UC برکلی سقوط 2020: اطلاعاتی برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی

صدراعظم کارول مسیح; Paul Alivisatos اجرایی معاونت ها و کشيش; Lisa گارسیا Bedolla معاون شهردار برای تحصیلات تکم

توسط AKHBAREBARTAAAR در 28 خرداد 1399

صدراعظم کارول مسیح; Paul Alivisatos اجرایی معاونت ها و کشيش; Lisa گارسیا Bedolla معاون شهردار برای تحصیلات تکمیلی و رئیس بخش تحصیلات تکمیلی; و Stephen C. ساتون معاونت دانشجویی; ارسال پیام زیر به تمام UC برکلی دانشجویان تحصیلات تکمیلی روز چهارشنبه:

ما خوشحال برای به اشتراک گذاشتن برنامه های ما برای ترم پاییز با شما. من می دانم که شما مشتاق به شنیدن از تصمیم گیری های ما و قبل از ما مشغول به جزئیات اجازه دهید ما به شما هشدار می دهند که تصمیم گیری وابسته به تایید از بهداشت عمومی محلی مقامات.

بین در حال حاضر و شروع ترم پاییز ما ادامه خواهد داد به کار میان عدم اطمینان است. آن است که یک احساس ناراحت کننده برای بسیاری از ما نیاز به انعطاف پذیری زیادی صبر انعطاف پذیری و فضل است. همه گمنام را بسیار به چالش کشیدن برنامه ریزی محیط زیست و در نهایت ما باید آماده در بسیار کوتاه با توجه به کاهش و یا محدود کردن فعالیت های دانشگاه و حرکت به آموزش از راه دور باید همه گیر شدن شرایط در هر نقطه ای قبل از پایان ترم پاییز. ما همچنین باید اشاره کرد که در حالی که ما تمام تلاش خود را برای کاهش خطرات مرتبط با زندگی و یادگیری در محیط دانشگاه ما می توانیم از بین بردن آنها را در دسترس نباشد.

ما باید ایجاد یک مجموعه ای از گزینه های برای شما. شما نیاز به تصمیم می گیرید که البته عمل برای شما مناسب است بر اساس شرایط شما تنظیمات خود را به اهداف خود و قضاوت خود را از خطر است. لطفا مطمئن باشید که ما متعهد به فراهم کردن شما با بالاترین کیفیت تحصیلی تجربه و انجام خواهد داد همه چیز ممکن است برای حمایت از پیشرفت خود را به سمت خود را از دانشگاه برکلی فارغ التحصیل.

آموزش/دانشگاهیان

آن است که ما قصد انجام برخی از کلاس های حضوری پاییز امسال برای آن دسته از دانش آموزانی که مایل به آمدن به دانشگاه. در کلاس های حضوری خواهد بود محدود به تعداد محدودی از مردم به عنوان دیکته شده توسط عوامل از جمله محلی بهداشت عمومی راهنمایی و ما خود تراکم ساختمان دستورالعمل.

آموزش در دوره ارائه خواهد شد توسط کنترل از راه دور معنی می دهد. اما بزرگ-البته بحث بخش ها یا فعالیت های دیگر ممکن است ارائه شود در فرد است. ما در حال تعیین است که دوره های آموزشی را در فرد و گزینه این سقوط و خواهد شد که البته ما برنامه در دسترس در ماه جولای.

دانش آموزان خواهد شد لازم نیست به کلاس های حضوری و یا حضور در دانشگاه برای کوچکتر بحث بخش; تقریبا همه علمی ارائه خواهد شد و ارائه طریق از راه دور تحویل روش. دانش آموزانی که نیاز به تسهیلات برای کلاس اعم از آنلاین و یا در فرد می توانید با غیر فعال دانشجويان در برنامه.

دانشجوی کارشناسی ارشد مدرسان آموزش دوره یا بحث بخش این پاییز توصیه می شود برای رسیدن به دوره عضو هیات علمی به بحث در مورد چگونه دوره تحویل داده خواهد شد.

