شوید که آنها دریافت کمک آنها نیاز” برای دسترسی به آموزش عالی است. (عکس Mirthica Suganthan)

بازگشت به خانه به جای تعجب پشتیبانی

در سال اول خود را در برکلی Piña گفت که او به سرعت کشف فاصله ای بین خودش و مرفه همسالان که پدر و مادر و پزشکان و وکلا و مهندسین و که مرتب برای سال هم در خانه و هم در مدرسه برای حضور در چهار سال کالج ها و دانشگاه ها.

“من تو را دیدم این تمایز” او گفت: “و فکر کردم خوب اگر من ایجاد یک سیستم آنلاین کارگاه های آموزشی و بورس های تحصیلی برای دانش آموزان از جامعه من, به طوری که آنها نیز می تواند رسیدن به آموزش عالی و حضور در مدارس معتبر مانند برکلی?”

با وجود این تبعیض Piña یک بار با آن مواجه کرمان و بازگشت به دبیرستان در پایان برکلی 2019 بهار ترم به تلاش و همکاری با مدیران و امید تامین امنیت تابستان فضای کارگاه. “آنها به سرعت تکذیب کرد من هر گونه کمک در همه,” گفت: Piña.

اما Piña عمه ماریا Piña ارائه یک گوشه ای کوچک از فروشگاه C & M خدمات حرفه ای در کرمان — “من نمی باید از Wi-Fi در خانه” پینا گفت: — به طوری که Piña می تواند مرکزی دره دانشمندان خارج از زمین.

“دو هفته اول من توسط خودم ایجاد یک وب سایت, ارسال برنامه های من آنلاین و در تلاش برای ارتباط با کودکان و نوجوانان از مدارس منطقه,” او گفت:. کم کم از طریق کلمه از دهان و رسانه های اجتماعی پست های در مورد دره مرکزی علمای حمایت بیشتر ظاهر. یک بافق فروشگاه لوازم ورزشی مالک و همسر خود را اهدا بازاریابی مواد مانند تی شرت و کلاه و بنر, برای مثال, و دانش آموزان مطرح شده در دره مرکزی و حضور در دانشگاه های برتر شروع به تماس با پینا برای کمک به.

“در نهایت گفت:” پینا “ما تا به حال تا به حال 70 دانش آموزان دبیرستان ثبت نام برای سه تابستان کارگاه های آموزشی” که هر یک فرار به مدت شش ساعت.

Students discuss a topic in a high school library

راه اندازی در سال 2019 مرکزی دره دانشمندان ارائه می دهد رایگان تابستان کارگاه های آموزشی — در این سال در حال حاضر با توجه به COVID-19 بحران — که توصیه نوجوانان از زیر منابع جوامع چگونه به نوشتن موثر کالج, مقالات, انتخاب یک مسیر شغلی پر کردن برنامه های کاربردی برای کمک های مالی و آموزش عالی دیگر وظایف مربوط. (عکس توسط Sierra Perez)

برخی از نوجوانان مشغول به کار روزانه در زمینه های, پس از پینا گفت که او “به آنها پول آنها را برداشت و آنها را سوار (به کارگاه های آموزشی). من حتی رو تغییر جداول برای دانش آموزان, والدین, فعالیت, استفاده از جدول برای زنانی که نیاز به آوردن بچه های خود را و صبحانه است.”

پاتل گفت: بودجه مطرح و اهدا به دره مرکزی دانشمندان نیز آن را ممکن است برای لپ تاپ ها داده می شود به کسانی که با هیچ کدام. “بسیاری از این بچه ها شور و رانندگی, اما آنها از فوق العاده روستایی در کنار اتوبان با هیچ چیز وجود دارد هیچ اینترنت و یا دسترسی به تلفن گفت:” پاتل. “این دلخراش دانستن آنها می تواند رشد در هر مدرسه” اما اغلب فاقد دانش و منابع برای دریافت وجود دارد.

در میان موضوعات مطرح شده توسط کارگاه های آموزشی — 2020 شروع سری هفته گذشته از طریق زوم به دلیل COVID-19 pandemic — چگونه به درخواست برای کمک های مالی فدرال و کالیفرنیا قانون رویایی, چگونه برای نوشتن کالج و دانش, مقالات, چگونه به درخواست برای تحصیلات تکمیلی و چگونه به عنوان یک متحد به عجیب و غریب دانش آموزان است.

سال گذشته غیر انتفاعی بورسیه به خود جلب کرد بیش از 300 مرکزی دره متقاضیان است. از دانش آموزان اعمال می شود که حدود 38 درصد از درآمد خانواده از $24,600 یا کمتر; حدود 84 درصد Latinx و نزدیک به 68 درصد زن بودند. اکثر آنها از Fresno County, و حدود 6.5 درصد افرادی که مطابق سنتی نقش های جنسیتی.

