UC برکلی به شروع ترم پاییز با آموزش از راه دور

اجرایی معاونت ها و کشيش A. Paul Alivisatos معاون صدراعظم برای کارشناسی آموزش و پرورش کاترین P. Koshland معاون شهردار برای تحصیلات تکمیلی و رئیس بخش تحصیلات تکمیلی لیزا گارسیا Bedolla و صندلی برکلی بخش دانشگاهی سنا الیور M. o’reilly ارسال پیغام زیر به دانشگاه برکلی علمی و کارکنان در روز سه شنبه:

به عنوان شما همه آگاه خطوط روند در مورد COVID-19 موارد مثبت در آالمدا کانتی منطقه و دولت نشان می دهد که عفونت در ادامه به افزایش است.

افزایش موارد در جامعه محلی است که از نگرانی های خاص. با توجه به این توسعه به عنوان به خوبی به عنوان آن در حال بعید است که وجود خواهد داشت یک وارونه در وضعیت سلامت قبل از ترم پاییز آموزش آغاز می شود در اوت. 26, ما را ساخته اند این تصمیم دشوار برای شروع ترم پاییز به طور کامل با آموزش از راه دور. اما ما همچنان آماده سازی برای پیاده سازی هیبرید و/یا انعطاف پذیر حالت از آموزش به عنوان به زودی به عنوان بهداشت عمومی شرایط اجازه می دهد.

اگر چه ما بارها و بارها اشاره کرد که تمام پاییز قصد دارد به موضوع بهداشت عمومی شرایط ما درک می کنیم که این اخبار ناامید کننده خواهد بود. بسیاری از شما کار کرده اند و مجدانه به منظور توسعه برنامه ای برای ارائه در فرد فعالیت های آموزشی به صورت تقریبا یک هزار کلاس در سراسر محوطه دانشگاه. بسیاری از استادان و دانشجویان در ادامه به نگاه به جلو به از سرگیری برخی از عنصر فرد در آموزش. ما همچنان به کار سخت در برنامه های ما و به یادگیری از موانع و همچنین به عنوان پیشرفت.

آموزش سوئیچ بین کنترل از راه دور و حضوری

COVID-19 است که به ما نشان میدهد که ما باید نه تنها چالاک حرکت سریع بین درجه باز بودن و گاهی عقب کشیدن اما همچنین آماده برای حرکت به جلو به محض این که شرایط اجازه می دهد.

این به این معنی ما را حفظ خواهد کرد به طور کامل از راه دور گزینه باز برای همه دانش آموزان نیز آماده می شود برای اجرای برنامه های ما برای انتخاب فرد آموزش فعالیت برای آن دسته از دانش آموزانی که می توانید با استفاده از آنها به عنوان شرایط اجازه می دهد حتی اگر آن است که بخشی از راه را از طریق یک اصطلاح است.

ما درک می کنیم که این پیچیده تر و دشوار برای دانش آموزان و کارکنان و مدرسان و ما متعهد به ارائه راهنمایی و پشتیبانی می کند.

اگر قبلا تایید شده در-فرد آموزش می گرداند بعد از آن در ترم دانش آموزان را نمی توان مورد نیاز برای شرکت در کلاس حضوری—آنها می توانند همچنان به حضور در کلاس های از راه دور از طریق ترم.

به درجه ای که عملیاتی تدارکات و بهداشت عمومی شرایط مجوز ما را اولویت بندی ارائه در شخص آموزشی فعالیت برای ردیف 1 و برخی از ردیف 2 دوره بسته به استاد, کلاس درس, فضا و امکانات در دسترس است. ردیف 1 تعریف شده است به عنوان فعالیت های آموزشی است که توسط خود, آموزشی طبیعت (به عنوان مثال آزمایشگاه studios میدانی) به میزان قابل توجهی بهتر برای ارائه حضوری یا نیمه حضوری. ردیف 2 تعریف شده است به عنوان فعالیت های آموزشی است که اگر ارائه شده در فرد خواهد کمک قابل ملاحظه ای به همگروهی سازی برای ورود دانش آموزان به تعامل دانشگاهی برای دانش آموزانی که کمتر در محوطه دانشگاه و یا بخشی از یک capstone تجربه (به عنوان مثال دانشجوی سال اول/دوم سمینارها سال اول کوهورت-ساختمان دوره های آموزشی برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی capstone دوره های آموزشی برای سالمندان و غیره.).