برای ادامه دانشجویان دکترا, شما ممکن است علاقه مند به خواندن این اطلاعات در مورد چگونه ما ramping تا برخی از دانشگاه فعالیت های پژوهشی در این هفته و چه برنامه جلو می رویم.

برای دانش آموزان به دنبال کارشناسی ارشد و یا حرفه ای درجه, لطفا مشورت برنامه های فردی خود را برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره.

در نهایت به کاهش COVID-19 قرار گرفتن در معرض است که می تواند مورد آمده به عنوان یک نتیجه از دانش آموزان سفر برای تعطیلات روز شکرگزاری در فرد راهنما (و همچنین امتحانات نهایی) تحویل داده خواهد شد از راه دور پس از روز شکرگزاری است.

دانشجویان بین المللی

بین المللی دانش آموزان خواسته می شود که به دنبال هدایت برکلی دفتر بین المللی قبل از تنظیم و یا تغییر برنامه سفر برای ترم پاییز. اطلاعات در مورد ویزا و سفر هنوز مشخص نیست و کارکنان ما آماده برای کمک به دانشجویان تحصیلات تکمیلی با درک گزینه های خود را برای از راه دور و یا در فرد یادگیری این سقوط. لطفا بازدید از دفتر COVID-19 روز رسانی و پرسش و پاسخ صفحه وب برای اکثر تا اطلاعات به روز. شما همچنین ممکن است صحبت کردن با یک بیوگرافی مشاور در افت-در مشاوره ساعت و یا ایمیل internationaloffice@berkeley.edu.

مسکن

مگر اینکه دستور داد در غیر این صورت توسط مردم در بخش بهداشت و درمان ما را حفظ خواهد کرد در دانشگاه اقامت سالن و آپارتمان باز است. برای آن دسته از دانشجویان تحصیلات تکمیلی زندگی در پردیس آپارتمان و یا خانواده مسکن, سقوط ما پروتکل در مورد ورود و حرکت در خواهد شد به شما ابلاغ بعد از این تابستان از طریق ایمیل.

در حالی که ما باید با کاهش تراکم در محل اقامت ما سالن (که به طور معمول در خدمت ما در مقطع کارشناسی جمعیت) ما هیچ پیش بینی چگالی تغییرات برای یک دانشجوی تحصیلات تکمیلی مسکن یا مسکن خانواده.

ما هنوز دانشجوی آپارتمان و مسکن خانواده در دسترس:

  • آپارتمان: کسب اطلاعات بیشتر و درخواست برای آپارتمان-سبک زندگی گزینه های در housing.berkeley.edu.
  • مسکن خانواده: ما باید گزینه های مسکن برای کسانی که دانش آموزان به دنبال مسکن خانواده برای کودکان, همسران/همکاران یا سایر وابستگان. اطلاعات بیشتر در مورد دانشگاه ما ایجاد کرد گزینه های مسکن در universityvillage.berkeley.edu
  • کال اجاره/Off-Campus Housing: Off-campus مسکن در شهر برکلی است که اغلب محدود است. اگر دانش آموزان نیاز به کمک با گزینه های مسکن تیم ما در کال اجاره در حال انتظار برای کمک به دانش آموزان, رایگان, در جستجوی خود را برای مسکن اضافی.

دانش آموزانی که مایل به انصراف از موجود خود را در پردیس مسکن قرارداد دریافت خواهد کرد یک پیام و توضیح داد که چگونه به انجام این کار بدون مجازات. دانش آموزانی که اعمال می شود اما هنوز موفق به دریافت قرارداد دریافت خواهد کرد یک پیام با اطلاعات در مورد اقدامات مورد نیاز برای تکمیل مسکن قرارداد روند.