“ما خواهد بود با استفاده از این داده ها برای خودمان در outreaching به دانش آموزان و دانشجویان از شهرستانهای خارج از Fresno County گفت:” پینا و همچنین به دانش آموزانی که نمی توانستند با جنسيت آنها اختصاص داده شده در هنگام تولد.

The Central Valley Scholars team, in matching t-shirts, stand with their arms around each other.

“هدف نهایی من این است که برای ایجاد مسیرهای به بالاتر ed برای غیر سنتی دانش آموزان — اولین-نسل فقیر, عجیب و غریب, غیر فعال کردن سیستم نهفته گفت:” مایکل پینا (سوم از راست) بنیانگذار مرکزی دره دانشمندان “و آنها را برای دسترسی به UCs و آیوی لیگ و رسیدن به موفقیت است.” (عکس Mirthica Suganthan)

Themtors برای همه

اردن Ibal یک دانش آموز روشن و اخیر در کرمان دبیرستان فارغ التحصیل از یک کم درآمد Latinx خانواده گفت: او بهره مند از دره مرکزی دانشمندان themtorships. پس از مدرسه ابتدایی Ibal تا به حال می خواستم به حضور چهار ساله دانشگاه پس از تابستان گذشته پس از چند از دوستان قدیمی صحبت کرد بسیار از تجارب خود را با دره مرکزی علمای او ثبت شده است.

پینا شد Ibal را themtor — بازی ایده آل بود, پس از, دوست دارم, Ibal تصمیم به عمده در جامعه شناسی — و گفت: Ibal “مایکل به من کمک کرد حتی بیشتر از من مشاور در مدرسه. او به من مشاوره بر اساس تجربه رفتن به دانشگاه و توضیح داد که چه مدارس دنبال در خود نرم افزار. من می خواهم به نوشتن مقالات و پس از آن ما می خواهم به من در شهر و آنها را بررسی کند.”

این بهار Ibal خواهد شد که اولین کسی که در خانواده اش برای به دست آوردن یک مدرک دانشگاهی بستری شد به هر مدرسه او می خواهم اعمال از جمله دانشگاه برکلی, UC Davis, UCLA, UC Santa Barbara و USC. در نهایت او تصمیم گرفت در UCLA.

“من می خواهم به دنبال یک حرفه ای که در آن من می توانم به دیگران و در یک میدان مانند جامعه شناسی, من می دانم که من می توانید درخواست دانش من برای بهتر سیستم نظر از نژاد و قومیت و جنسیت و کمک به کسانی که به آن نیاز دارید” گفت: Ibal. “مایکل بزرگ بوده است الهام بخش است.”

High school students smile at a table

در سال گذشته کمک هزینه تحصیلی ارائه شده توسط مرکزی دره محققان به خود جلب کرد بیش از 300 متقاضیان است. اکثر آنها از Fresno County حدود 38 درصد درآمد خانواده از $24,600 یا کمتر حدود 84 درصد Latinx و نزدیک به 68 درصد زن بودند. (عکس توسط Sierra Perez)

پینا کار با دره مرکزی متعال برای او به ارمغان آورد یک themtor از خود — 2009 برکلی فارغ التحصیل حقوق ملیندا Pilling که رشد در شهرستان تولار ایالت در دره مرکزی و امروز یک ال سریتو مقیم و مشغول به کار به عنوان رئیس اتاق برای جاشوا Groban دانشیار عدالت از دادگاه عالی کالیفرنیا.

Pilling گفت که او فرستاده Piña پس از خواندن یک ماه جولای سال 2019 داستان در مورد دره مرکزی دانشمندان در Fresno Bee. “من فکر کردم آن را واقعا سرد بود آنچه که مایکل انجام شد که شاید برخی از راه وجود دارد من می تواند کمک به او گفت: Pilling که در ادامه به توصیه Piña در مورد دانشکده حقوق و گزینه های حرفه ای و متصل به منابع دره مرکزی از دانشمندان است. “من نمی دانم که چگونه مایکل آن را ندارد چگونه او انجام همه چیز است.”

پینا انرژی و تعهد خود را به هموار کردن راه برای آموزش عالی به مرکزی دره محروم جوانان نیست فقط چشمگیر آن را عفونی گفت: Ibal.

“مایکل گفت که هنگامی که من در کالج من خوش آمدید برای کمک به با این برنامه است. من می دانستم که بسیاری از کارکنان آنها تنها چند سال از من بزرگتر بود و آنها را آرام و دلگرم,” او گفت:. “من خودم را انجام می دهند که در سال های آینده.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>