دفتر ثبت خواهد شد و در ادامه به اختصاص کل واگذاری کلاس های درس به عنوان مورد نیاز برای دوره موقت تایید شده به عنوان درجه 1 و درجه 2 در صورتی که ما می توانیم بازگشت به برخی از ترکیبی یا انعطاف پذیر آموزش های بعد از آن در ترم. در این نقطه, آن است که کمتر احتمال دارد که ما قادر خواهد بود به ارائه لایه 3 در شخص آموزشی فعالیت های کسانی که در آن مربی به شدت ترجیح میدهد به ارائه آموزش در فرد—حتی بعد از آن در ترم—بنابراین ما در حال نگه داشتن در ردیف 3 اتاق تکالیف برای هم بودن.

زمان سقوط برنامه ریزی

در حال حاضر به عنوان ما قصد داریم برای شروع ترم پاییز دانشکده باید پیاده سازی طرح های احتمالی برای به طور کامل-آموزش از راه دور. در انتظار شرایط به بهبود خواهد ما زمان کافی برای آماده شدن برای شروع آموزش. اگر آن را ممکن است برای ارائه یک دوره خاص از راه دور و البته نیاز به لغو و برای ترم پاییز لطفا کار خود را با بخش زمانبندی به روز رسانی برنامه کلاس ها در اولین فرصت. این مهم است که دانش آموزان باید اکثر تا اطلاعات به روز. برای سوال, لطفا تماس با دفتر ثبت scheduling@berkeley.edu.

یا نه بهداشت عمومی شرایط به ما اجازه می دهد به بازگشت به برخی از فرد آموزش به عنوان برنامه ریزی شده ما پیش بینی بهبود یافته از راه دور تجربه یادگیری برای دانش آموزان ما. ما را ساخته اند پیشرفت قابل توجهی در تکنولوژی ما از بهار. و پژوهش های آموزش و یادگیری (RTL) تیم فراهم کرده است بسیاری از منابع برای کمک به مربیان با آموزش از راه دور در آموزش حفظ وب سایت. لطفا نگاهی به پرسش و پاسخ زیر را:

به دنبال به جلو

ما اذعان به چالش کشیدن بار برای جامعه ما با توجه به مراقبت از کودکان وابسته به مراقبت از سلامت شخصی و مسئولیت های دیگر را از طریق سقوط. ما آموزش برنامه ریزی و عملیات بازیابی تیم مدیریت در حال کار برای توسعه برنامه برای حمایت از مدرسان GSIs و کارکنان که نیاز به کلاس های درس و یا فضای اداری برای آماده سازی و/یا ارائه آموزش. ما خواهد شد ارسال اطلاعات بیشتر در مورد این طرح در آینده نزدیک.

ما همچنان با برنامه های به طور کامل از راه دور پس از روز شکرگزاری حتی اگر ما قادر به محوری به برخی از فرد راهنما در طول ترم.

به عنوان بهداشت عمومی وضعیت همچنان به تکامل ما را حفظ خواهد کرد شما به روز شده است به عنوان اطلاعات اضافی در مورد سقوط برنامه های توسعه. ما ارائه خواهد شد به طور منظم به روز رسانی منتهی به و در طول ترم پاییز.

برای اطلاع شما یک پیام در مورد سقوط برنامه ای است که دانش آموزان دریافت خواهد کرد بعد از آن امروز است اضافه نمایید.

ما بسیار سپاسگزار برای شما باور نکردنی تعهد به دانشگاه ما جامعه در مواجهه با این بیماری همه گیر و برای باقی مانده خود را انعطاف پذیر برای ما همیشه در حال تغییر محیط زیست است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de