منابع برای پدر و مادر و مراقبان

در بخش تحصیلات تکمیلی است که ارائه کمک های مالی برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی مراقبت از کودک یا بزرگسال وابسته: یک دانش آموز به پدر و مادر اعطا کند و مراقب گرانت. این کمک های مالی ممکن است اعمال می شود به سمت مسکن و هزینه های زندگی وابسته به بیمه خدمات درمانی و/یا کمک درسی. مهلت درخواست برای کمک های مالی است 15 ژوئیه سال 2020 است. دانشجویان بین المللی ممکن است برای درخواست یک بر اساس نیاز پدر و مادر کمک مالی اداره برکلی بین المللی ،

علاوه بر این دانش آموزان با وابستگان واجد شرایط برای 64 ساعت از یارانه بازگشت به بالا مراقبت اگر فرزند خود را در مدرسه بسته است و یا به طور منظم خود را مراقب است در دسترس نیست. پیش ثبت نام برای این برنامه آنلاین.

فعالیت های دانشجویی و رویدادها

این احتمال وجود دارد که همه گیر شرایط و/یا بهداشت عمومی دستورالعمل های آن را مضر برای نگه داشتن فرد در حوادث همانطور که ما در گذشته انجام داده اند; این نظر به احتمال زیاد باعث می شود ما به شدت محدود کردن استفاده از پردیس امکانات برای رویدادها و جلسات این سقوط. دانش آموزان پشتیبانی خواهد شد در درگیر شدن در باشگاه فعالیت ها و رویدادها از راه دور و ما انجام خواهد داد که همه ما می توانیم به غنی سازی تجربه دانش آموز برای همه است.

فارغ التحصیل بخش جدید دانشجوی دوره کارشناسی ارشد گرایش (NGSO) برای ورودی دانش آموزان ارائه خواهد شد از راه دور به عنوان یک weeklong سری از بعد از ظهر کارگاه های آموزشی از اوت 18-25, 2020. بسیاری از کارگاه ها تکرار خواهد شد و برخی از ثبت خواهد شد و ارسال شده برای بعد مشاهده. جدید دانشجویان تحصیلات تکمیلی را دریافت خواهد کرد یک سری از اطلاعاتی پیام در طول تابستان است که شامل یک برنامه کارگاه ها و حوادث. لطفا بررسی خود را با برنامه های علمی برای کسب اطلاعات در مورد برنامه های خاص جهت.

حفاظت از سلامت جامعه

به دلیل آن است که در هر کس علاقه به نگه داشتن جامعه سالم و هر کس که خواهد شد در حال حاضر در پردیس مورد نیاز خواهد بود برای دیدار با پردیس شهر و دولت حکم فیزیکی, فاصله, پوشش صورت و دست شستن بهداشت. ما درخواست شما را به خواندن و امضای حفظ برکلی سالم تعهد قبل از بازگشت به دانشگاه.

سوال بپرسید و به اشتراک گذاری افکار خود را

ما مشتاق به شنیدن نظرات شما. ما یک پردیس مکالمه برای دانش آموزان و خانواده ها در روز پنج شنبه 25 ژوئن از 5-6 بعدازظهر.. شما ممکن است ارسال سوالات جلوتر از زمان و یا در برخواهد داشت و آنها را در زمان واقعی از طریق Facebook Live. بازدید از پردیس مکالمات وب سایت برای جزئیات بیشتر در مورد چگونه برای مشاهده و شرکت کنند.

اجازه دهید ما نزدیک گفت: ما به دنبال به جلو به شما خوش آمد به ما UC برکلی جامعه در هر راه است که حس می کند برای شما. ما معمولی back-to-school حالت را دگرگون خواهد شد برای مطمئن شود, اما ما تعهد خود را به موفقیت تحصیلی و رشد شخصی خود تزلزل ناپذیر است. ما شما را تشویق به بازدید از بخش تحصیلات تکمیلی را COVID-19 اطلاعات hub و امور اجتماعی و اطلاعات سایت برای اطلاعات بیشتر.

لطفا ادامه به بررسی برکلی ایمیل به عنوان شما همچنان به بیشتر دریافت به روز رسانی های مهم به عنوان رویکرد ما در ترم پاییز.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب