UCLA و سافتبال را Rachel گارسیا بابا Nickles به بازگشت برای ارشد فصول

از پیشرو UCLA به آن 2019 ملی قهرمانی پیروزی در ماه ژوئن به ساخت تیم ایالات متحده آمریکا فهرستی با هم در پاییز برونز’ سافتبال ستاره دوتایی است.

پارچ راشل گارسیا و ابزار بازیکن بابا Nickles خواهد بود بازگشت به وست وود به بازی ارشد خود را فصل به فصل در 2021 قبل از اینکه دوباره به تیم ایالات متحده آمریکا برای رقابت در بازی های المپیک توکیو در تابستان آینده به عنوان اعلام شده توسط UCLA در روز پنج شنبه بعد از ظهر.

گارسیا و Nickles redshirted 2020 دانشگاهی فصل در حالی که در تور با ایالات متحده آمریکا و سافتبال زنان تیم ملی این زمستان. در قبل از بازی های المپیک “ایستاده در کنار او تور” تیم ایالات متحده آمریکا در برابر بازی های مختلف دانشگاهی و تیم های باشگاه در سراسر کشور است. تیم ایالات متحده آمریکا مواجه برونز در فوریه. 23 در نمایشگاه بازی در مری Nutter دانشگاهی کلاسیک در کلیسای جامع شهر.

این تیم به رقابت در بازی های المپیک توکیو در این تابستان قبل از coronavirus همه گیر لغو این تیم تور به تعویق افتاد و این بازی های المپیک تابستانی 2021.

همراه با گارسیا و Nickles تیم ایالات متحده آمریکا Dejah Mulipola از Pacifica در باغ بیشه نیز بازگشت برای او فصل ارشد در آریزونا.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>