صدراعظم کارول مسیح فرستاده شده پیام زیر را به جامعه دانشگاه در روز پنج شنبه:

امروز یک یادبود جورج فلوید برگزار خواهد شد در مینیاپولیس. همانطور که ما ایمان خود را بی معنی مرگ, اجازه دهید ما را یک لحظه هم به منعکس کننده.

در این پیام, دانشگاه کالیفرنیا علمی سنا که نشان دهنده سنا دانشکده در سراسر UC به نام UC جامعه به رعایت یک لحظه سکوت و انعکاس در ساعت 11 صبح زمان اقیانوس آرام, امروز, دوشنبه, ژوئن 4.

اگر شما قادر هستید من از شما دعوت به خاموش کردن زوم در کنار کار خود را مسئولیت و عضویت من در این مراسم. من می دانم این است که هم زمان برای بلند کردن صدای ما در تماس برای عدالت, بنابراین من امیدوارم که همه شما در حال پیدا کردن خود را در راه منحصر به فرد برای انجام این کار نیز هست. این لحظه ای است بر خلاف هر تجربه کردم در طول عمر من است.

به عنوان یک موسسه آموزش عالی ما این است که نقش و مسئولیت بررسی و آموزش در مورد انتقادی به چالش کشیدن و در زمان خاردار مسائل جامعه ما است. لطفا توجه داشته باشید از سه رویدادهای در حال وقوع در هفته آینده است که با هدف پیشبرد گفت و گو در مورد مسائل شده اند که به شدت به نور آورده بیش از گذشته چند روز:

برکلی قانون برگزار خواهد شد این پخش در مسابقه و پلیس در جمعه, ژوئن 8, 12:50 تا 2 بعد از ظهر

این Othering و متعلق موسسه برگزار خواهد شد پخش زنده رویداد در سیستم عامل های مختلف در دوشنبه 8 ژوئن از 2-3:30 p. m., شامل, سازمان, در مقدم در مینیاپولیس, لوس آنجلس, شیکاگو, نیویورک, همراه با خود ما استاد جان. پاول و برگرد. مایکل مک براید (Live Free ایالات متحده آمریکا و ایمان در عمل). سخنرانان به بررسی تاریخچه و تاثیر خشونت و نابرابری در جامعه کنونی زمینه سفید برتری و مقاومت و امکانات و استراتژی برای عدالت نژادی آینده. بازدید از Othering و متعلق به وب سایت و برکلی اخبار روز دوشنبه برای اطلاعات بیشتر.

برکلی Osher یادگیری مادام العمر موسسه برگزار خواهد شد یک سری از حوادث تحت عنوان “آمریکا را ناتمام کار” گرفته شده از یک خط در لینکلن Gettysburg Address. برای اولین بار در این سری خواهد شد از ویژگی های لارنس روزنتال بنیانگذار و رئیس برکلی مرکز جناح راست مطالعات در سه شنبه, ژوئن 9, 3:30 بعد از ظهر خواهد شد که صحبت در مورد نقش سفید supremacist گروه در زمان بحران جهانی افزایش راست و ناسیونالیست رژیم. پیوستن به این رویداد از طریق زوم.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

آموزش سئو