A male student and female student sitting down in front of a laptop

UC برکلی دانش آموزان آینده نگر خواهد شد اتصال به لپ تاپ خود را و iPads در این سال برای کال هفته یک تجربه مجازی جایگزین طبیعی در دانشگاه بهار, رویداد, Cal روز. (UC برکلی عکس)

در بهار 2008, Stefan Montouth تصمیم گیری شد که در آن او می خواست برای رفتن به کالج. او دوست داشت UC برکلی اما نگران او مناسب نیست ، اما پس از آن او رفت و به Cal روز و می دانستم که او می خواهم یک خانه یافت.

“آن کاسته من را از تنش عصبی بودن و داشتن که غاصب سندرم” گفت: Montouth که در حال حاضر دیپلم مدیر بازاریابی در برکلی از پذیرش در مقطع کارشناسی. “اگر آن را برای Cal روز ممکن است من را ساخته اند یک تصمیم مختلف.”

دوازده سال بعد Cal روز است که مصرف یک فرم جدید به عنوان برکلی تغییرات بسیاری ضروری عملیات از تحقیقات به آموزش و پرورش به جهان آنلاین در طول COVID-19 بیماری همه گیر. به جای باز کردن درهای خود را برای یک روز به نمایش گذاشتن تعجب از دانشگاه برکلی برای یک فرد در جمعیت برخی از 40000 بازدید کننده بیش از 100 دیجیتال حوادث خواهد بود گسترش بیش به تازگی به نام کال هفته.

Stefan Montouth

Stefan Montouth دانشیار مدیر بازاریابی در برکلی از پذیرش در مقطع کارشناسی. (حسن نیت ارائه میدهد عکس از استفان Montouth)

“همانطور که ما در انطباق با فوق العاده زمان ما باقی می ماند متعهد به کمک به دانش آموزان حرکت سفر خود را در برکلی گفت:” UC برکلی معاونت امور دانشجویی Stephen Sutton. “در حالی که ابهامات جدید ممکن است بوجود می آیند به ما جدیدترین به قدیمی ترین خرس طلایی می دانم که این جامعه است که توسط محققان فوق العاده خلاقیت و انعطاف پذیری است.”

در حال اجرا این چهار شنبه, مارس 18 طریق سهشنبه, مارس 24 کال هفته خواهد شد از ویژگی های آنلاین زندگی می کنند و قبل از جریان ویدئو ضبط شده به بیش از 15000 تازه وارد اول سال و انتقال دانش آموزان از یک فضای مجازی برای یادگیری در مورد غنای برکلی علمی و زندگی دانشجویی از دانشجویان اعضای هیات علمی و کارکنان.

جشن خواهد kick-off در ساعت 9 صبح این روز های مجازی خوش آمدید از برکلی صدراعظم کارول مسیح همراه با یک پنل از جمله مدیر دانشکده مهندسی تسو-Jae لیو کال پدر و مادر عضو هیئت مدیره Deidre تورپ و ASUC جمهور Amma Sarkodee-Adoo.

یک “بازدید مجازی” را دنبال خواهد کرد و در ساعت 10 صبح به رهبری برکلی دانشجویی پردیس سفیران خواهد شد که به سوالات و ارائه “راه رفتن” را از طریق برکلی بیش از 1200 هکتار پردیس دادن به دانش آموزان آینده نگر هر کجا که در جهان زندگی می کنند یک غیر روحانی از زمین.

کال هفته شرکت کنندگان همچنین می توانید اتصال به تعاملی آنلاین دانشجویی پانل و تصویری آموزشی شامل برکلی از رهبران و گروه های آموزشی.

برخی از کسانی که مجازی ارائه خواهد شد عبارتند از: از دیدگاه دانش آموزان از رنگ جامعه همجنسگرایان, دانشجو, پدر و مادر دانش آموزان انتقال و یک میزبان از دیگر رویدادهای برنامه ریزی شده.

دانش آموزان به اشتراک گذاشتن برخی از متنوع انگیزه و احساسات و اهداف است که آنها را منجر به UC برکلی و الهام بخش آنها را به reimagine آینده است. (UC برکلی تصویری توسط بخش امور دانشجویی)

برای دانش آموزان با کارآفرینی خارش SkyDeck برکلی را راه اندازی شتاب دهنده خواهد شد برگزاری وبینار شنبه برای کسانی که علاقه مند به کارآموزی برای راه اندازی و یا راه اندازی شرکت های خود را. زمان برکلی راه اندازی بنیانگذاران و کارورزان را در دست داشته باشد.

دانش آموزان آینده نگر که دسترسی ندارند و یا قادر به حضور زنده جلسات آنلاین را قادر به تماشای فیلم های ضبط شده از حوادث.

“به جای تلاش برای حضور در یک دسته از جلسات مختلف فقط در یک روز, کال هفته به دانش آموزان زمان بیشتری برای ارتباط برقرار کردن با جامعه دانشگاه, برای به دست آوردن درک درستی از آنچه در برکلی را ارائه کرده است و چگونه آنها جا” Montouth گفت.

Stephe Sutton

Stephen C. Sutton, Ed.D. معاونت امور دانشجویی خود را سپری کرده است از کار خود دفاع برای دانشجویان و operationalizing سیاست های, خدمات و برنامه های حمایت از دانش آموزان است. (UC برکلی عکس)

به تازگی بستری دانش آموزان به دنبال به دست آوردن یک حس از آنچه آن را مانند به نشستن در برکلی درس می همچنین حضور چندین مجازی دانشکده سخنرانی ها در طول هفته است که انجام خواهد شد با انواع برکلی از دانشمندان است.

روز سه شنبه برای مثال برکلی رفاه اجتماعی استاد جیل Berrick را به یک سخنرانی برای آینده changemakers در مرور حفاظت از کودکان به عنوان یک مددکار اجتماعی در سیستم رفاهی.

Montouth گفت که او امیدوار است Cal هفته متنوع ارائه آنلاین به تازگی بستری دانش آموزان که همان احساس اطمینان او خود را دریافت کرد به عنوان یک دانشجوی آینده نگر در کال بعد از 12 سال پیش.

“به عنوان یک دانشجوی سابق خودم تجربه کرده اند که همه برکلی را ارائه کرده است,” او گفت:. “ما می خواهیم در آینده دانش آموزان به دانستن است که ما را انتخاب کرد و آنها را برای یک دلیل که برکلی دارای منابع و فرصت هایی برای کمک به آنها نه تنها زنده ماندن رشد به عنوان دانش آموزان در هر آنچه که آنها می خواهند به دنبال.”

کال هفته ارائه خواهد شد جلسات مختلف در اسپانیایی و ماندارین/کانتونی. برای اطلاعات بیشتر و مشاهده همه برنامه ریزی کال وقایع هفته, بازدید UC برکلی دانش آموزان بستری شده در سایت در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

آموزش سئو